Благодаря, че споделихте за този проект! Разгледах сайта и трейлъра и си поръчах книгата. Изглежда впечатляващо като идея и изпълнение. Със сигурност ще се хареса и на азиатците. Ако искате, мога да ви съдействам за организиране на представяне на книгата и проекта във фотоклуба на едно столично читалище. За повече инфо ми пишете на лично, ако представлява интерес.
36-ТИ ДНИ НА ЯПОНСКАТА КУЛТУРА В БЪЛГАРИЯ ПРЕЗ 2025 г.
Събитията ще се проведат от 1 септември до 30 ноември в 7 български града, с общо 23 прояви в рамките на тазгодишното издание на Дните на японската култура.
Инициативата, която се утвърждава като едно от най-мащабните културни събития, свързващи България и Япония, се организира 1990 г. насам, от Embassy of Japan in Bulgaria / Посолство на Япония в България със съдействието на Nihon Tomono Kai - Клуб "Приятели на Япония в България" - 日本友の会.
Цялата програма можете да намерите тук, както и във Facebook.