Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

 

Fabricated City

 

Страна: Южна Корея

Жанр: Криминален, екшън

Премиера: 9 февруари 2017

Режисьор: Park Kwang Hyun 

Сценарист: Park Kwang Hyun 

Субтитри: Английски

 

Участват:

Ji Chan Wook като Kwon Yoo

Shim Eun Kyung като Yeo Wool

Oh Jung Se като Min Chun Sang

Kim Sang Ho като Ma Deok Soo

Kim Ki Cheon като Yeobaekui Mi 

Ahn Jae Hong като Demolition

Kim Min Kyo като Yongdosa 

Bae Min Jung

Choi Gwi Hwa като шеф на охраната в затвора

Geum Kwang San

 

                                 Резюме: В реалния живот Куон Ю (Ji Chang Wook) е безработен, но във виртуалния свят на игрите той е водещ лидер. След като Куон Ю бива обвинен в убийство, го вкарват в затвора. С помощта на хакера Йо Ул (Shim Eun Kyung) той се опитва да разкрие истината зад смъртния случай. 

 

Снимките започват на 1 юли 2015 в Йонгсан, Сеул, Южна Корея и завършват на 29 декември 2015. 

 

Свали с български субтитри: ТУК и ТУК

С английски субтитри: ТУК

С руско озвучаване: ТУК

Онлайн в руски субтитри: ТУК

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Когато излязат нови снимки и новини ще продължавам да публикувам тук в темата за тези, които се интересуват от филма и главно от главния, защото ми е един от любимите актьори и с интерес следя всичко около него.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикуваха клипче показващо как са протекли снимките. Дано скоро го има и със субтитри поне да разберем какво говорят. Хилърът пак е много чаровен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снимки от премиерата, присъствали са доста известни личности даже някъде в снимките мярнах и Джонг от CNBlue. 

Аджумата от Хилъра също е била там. 

16508248_1699313143694184_3970557070392316487176_1699313133694185_92086355518404

 

16649457_1699311227027709_8857199776710516426164_1699311223694376_3052858220724016427403_1699311103694388_19910372395150

 

Оппа пак  е бил много, много красив жалко, че и него го зове казармата тази година.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледах го с лоши субтитри, а филма не го намерих и на руските тракери.

Сюжетът не е изненада, имаше брутални моменти на насилие, много екшън и беше интересно, доколкото схванах какво се случва.

Ако се появят добри субтитри пак ще по изгледам заради Чанг Ук ;) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Накефи ме много, може да се добави и фентъзи, че баси и Деото, баси и чудото:D Бързи и яростни пасти да ядът. Вкарали са ресурси в таз продукция - науи е с Хелъра - няма се излагатB) Естествено, първата половина от филма е по - добрата, после някак спада интереса, но пак става.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно бяха оправила субтитрите, защото при мен нямаше проблеми. Странно защо се бях се заблудила, че съм го почвала преди и съм го зарязала.

Хареса ми филмчето, а най-много ми хареса Шим Ън Кьонг. Уки добре се справи, а адвокатът беше мега дразнещ,

Spoiler

но си получи заслуженото накрая. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Екшън, като екшън. И героя победи, и лошите наказани...абе, става. Добри ефекти и гонки имаше. А Уки си е наслада да го гледаш, добра актьорска игра показа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знам, че е малко кофти, заради наличните български буквички, ама поне една онлайн опция да има, пък дори да е руски онлайн.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...