Станa ми интересно от заглавието, особено защото имам татус на змия на дясната ръка. Когато прочетох сюжета, реших да го гледам (до 3 епизод). Хареса ми, но честно казано не много – малко ми беше странен и не ми грабна достатъчно вниманието.
Много ми хареса, защото има доста екшън и малко страшни моменти. Беше интересно да гледам как се борят с демони, но не беше прекалено страшно. Има си напрежение, но не ми стана скучно.
Много creepy атмосфера. Училище + духове = перфектна комбинация за мен.
Беше си бавничко на моменти, ама не по скучния начин – по онзи тихо-напрегнатия, дето усещаш, че всеки момент ще се случи нещо.
И не е само евтини уплахи – има и смисъл, има мистерия, има vibe.
Обичам такива истории с призрачни момичета, затворени коридори и звуци, които не знаеш откъде идват. Определено си заслужава, ако си фен на хорърите и обичаш да ти настръхва кожата по тихия начин..