Jump to content


  • Последни субтитри

  • Потребителска статистика

    • Общо потребители
      8806
    • Най-много онлайн
      8016

    Най-новият потребител
    Теодора_85
    Регистрация
  • Подкрепа за форума

  • Последни мнения

    • Започва много силно със сцената в чайната .. абе направо си показва какво ще бъде до края. Сюжетът е обичайния за жанра в онези години, но но съм го гледал заради това. Яко *па-па*, *фу-хуа*, *буум* and let the bodies hit the floor ~
    • Всеки има своята правда. А жертвата? Е, ми тя ще го преживее и ще забрави. Моите адмирации към актрисата. В първите два епизода Биньо още не се е проявил. Гледам с удоволствие, макар действието към момента да предизвиква силно възмущение у мен.
    • - Животът е пълен с непредсказуеми изненади. -      Днешната история не е забавна, не е и романтична. Тя е пълна със смях, любов, сълзи... и най-вече самота, тъй като не са споделени. История за това какво би могло да бъде и как изглежда животът отвъд физическото.   Вероятно няма да ви изненадам, ако кажа, че доста си поплаках при превода. Ако все пак ви заинтригувах и решите да дадете шанс на тази драма, се заредете с кърпички.     Епизод 1    Епизоди ще се качват през ден.   Пожелаваме ви приятно гледане!  
×
×
  • Създай нов...