И аз се включвам с леко разочарование,което пък хвърлям върху режисурата или сценариста...
Много харесвам Choi Woo Shik и So Min.Очаквах доста комични и романтични сцени наред с историята,но уви...За мен актьорите не са виновни за посредственото представяне.Втората двойка(Shin Seul Ki и Bae Na Ra) също имаха добър потенциал за нещо романтично,ама и него "подминаха".
Като цяло не е лош сериала.Лек и премерен е,но не е голяма възхита.Жалко...имах големи очаквания за него.Явно са вложили повече в рекламата,отколкото в замисъла.
@bealonenomore @snowmoon Може ли да подмените връзката към Playtube с Тази .Както и да добавите Телеграм -ЦЪК
Някой може ли да ми каже кое беше
финалната сцена след надписите? Учениците откриха труп, но на кого? То остана ли някой за убиване? В първия момент помислих, че
, но после като не му дадоха физиономията и почнах да се чудя кой е бил. Някой разбра ли?
Не знам дали съм в правилната тема, но ми попадна следната информация:
Ден на корейската култура ще се проведе в петък в Експо център „Флора“ | Община Бургас https://share.google/RMdYAlbSUWjJk8TCY
Посочено е, че събитието е от 14ч.