Jump to content

Recommended Posts

spacer.png

 

 

 

24x7 In Love

 

Страна: Филипини

Език: тагалог

Година на излъчване: 21.11.2012

Времетраене: 130мин.

Жанр: комедия, драма, романс

Режисьор: Mae Czarina Cruz

Субтитри: английски

:imdb:

 

 

Участват: Kathryn Bernardo, Daniel Padila, Bea Alonzо и др.

 

Резюме: Jane е върл фен на Billy Fernandez и иска да спечели билети за концерта му.

За да успее, тя трябва да отговори на въпроса "Какво ще направиш, ако разбереш, че идва края на света?".

В търсене на отговора, тя се запознава с различни хора, които имат различни любовни истории.

 

 

 

:click:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мило филмче, много набързо прелетяхме през различните възможности, но все пак беше интересно и забавно. А и да гледаш Пиоло Паскуал в такова превъплъщение е много интересно. Въобще каста беше много добър. Хареса ми, макар да се усещаше някаква незавършеност. Ако бяха направили сериал, може би щеше да бъде по-добре. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

руски онлайн

 

Да, с каста са "обрали каймака" . Историите са с принципен потенциал за развитие, но някак си само набързо щриховани / да не кажа - претупани/. Малко разхвърляно ми стоеше. Говоря по спомени,  и то доста "поизбелели" . Гледах го, още когато открих Пиоло Паскуал като артист, сиреч преди почти година и половина. И истината е , че неговото изпълнение тук ме впечатли най-много. Да играеш умствено недоразвит с такава визия и утвърдено плейбойско амплоа  ... абе иска се  кураж, според мен. Добре се справи, въпреки , че в началото си личаха разни опити за имитация на Дъстин Хофман  в Рейнмен/ но може и да греша/. 

Като цяло лентата ми навяваше усещането за не съвсем успешна реплика на "Наистина любов".

Но , като се абстрахирам от всичко казано до тук,  драмата е нищожна,  опитите за много романтика са достойни за уважение, историите са малко специфични като за "представителна извадка" , но все пак може да се приемат за реални. С две думи - става за гледане по това време на годината. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вярно бе, забравих да сложа линк към възможности за гледане.:wacko: Благодаря, Asha, че се погрижи!

Аха, точно това имах предвид. Друго си е да го каже, човек, който обича да се изразява писмено. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...