Jump to content

Recommended Posts

Mackerel Run
spacer.png

 

* Заглавие: 달려라 고등어 І Mackerel Run
* Други заглавия: Run! Mackerel І Go Mackerel І Dal Go
* Жанр: Комедия І Драма І Училищен
* Епизоди: 8
* Период на излъчване: 12 май 2007 до 30 юни 2007
* Време на излъчване: събота 16:40

В ролите:
* Lee Min Ho като Cha Gong Chan
* Moon Chae Won като Min Yoon Seo
* Kwon Se In (권세인) като Baek Hyun
* Jung Yoon Jo като Yoon Sae Mi

Резюме:
Училищна драма, изпълнена с незабравими и забавни моменти.

С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ + OST

ОНЛАЙН С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ

С БЪЛГАРСКИ И АНГЛИЙСКИ СУБТИТРИ

С РУСКИ СУБТИТРИ + OST

Не съм гледала сериала още, днес случайно се натъкнах на някакъв български фен сайт на И Мин Хо и видях, че го има качен, с превод на всичкото отгоре.
Както и да е, викам, някой може да се заинтересува, затова направих темичката. ^^

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ми хареса това ,че е като комикс на моменти с тези преувеличените моменти. Още не съм го изгледал напълно ,но за момнта е доста забавен.

Благодарско на феновете на ГуДжу (малкитеІвещици) :) за превода.

 

момента като го фраснаха със скумрията по главата беше уникален!!!

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този филм го гледах преди няколко месеца, но не е от тези, които ще гледам повторно. Беше забавен, донякъде може би увлекателен, но сякаш краят му малко незавършен остана... Все пак остава удоволствието от Мин Хо :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направих опит да изгледам сериала и дори участието на Мин Хо не успя а ме накара да я догледам до края... Не ме грабна като история, като развитие въобще <_< останах адски разочарована.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря много на всички!

:rolleyes:

Наистина е замислен, да изглежда като анимация. В това няма нищо лошо, само режисьорската работа да беше малко по-изпипана....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен много ми хареса...

История за обикновени ученици,обикновени ситуации ...всичко си беше нормално и в това се криеше чарът му..^^

Някой ако е започнал с очакването да е нещо велико... и да се въртят горделиви,богати,готини момчета...да се откаже ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста наивничък. Като изключа това, че в този сериал участва един от любимите ми актьори, не намерих нещо кой знае какво в него. Става за гледане, лек и забавен... и дотам. Може би защото е от "зората на кариерата му" още не ми се видя в пълния си блясък, който има в БОФ, ловеца, фейт... И финалът ме разочарова -

Off Topic

аз симпатизирах на отговорничката, а не на богаташката глезла. :rolleyes:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

 

Не е най-добрият сериал, който съм гледала, но пък ми бе интересно да видя какво ще намислят директорката и даскала, за да изгонят героя на Мин Хо ,като трън в гащите им бе той за тях. Обаче и аз бях за отговорничката, тя по ми хареса от главната героиня. Но най ме дразнеше бившият на главната. В почти всеки корейски сериал има един такъв герой/героиня/, зарязал гаджето си, може и да позамине нанякъде за някоя година и после се връща и сякаш нищо не е било, другият трябва да го чака, да го приеме с отворени обятия, а да му козирува не ще ли? Айде марш от тука, като я е зарязъл веднъж, ще си търпи ,сам си го е направил, а не да ми се прави на жертва  и на наранен. Ами той като е наранил, пукало ли му е ?

Самият Мин Хо ми бе много смешен, просто като се сетя какъв е сега и как изглежда в този сериал, няма как. Но пък тук определено беше герой за момичетата.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъкмо си търсех сериали с Мин Хо и се зарадвах, като видях, че той е един от актьорите, но 1-во резюмето не ме грабна пък и съдейки по коментарите на останалите мисл, че няма да го гледам не искам да си разваля представата за актьора след, като наскоро приключих със сериала " Лични предпочитания" :)))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...