Jump to content

Recommended Posts

Manny8.jpg

Manny2.pngManny5.png
Manny6.png

Manny
Страна: Южна Корея
Също така известен като: 매니
Период на излъчване: 13 април 2011 - 2 юни 2011

Време на излъчване: сряда и четвъртък 21:00
Жанр: Романтичен, Комедия
Канал: tvN
Епизоди: 16
Режисьори: Lee Yong Hae, Park Soo Chul
Субтитри: Английски

Участват:
Suh Ji Suk - Kim Yi Han
Choi Jung Yoon - Seo Do Young
Byun Jung Soo - Janice
Jung Da Bin - Oh Eun Bi
Goo Seung Hyun - Oh Jung Min
Kim Sook - Goo Hyun Jung
Seo Woo Jin - Lee Joon Ki

Резюме: Висок, с перфектна фигура и първокласна квалификация, Ким И Хан е най-добрата бавачка в Сеул. Той е нает от Со До Йонг да се грижи за двете ѝ малки деца, Ън Би и Джонг Мин.
Това е първата драма, излъчвана в най-гледаното време по кабелна телевизия...

Свали с английски субтитри :click:

Свали с руски субтитри :click:

Онлайн с английски субтитри :click:

Онлайн с руски субтитри :click:

Струва ми се доста интересен сюжетът, ще видим...... wink.gif

Мъж-бавачка, сигурно ще интересно.Предполагам, че дамата в дясно е майката на децата, има доста сериозна физиономия, кой знае децата и гледача им какви ядове ще и създадат с щуротиите си/ или поне се надявам/.

Той (Kim Yi Han) е мъж и е топ-бавачка - "man + nanny" или накратко manny. Работи за самотна майка с две деца (Seo Do Young), която поставя кариерата над брака. Janice е директор на агенция за модели и в миналото си е имала някаква история с него. И двете са по-големи от Kim Yi Han и явно всяка една от тях ще се опита да го спечели.

(груб превод от Сумпи)

Звучи забавно, а и Suh Ji Suk е сладур. Харесвам също и Byun Jung Soo така, че бих го гледала с удоволствие. Дано някоя група се навие да го преведе.

Вече и двата епизода могат да се гледат онлайн с английски субтитри във Вики. Страшно много се смях, особено на втори епизод. Джанис е просто номер едно и как все повтаря коя е, точно като Катеричката от Сунгкюнкуан :28558: Засега аджумата е доста безинтересна, въпреки че сигурно тя ще води парада в сърцето на нашето Manny, затова се надявам, поне докато я преобразят, нашият да продължава закачките с Джанис :rofl: Децата също много добре се справят. Ще се гледа и това сериалче!

Този ''Manny'' ми харесва все повече и повече. Изгледах първите четири серий без превод, но ми беше забавно.

Едно нещо обаче адски ме дразни - прекаления свян и невинност на аджумата. Ясно е, че не е наперена като Джанис, но за жена родила две деца реакцийте й към Kim Yi Han

визирам случката, когато му лепеше лепенката на част от голото рамо и когато Джанис влетя сутринта в стаята му да се кара и Seo Do Young го видя по боксерки и потник

са ми смешни, да не кажа апсурдни. Представям си първата им целувка - в най - лошия случай тя ще припадне (от шока), в най - добрия ще го изиграе каменна статуя. Абе не очаквам много.

Тази Джанис какви очи има само, дали не слага лещи?

Актрисата май перманентно си е с тези (май даже са сини) лещи - и в Последния Скандал на Моя Живот пак й бяха същите очите. :blink:

А ти къде гледа 3 и 4 серия, че нещо не ги намирам качени?

Актрисата май перманентно си е с тези (май даже са сини) лещи - и в Последния Скандал на Моя Живот пак й бяха същите очите. :blink:

А ти къде гледа 3 и 4 серия, че нещо не ги намирам качени?

Има поставени линкове в началото на темата!

Тази актриса я гледам за първи път, но очите и много ми се набиват, особено като я дават в близък план.

p.s.:Изгледах драмата и мисля, че сценаристите успяха да оакат развитието на историята. Какъв беше този нескопосан финал....... тц, тц, тц.....? :slap:<_<

Доизгледах и този сериал - много бозава втора половина след първоначалните чудесни впечатления. Откъде я бяха изкарали тази аджума - толкова бездарна главна героиня отдавна не бях гледала, как пък жена с две деца, ще бъде толкова наивна и при всеки проблем само ще циври, не ми е ясно :no: Добре, че бяха Джанис и секретарката й да ме разсмиват, както и Менито с децата, защото, ако разчитах някаква химия да се получи между главните, по-добре да бях отишла да гледам тревата как расте :blink: И финалът наистина беше тъп <_<

Изгледах близо 3 епизода, но се чудя дали да си губя времето с този сериал.

Ужасно ме дразни "майката". Манни показа 5 см раменце и мамчето взе, че се разтрепери, ще кажеш, че щъркелът й е донесъл децата. :huh:

Да не споменавам каква е безхарактерна и антипатична... :rolleyes:

Изгледах близо 3 епизода, но се чудя дали да си губя времето с този сериал.

Ужасно ме дразни "майката". Манни показа 5 см раменце и мамчето взе, че се разтрепери, ще кажеш, че щъркелът й е донесъл децата. :huh:

Да не споменавам каква е безхарактерна и антипатична... :rolleyes:

Оооо, ти си издържала цели три епизода?!!! :yes: Аз успях един и втори донякъде и не мога да си спомня нищо хубаво, дори и играта на децата не ме впечатли :mellow: