Jump to content

Recommended Posts

halfm.jpg

Half & Half

ハーフ アンド ハーフ

Държава: Япония

Година на издаване: 1996, сериализирана 2012

Автор: Seo Kouji

Арт: Seo Kouji

Статус: ongoing

Плот: Накагава Шиничи и Санада Юки участват в инцидент и умират заедно, но им е даден шанс да живеят отново. Един глас им казва, че могат да живеят за още 7 дена. След краят на срока обаче един от тях ще трябва да умре отново.

Също така животите им са споделени, включително емоции (вина) и усещания (болка). Казано им е да не се разделят или и двамата ще умрат. Сега след като всеки от тях иска да спаси живота си как ли ще минат тези седем дни?

Лично мнение: По принцип избягвам такива заглавия, където чаптърите се бавят доста, но замисъла на това ме привлече понеже имаше наистина уникален фентъзи привкус попадащ дълбоко в графата на интересите ми, а арта ми хареса доста. Такава интересна идея само японците могат да измислят и този Сео Коуджи наистина ми се издигна в очите покрай тази манга въпреки, че са само 5 чаптъра за сега. От неговите неща ми е познато само Suzuka като заглавие понеже съм гледал анимето. Дано H&H да започне да излиза за по кратки интервали понеже има много хляб в тази история, а ако й направят аниме или защо не филм или драма поне мен ще ме зарадват доста.

Четене онлайн: https://www.mangaeden.com/en-manga/half--half-seo-kouji/ title="Click Me" rel="nofollow external">click-me.gif