Jump to content

Recommended Posts

Исках да изчакам и да споделя тоя клип за рождения ден на Така/не че е нов ,ама аз го обожавам/ ,обаче не мога бе хора...слушайте просто гласа и емоцията............Поздрави за феновете.....

Така вече духна свещички за рождения си ден :)  Честит рожден ден Така!! :kissx:

Пожелавам му да е жив и здрав и все така див!Да продължава да пее със същата енергия и страст и да ни радва с още много страхотни парчета!!

Да го отпразнуваме ;) ♥ ♫•´♥ ♫•´♥ ♫•´♥ ♫.......

http://www.youtube.com/watch?v=q81cMnQGXQA

0eca2b50f9e129d4.jpg

Otanjoubi omedetou!

Очакваме нови, интересни неща от него и групата! А защо да не дойдат и в Европа?!

YOKOHAMA ARENA....момчетата се раздават на 100%....страхотна публика...невероятна емоция...колкото по-нататък - толкова по- хубаво става....феновете ще разберат за какво говоря ;)

Интервю със Simple Plan и Taka.Изглежда толкова мъничък сред тях ,но много сладък. :wub: Така казва ,че е бил доста нервен ,докато са записвали :), но мисля ,че всъщност му е било доста приятно!О т всички лъха толкова позитивна енергия,може би затова и песента се е получила толкова добре.

Инфо и видео

Още едно сладурско видео на Simple Plan и Taka за SUMMER PARADISE ,докато още го има :icon_sunny:

През октомври групата идва в Европа или по точно - Англия, Германия и Франция. 

Билетите ще бъдат пуснати на 1 юни.

24/10 Koln, Germany
26/10 London, UK
27/10 Paris, France

Официален сайт: Тук

През октомври групата идва в Европа или по точно - Англия, Германия и Франция. 

Билетите ще бъдат пуснати на 1 юни.

24/10 Koln, Germany

26/10 London, UK

27/10 Paris, France

Официален сайт: Тук

Някой желаещ да се организираме и да ходим? :)

Охххх....искам на Yokohama Arena  B) ..хах...не бе и тука искам ...много искам...ама още не мога да кажа дали ще имам финансовата възможност  :(

Аз съм навита за концерт на ООК, макар че повече ми се иска на SPYAIR в Париж през Септември  :wub:. Но ако не стане за там...

Еха! Те са с по-приемливи дати! Тази година голямо европейско стълпотворение на качествени групи!

30 евро - супер приемлива цена :) Цените на самолетните билети варират от около 350 до към 400 лв., пък и ми се ходи в Париж... хмм

Може да се намерят хотели наблизо до залата за около 60-70 лв на вечер(колкото по-рано се резервират-толкова по-добре).Ако не сте претенциозни-има и по-евтини варианти,но аз предпочитам отделна баня,все пак  :).Като се има предвид,че си мечтаех как,ако успея да отида в Япония,ще ги чуя на живо...вариантът с Париж е много по-удобен!И определено ще ги видя по-добре-това не ти е Будокан или Йокохама Арена :)