Jump to content

Recommended Posts

О и мен ме дразнеше доста, виках си какъв е тоя извънземски език, сега почти разбирам какво си казват, ама почти. :lol:  'Алейуа'  :lol2:

Аз в момента следя: Lovely Writer, Fish upon the sky, HIStory4: Close to you, Second Chance, Hidden Love, вече и YDestiny и Close Friend.

• Like 2
9 hours ago, melis95 said:

Не мога да спра да ги гледам :inlove:

Оф аз го чакам да излезе целия преди да почна да го гледам.

в юъуб изгледах няколко кличпчета с тях и вече нямам търпение да го гледам:inlove:

• Like 1
Преди 7 часа, loveless написа:

Оф аз го чакам да излезе целия преди да почна да го гледам.

в юъуб изгледах няколко кличпчета с тях и вече нямам търпение да го гледам:inlove:

9-ти и 10-ти епизод са само за тях. Можеш да ги гледаш в Dailymotion, понеже в Ютуб ги трият. Станаха ми любима двойка след Mon и Team. :wub:

И тук 

• Like 1
2 hours ago, melis95 said:

9-ти и 10-ти епизод са само за тях. Можеш да ги гледаш в Dailymotion, понеже в Ютуб ги трият. Станаха ми любима двойка след Mon и Team. :wub:

И тук 

Те са разделени на епизоди ли ? Не са ли свързани сериите , ако не го започвам веднага:es:

Posted (edited)
преди 58 минути, loveless написа:

Те са разделени на епизоди ли ? Не са ли свързани сериите , ако не го започвам веднага:es:

На всяка двойка се падат по 2 епизода.

Точно тях ги дават само ако не се лъжа в 6-ти епизод, като Kaeng пада в скута на Puth. :lol: А пък Kaeng явно много обича червения цвят, ще разбереш :inlove:

Edited by melis95
  • Thanks 1
Преди 23 часа, melis95 написа:

Не мога да спра да ги гледам :inlove:

охх и аз само ги гледам сладури ще е хубаво да ги гледаме и бг превод :wub:

• Like 1
преди 7 минути, sisiveli написа:

охх и аз само ги гледам сладури ще е хубаво да ги гледаме и бг превод :wub:

Може и да има някой ден, ще видим ^.^

• Like 1
On 6/3/2021 at 10:43 PM, melis95 said:

На всяка двойка се падат по 2 епизода.

Точно тях ги дават само ако не се лъжа в 6-ти епизод, като Kaeng пада в скута на Puth. :lol: А пък Kaeng явно много обича червения цвят, ще разбереш :inlove:

хаха да, май само в една сцена нямаше червено по дрехите :D  От 5те двойки ,до сега те двамата са ми любимци.Kaeng беше толкова сладък:wub:

Ще видим сладурчето Lay как ще се представи с Perth:inlove:

• Like 2
Posted (edited)
Преди 1 час, loveless написа:

хаха да, май само в една сцена нямаше червено по дрехите :D  От 5те двойки ,до сега те двамата са ми любимци.Kaeng беше толкова сладък:wub:

Ще видим сладурчето Lay как ще се представи с Perth:inlove:

Помня, че на всяка сцена беше в червено. Това за което ми говориш хмм май беше с червена блуза, отгоре с риза и черно кожено яке, може и да бъркам. :lol: Радвам се, че мислим еднакво, че Kaeng е едно малко "невинно" ангелче. :inlove::lol2:

Lay, Perth и Yoon, не знам защо Lay не му ходи да е с Yoon, просто явно Yoon не ме влече така както Perth + това искам 2-ри сезон на My Engineer, но ще е догодина. Аз като разбрах, че ще е през 2022г. -> Kaeng-cute

Edited by melis95
  • Like 1
9 hours ago, melis95 said:

Помня, че на всяка сцена беше в червено. Това за което ми говориш хмм май беше с червена блуза, отгоре с риза и черно кожено яке, може и да бъркам. :lol: Радвам се, че мислим еднакво, че Kaeng е едно малко "невинно" ангелче. :inlove::lol2:

Lay, Perth и Yoon, не знам защо Lay не му ходи да е с Yoon, просто явно Yoon не ме влече така както Perth + това искам 2-ри сезон на My Engineer, но ще е догодина. Аз като разбрах, че ще е през 2022г. -> Kaeng-cute

Аз говоря за сцената от 10ти епизод където Puth му казва ,че иска да спрат да спят заедно и ще се пробва с учителя,но панталоните му не видях дали не са виненочервени:lol2:(но на масата имаше червено нещо ,така че пак има любимия му цвят)

Kaeng е мега сладък(любима сцена ми е с червения костюм :inlove:) и за първи сериал се представи страхотно,ще очаквам с нетъпение следващия му сериал:wub:(ако има такъв де )

Аз, Lay и Yoon ги гледах в блики приятели, но не беше същото като с Perth.

Аз защо разбрах,че 2-ри сезон на My Engineer ще е през 2021,но с ковид може и да са го отложили:dunno:

• Like 2
Преди 6 часа, loveless написа:

Аз говоря за сцената от 10ти епизод където Puth му казва ,че иска да спрат да спят заедно и ще се пробва с учителя,но панталоните му не видях дали не са виненочервени:lol2:(но на масата имаше червено нещо ,така че пак има любимия му цвят)

Kaeng е мега сладък(любима сцена ми е с червения костюм :inlove:) и за първи сериал се представи страхотно,ще очаквам с нетъпение следващия му сериал:wub:(ако има такъв де )

Аз, Lay и Yoon ги гледах в блики приятели, но не беше същото като с Perth.

Аз защо разбрах,че 2-ри сезон на My Engineer ще е през 2021,но с ковид може и да са го отложили:dunno:

Да, мисля че заради ковида го отлагат, дано поне края на тази година да ни зарадват.

Даа хаха Lay и Yoon в Close Friend си бяха направо close friend, просто за мен нямат толкова химия както Лей с Пърт. <3

Аа Kaeng носил сива, бяла и червена риза. Все пак има нещо червено...отново :lol2: Само на 19 години е, но наистина игра много добре, надявам се двамата да имат собствен сериал. :wub: Червения костюм и очилата, майчице мила, разтопих се *-*

• Like 2
Преди 1 час, eligocheva написа:

Аз пък си гледкам тези двамцата и са ми доста интересни:tongue:

Скрий съдържанието

Аww Be loved in house. Много приятно сериалче. Гледам го с голямо удоволствие, всички актьори са страхотни, особено главните! :wub:

• Like 4

Видях, че няколко поста по-горе се е коментирал втория сезон на "My Engineer". Казаха, че ще се снима в края на 2021, а ще се излъчи в началото на 2022 година. 

Талей има различна химия с Юн и Перт. Лей се познава с Юн от повече време, снимал е с него повече сериали, целували са се в повече сцени, но сякаш с Перт са ми по-сладки. Нямам нищо против да гледам Лей както с единия, така и с другия, но аз съм пристрасна. :)

• Like 4
Преди 1 час, firefly написа:

Видях, че няколко поста по-горе се е коментирал втория сезон на "My Engineer". Казаха, че ще се снима в края на 2021, а ще се излъчи в началото на 2022 година. 

Талей има различна химия с Юн и Перт. Лей се познава с Юн от повече време, снимал е с него повече сериали, целували са се в повече сцени, но сякаш с Перт са ми по-сладки. Нямам нищо против да гледам Лей както с единия, така и с другия, но аз съм пристрасна. :)

Дано да е началото на 2022г, да не стане края на 2022г. ><

Лей няма ли само една целувка с Yoon? В Y.Y.Y и то само леко докосване. :lol: А с Перт направо разлюляха палатката хаха :lol2:

• Like 2
  • Haha 2

Стискам палци и се надявам да удържат на думата си, и да пуснат втория сезон на "My Engineer" в началото на следващата година. Човек от екипа каза преди известно време, че работят усилено по сценария. Дано само не стане като с други сериали, на които вторите сезони по-слаби от първите! 

Лей няма само една целувка с Юн! В 'YYY Special' има и други. ;) Интересно ми е дали ще има още в 'YDestiny'. Скоро ще разберем. 

• Like 3