Jump to content

DBSK | Dong Bang Shin Ki | Tohoshinki | TVXQ

Recommended Posts

Макс реагира на видеото на Тейон Weekend. 
То хубаво, но ми е толкова сам. МНОГО СЕ НАДЯВАМ БАНЪТ НАД ЮНОУ СКОРО ДА СЕ ВДИГНЕ! :cry:
Иначе Чангмин споделя, че за пръв път прави "реакция" и наистина изглежда малко скован и пре-сериозен и концентриран, сякаш есе по въпроса ще пише.

Макс ме подсети да сложа кратък епизод от записа SM Congress, където говореше за проекта SM Classic (абсолютно любимата ми част от цялата см-ска вселена). Лейбълът е създаден с целта да стане най-големият от този тип в Корея, като представя и развива не само класически и джаз изпълнения, но и ре-аранжира к-поп парчета с класическо звучене, създава оригинална музика за анимации и пълнометражни продукции. Планират да създадат (продължат) серията "K-pop Orchestra", като целта е да стеснят границите между к-попа и класическата музика. 
ТУК може да се види цялото видео с англ. субтитри, а на който не му се чете може просто да се наслаждава на гласа и визията му (толкова да му отива костюм).

• Thanks 1
  • Upvote 1

Най-сетне!!! 

Юноу се завръща на екран. 

TVXQ, като двама, са записали предаването Book This Out, където в екип с деца създават книга. Очакванията са тя да бъде издадена физически след приключване на шоуто. :cry:

Излъчването започва на 30.07.2021 г. 

Изт. Naver

8e94e77f90ec9975.jpg

• Like 2

Инстаграмът на Book This Out качи снимки с Юноу и децата от неговия екип. В предаването Макс и Юноу ще са в два отбора с по две деца. Леле, как се радвам, ако знаете. Темата на шоуто е страхотна и фактът, че са я проверили на TVXQ ме кара още повече да се гордея с тях. :)
768c8a2d40995ad5.jpg

Снимчица и на Макс и "неговите" деца.
Изображение

• Like 2

Тийзър - версия Юноу.:)
(надявам се на англ. субки един ден)

• Like 1