Jump to content

Kaji Masaki (Каджи Масаки)

ukio

Recommended Posts

spacer.png

Kaji Masaki
加治将樹

Роден на 29 януари 1988 г. в Токио
Професия: актьор, певец
Група: D-BOYS (до 17 септември 2012г.)
Агенция: Watanabe Entertainment
Височина: 176 см (на живо ми се стори по-висок!)
Зодия: Водолей
Кръвна група: A
Година, в която стартира кариерата си: 2004
Хоби: свири на пиано

Филми

Ninkyo Gakuen (2019)

Laughing Under the Clouds | Donten ni Warau (2017)

Samulife (2015)

Runway ☆ Beat (2011)

Soft Boy | Sofutoboi (2010)
700 Days of Battle: Us vs. the Police | Boku tachi to chuzai san no 700 nichi senso (2008)
Arakure KNIGHT (2007)
Waruboro (2007)
The Prince of Tennis | Tennis no oujisama (2006)

ТВ филми

Meikyu Sousa (TV Asahi, 2015)

The Hit Parade (Fuji TV, 2006)

Сериали

Mr. Housekeeper, Mitazono Season 5 | Kaseifu no Mitazono (TV Asahi, 2022) - епизод 6
Ame ni Kieta Himawari (WOWOW, 2022)
Duty and Revenge | Touboui F (NTV, 2022) - епизод 1
Pay to Ace | Nigatsu no Shosha: Zettai Gokaku no Kyoshitsu (NTV, 2021)
Heaven and Hell: Soul Exchange | Tengoku to Jigoku: Psychona 2nin (TBS, 2021) - епизоди 7-8
Mukou no Hate (WOWOW, 2021)
MIU 404 (TBS, 2020) - епизод 1
Ship of Theseus | Theseus no Fune (TBS, 2020)
Piple | Piple: AI to Kekkon Seikatsu Hajimemashita (WOWOW, 2020)
Heaven?: My Restaurant, My Life | Heaven?: Gokuraku Restaurant (TBS, 2019) - епизод 6
Haru: Woman of a General Trading Company | Haru: Sogo Shosha no Onna (TV Tokyo, 2019)
Meet Me After School | Chugakusei Nikki (TBS, 2018)
Ichibei of the Wind: The Abacus Samurai | Soroban Samurai Kaze no Ichibee (NHK, 2018)
Super Salaryman Mr. Saenai | Supa Sarariman Saenai shi (NTV, 2017) - епизод 3
Little Giants | Chiisana Kyojin (TBS, 2017)
You Don't Know Gunma Yet | Omae wa Mada Gunma wo Shiranai (NTV, 2017)

Hope: Kitai Zero no Shinnyu Shain (Fuji TV, 2016)

Otosan to Yobasete (Fuji TV-KTV, 2016)

Take Me To Love & Meal | Onna Kudokimeshi (TBS-MBS, 2015) - епизод 2

Mischievous Kiss 2: Love in Tokyo | Itazura na Kiss2-Love in Tokyo (Fuji TV, 2014-2015)

Woman of Maruho | Maruho no Onna - Hoken Hanzai Chosain (TV Tokyo, 2014) - епизод 3

Mischievous Kiss: Love in Tokyo | Itazura na Kiss-Love in Tokyo (Fuji TV, 2013)

Jitken Keiji Totori (NHK, 2012) - епизод 2

DxTOWN (2012) -  сегмент 5
Honcho Azumi Season 5 | Hancho Keishicho Asaka Han (TBS, 2012) - епизод 4
Clover | Kuroba (TV Tokyo, 2012) - епизоди 4, 6
Delusional Investigation - A Stylish Life of Associate Professor Koichi Kuwagata | Mousou Sousa ~ Associate Professor Kuwagata Koichi’s Stylishna Seikatsu (TV Asahi, 2012) - епизод 3
Tomehane! | Tomehane! Suzuri Koukou Shodoubu (NHK, 2010)
Tough Nights of Club Indigo | Indigo no Yoru (Tokai TV, 2010)
Zettai Kareshi SP (Fuji TV, 2009)
RESCUE (TBS, 2009)
Zettai Kareshi (Fuji TV, 2008)
Guren Onna (TV Tokyo, 2008)
Atsu-hime (NHK, 2008)
Shigeshoshi (TV Tokyo, 2007)
Regatta (TV Asahi, 2006)
Seishun Energy Check it Out, Yo!! in Tokyo (Fuji TV, 2006)
DD-BOYS (TV Asahi, 2006)
Mother and Lover (Fuji TV, 2004)
Yankee Bokou ni Kaeru (TBS, 2003)

Сцена
TENIMYU:
THE PRINCE OF TENNIS MUSICAL SERIES (като Takeshi Momoshiro)
The Prince of Tennis Musical: Side Yamabuki feat. St. Rudolph (зима 2004-2005)
The Prince of Tennis Musical: Dream Live 2nd (2005)
The Prince of Tennis Musical: The Imperial Match Hyotei Gakuen (2005)
The Prince of Tennis Musical: The Imperial Match Hyotei Gakuen in Winter (зима 2005-2006)
The Prince of Tennis Musical: Dream Live 3rd (2006)
January 7 to January 21, 2007 като Onigiri in Musical Air Gear
May 3 to May 8, 2007 като Onigiri in Musical Air Gear vs. Bacchus Super Range Remix
June 3 to June 10, 2007 като a regular performer in the D-BOYS STAGE Musical

D-BOYS Stages:
D-BOYS STAGE Vol. 1: Out of Order (2007)
Last game last Waseda-Keio Battle ~ vol.2 (June 2008)
Karasu 04 - vol.3 (април 2009 г.) - Cast A
America (ноември - септември 2010 г.) - Cast C
Венецианският търговец - в ролята на Басанио (май - април 2011 г.)
D-BOYS STAGE 11th: Cool no Tanjou (2012) - DVD (16.01.2013 г.)

Сингъл
Издава CD сингъл на 21 юни 2006 г., наречен "Keep It Goin' ON" с колегите си от ROM-4 Masataka Kubota, Ryo Kimura и Gouta Watabe. Квартетът играеше в тв шоу на име Seishun Energy: Check It Out, Yo! in Tokyo.

Инфо
Каджи е първият Момоширо, когото гледах в мюзикъла Принцът на тениса и вторият актьор, пресъздаващ този образ. За мен Масаки си остана ключов изпълнител в представленията, с чудесни изяви на сцената. Той изпълнява същата роля и във филмовата версия на популярното аниме. На 29 март 2006 г., по време на концерта Dream Live 3rd, Масаки и повечето от колегите му завършват тенис академията, а героят на Момо е предаден успешно на Такаги Шинпей.
Като член на актьорската трупа на Д-бойс младежът получава възможност да развие театралните си заложби и да участва в почти всички стейджове на групата.
На 1 януари 2006 г. Каджи и Зуки (Хироки Сузуки) се появяват в 43rd broadcast of Secret New Years' Performance Tournament "Young Man Colosseum". Там показват своите акробатични способности (в началото на 2009 г. също имаха подобна задача – трябваше да научат синхронно изпълнение по спортна гимнастика, което видимо затрудни Каджи, но той с упоритост и тренировки се справи). На 1 ноември същата година се появява във вариете шоуто Kachinko по TV Asahi.
Една година след представянето си в Secret New Years' Performance Tournament Масаки отново се появява там, в сегмент с Китайски лъвски танц, заедно с Ендо, Зуки, Масато Уада и бившия член на Д-бойс Юума Минакава.

D-Boys
През октомври 2004 г. Каджи се присъединява към състава, за да открие пред себе си множество възможности за развитие. На 6 август 2006 г. Масаки и Зуки гостуват в радио програмата Marvelous Radio Vibration, водена от Ю Широта и Котаро Янаги.
С D-BOYS актьорът издава 2 фотокниги: на 27 април 2005 г. (наречена е D-Boys) и на 15 март 2006 г. (Start).
Документалната поредица, която момчетата започват през 2006 г., се нарича DD-Boys.
D-BOYS STAGE шоутата стартират през 2007 г. и до днес има издадени 11 заглавия.
Мюзикълът Air Gear е второто сценично предизвикателство за младия талант. Той участва още в първия спектакъл, в ролята на Онигири (2007), заедно с Кен Кен и KENN.
Arakure KNIGHT е филмовото му участие, което можем да отличим, след появата му в Принцът на тениса. Това е адаптация по мангата на Сатоши Йошида Aratanaru Shobaku. В него Масаки си партнира с Ю Широта и още свои приятели от Тенимю – Коуске Куджирай, Йошиказу Котани и Кен Кен.

*Любопитно е, че Каджи пише блог по времето, когато е член на Д-бойс, където нарича себе си с името "Karaage" ("fried thing"). То идва от шега между него и Зуки. Масаки е близък с Масато Уада, който често го определя като най-добър приятел и по-малък брат. Освен него прибавяме Зуки, Араян и Адачи.

Миналата година късметът ни помогна да видим младежа в Бункамура, по време на представлението Самотният магнит. Описала съм далечната ни "среща" с него и Масаши Миками, както и последвалото му излизане на сцената, след края на спектакъла. Тогава имах чувството, че е по-висок, отколкото съм си го представяла, затова се питам колко ли е стара информацията в профила му?!

Снимки

В ролята на Момо семпай
3363b824cd86ecf0.jpg
2e8fa9508a9be893.jpg

Otanjoubi omedetou!

Брр, как съм пропуснала да се разпиша тук!

Хмм, не знам откъде да започна с този човек. Винаги ми е харесвало Каджинцето, в каквото и да съм го гледала.. а имаше един период, в който изникваше там, където не го сееш.. Каквото и да гледах, поради друга причина, Масаки винаги се появяваше в него, дори и за един епизод, хаха.

Такам, за Тенимю ще си замълча тактично, но да кажа къде Каджинцето най-ми е правил впечатление от всичкото чудо, дето съм минала с него.

1во - за мен Каджи винаги ще си остане не Карааге, а 'チェーンメール男' (чейн мейл отоко, бел. ред.) Да, това е миниатюрната му роличка в една неизвестна, но моя много любима драма, която вървеше преди едно 5 години някъде. Да си призная, сега, страшно много ми залипсваха Такабе Ай и другият бивш Д-бойс колега на Каджинцето - Кумай-кун Т__Т

16711_320.png

2ро - другото му мое любимо участие е в 荒くれKNIGHT (Arakure Knight)!! Там Каджи играеше зверчето, ма така му отивашеееее.. няма да му забравя никога физиономиите, ама никога! Прайслес! А мейкинга на филма, ах мейкинга на филма -- двамата с Широтан така са ме карали да се смея, както само те умеят. Съберат ли се и експлозивът гръмваше без дори фитила му да беше запален! Много, много, много ми липсват тия моменти с тях двамката..

21232_320.jpg

3то - може би, другият ми любим мюзикъл, правен по аниме, който дори мисля, че гледах преди Тенимю? хммм.. ениуей, говоря за Air Gear myu. Саундтракът му беше също толкова catchy и още си припявам песничките като се сетя за него. КенКен, Каджи, KENN (ах, Кен, а колко много обичам това момче!!), Нагашима Шуго, Канджиро-сан.. да не говорим за Run&Gun. Хаха, както някой беше казал "екшън сцените са като излезнали от олдскуул сентай" XD,

t5qfc6.jpg

* Припява си "Speed, speed Team Kogarasumaru!!"*

ПП: あー 懐かしい。。。T-T

Otanjoubi omedetou!

Тези дни съм на Д-бойс вълна. Гледам Каджи и Масато Уада в Индиго но йору. И двамата са големи скици там. Показват великолепен комичен талант.

За щастие, след напускането на групата, Каджи продължава да се появява на сцената и тук-там в телевизията (догледах Итакис миналата година заради него и включванията на Д-2).

Открих инфо за два спектакъла с участието му, които предстоят да се играят в Токио.

Първият се нарича Geigeki: Reading "Tokyo" (second time) и ще се изпълнява от 7 до 9 февруари. Масаки ще се появи в историята на 8 януари - Matsumoto Ryusaku "low-grade fever boy".

Втората продукция носи името Zutto futari stage и се очаква между 6 и 17 август.

П.П. Аз така и не стигнах до линкове за Аракуре и Air gair. 

Каджи е получил роля във филма Samu Life, който ще излезе на 7 февруари догодина. Главен актьор в него е Такахиро Миура. Масаки е трето име в състава, но и останалите си заслужават: Маю Мацуока, Рейя Масаки, Рьоске Ямамото, Рен Осуги, Дай Уатанабе. Информация за филма се появи съвсем наскоро и съм изненадана, че толкова бързо му пуснаха трейлър. Лентата е правена по автобиографичната новела на Хидетака Нагаока.

7bb9c3c1dc42f345.jpg

ac9f6848969d5349.jpg

Otanjoubi omedetou!

Новият трейлър на Samu Life:

Тази година, да му се ненадява човек на Каджи, май започва да се появява и в голямото кино.

Ето как е изглеждал в стейдж №15 на Д-бойс:

b142ca092a01724f.jpg