Jump to content

Recommended Posts

d51898791e94d4c7.jpg

ДА УБИЕШ

Държава: Япония
Година: 2008
Време: 90 минути
Жанр: Екшън, фантастика
Режисьор: Kenta Fukasaku, Mamoru Oshii

В ролите: Yфko Fujita, Rinko Kikuchi, Narushi Ikeda, Yuma Ishigaki, Shыta Kambayashi, Kфji Kimura, Mana Konno.

Сюжет:
"Да убиеш" е антология от няколко различни истории, събрани на едно място и свързани от общия мотив за отмъщението, агресията и, е, добре де, желанието да убиеш някого.
Четирима режисьори последователно ни показват по една история, коя почти реална (за момче самурай, което с меча си се бори срещу неправдите в училище), коя далеч зад границите на фантазното (за жената, която зае тялото на по-малката си сестра, за да може да отмъсти за смъртта й, както и третата история за Злото Острие и вълшебния кинжал), коя - чиста импресия без думи, залагаща на цветовете в битката между две жени.

Лично мнение:
Ако подходите с много, ама наистина много ниски очаквания, може и да ви хареса.

:essub:

Свали с български субтитри :click: 

Свали с английски субтитри :click: 

Свали с руски субтитри :click:

Това беше един наистина тъп филм... Аз го гледах без да прочета резюмето тук и нииищичко не схванах. Ся като го прочетох схванах тук-там някои неща, но пак беше много тъпо. Само едно нещо ми хареса - някакъв цитат - от Библията? не, не мисля... абе някакъв цитат за ангелите. Че човек имал два ангела - от лявата страна един, от дясната-друг. Не помня точно но си спомням,че ми хареса ;д. Не че го запомних или ще го запомня. Но пък не звучеше зле....