Jump to content

Recommended Posts

@d3Mn  Да, Solji пее на припева след Hyerin и някои други части, но за жалост няма да присъства в това завръщане. И на мен песента ми хареса много! Рапът на LE е супер, както винаги! Радвам се, че Junghwa продължава да получава повече части. А и вокалите на Hyerin и Solji са убиец.

Завръщат се на 02.04. Стартират и тийзърите:

Hani

29386208_1265805356895189_22592228958572 

Off Topic

Junghwa

29468933_1265805386895186_36176107138722

LE

29357175_1265252353617156_77517632115604

Hyerin

29389106_1265252356950489_88738232544316

П.С.  @d3Mn къде си :D не искам да съм сам, ще ми прилошее нещо, какво ще правя. Хани и Чонгхуа гледат през душата ми :wub:

Edited by theL0new0LLF

1. Имат проблем със софтуера на компютъра.

2. На първите снимки Елито е направила косплей на някоя злобна героиня от аниме. :D

3. Сол Джи? :(

Последните им песни за жалост не успяха да станат много успешни, за това сега се надявам да имат късмета и да дръпнат пак нагоре. И е добре, че ни радвам сравнително често с нови песни, а не са като някои група най-много 1 албум на година или две.

• Like 1

Доколкото знам на Солджи и трябва още време да се възстанови. Аз също се надявам да наберат повече популярност, момичетата я заслужават. 

Имах нужда от нещо такова в кпоп-а тези дни. Ретроооо! :D

Линк за видеото. (Някой да ми обясни как се вмъква видео, моля)

Много доволен!!!

А кой е правил песента някой знае ли? S.Tiger ли се е вихрил върху бийтове от 90-те?

И едно разочарование за мен - само сингъл. Една песен? Това ли е? Да, по-добре от нищо, но все пак ...

Преди 2 часа, d3Mn написа:

Имах нужда от нещо такова в кпоп-а тези дни. Ретроооо! :D

Линк за видеото. (Някой да ми обясни как се вмъква видео, моля)

Много доволен!!!

А кой е правил песента някой знае ли? S.Tiger ли се е вихрил върху бийтове от 90-те?

И едно разочарование за мен - само сингъл. Една песен? Това ли е? Да, по-добре от нищо, но все пак ...

Просто пействаш видеото. 

И на мен много ми хареса. Дано пуснат и албум скоро, че наистина не са имали от "Hot Pink" насам. Може би компанията чака възстановяването на Solji. Много ми харесва всичко в клипа, песента, частите, облеклата, момичетата и Hani(ако някой не знае вече :D)

Миналия месец момичетата имаха завръщане и макар,че постоянно ми излизаше информация около това,аз си мислех,че нямат тема тук,затова и нищо не писах...Е, сега след като разбрах,че имат,ще го направя,но гледайки кога е писано за последно,май първо ще се върна назад и ще започна от там с информацията...Та накратко...

-На 11 май 2018 агенцията им обяви пускането на официалния им японски уебсайт,включващ и японския фен клуб...

-На 27 юни групата провежда събитие в Токио,където съобщават,че ще пуснат японска версия на "Up & Down",че ще имат японско турне и че Solji ще се завърне дотогава...

-На 22 и 29 юли участва в 163 и 16 епизод на ''King of Mask Singer'',където успява да спечели.

-На 10 август излиза японската версия на "Up & Down"...

-На 11 ноември EXID правят завръщане със сингъл албумът "I Love You" .Той достига пето място на Billboard's World Digital Song Sales chart. През ноември го промотират...

Off Topic

Участия...

Off Topic

-На 31 декември 2018 г. групата участва в New Year's Eve Countdown Party в Тайпе,Тайван.

-През февруари 2019 г.провеждат второто си японско турне "2019 EXID Valentine Japan Live Tour".Там изпълняват и новата си песен "Trouble'',която е заглавната на първият им японски албум със същото име.

-"Trouble'' е пуснат в Япония на 3 април и достига 12 място на Oricon Albums Char и 23 място на Billboard Japan's Hot Albums.Достига и до 10 място на  Billboard Japan's Top Albums Sales.

Off Topic

Плейлиста с песните..

-В началото на май Hani и Junghwa съобщиха,че са решили да не подновяват договорите си с Banana Culture.

-Скоро след това е съобщено,че ще имат ново завръщане на 15 май.Договорено е цялата група да участва в промоционалните дейности, като след края им самата група ще излезе един вид в ''почивка'' за неопределен период от време,за да може всеки член да се съсредоточи в самостоятелни дейности.

-По-късно е съобщено,че групата ще продължи дейноста си като пет за още една година в Япония и август ще имат турне там  "2019 EXID Summer Live Tour"...

И направо на нов пост ще кача всичко около новия им албум‘ME&YOU‘ ,излязъл на 15 май...

Тийзър снимки...

D6-LIgtz-VUAEXjfp.jpg

Off Topic

D5x-Yj-NUIAAv-Vw9.jpg

D52i-Jbj-UUAIuy3-J.jpg

D57rv-XIUc-AAP8c-I.jpg

D6-A1-WCSUUAADdin.jpg

D6-F-7n-OU8-AArgn6.jpg

D6-Vbr-CGU8-AAtqy-X.jpg

Видео тийзъри...

Off Topic

D6m-OIya-UEAAo-HV7.jpg

Off Topic

Участия...Много са цветни момичетата,харесаха ми...

Off Topic

D6q3-CYn-VUAAs-LTX.jpg

D6m3pw-IVUAIrn9s.jpg

D653-Ssv-UEAEH4-Tw.jpg

• Like 1

И на мен ми хареса последната им песен. Наистина много цветна и пъстра и много им се кефих на сцените.

В края на 2019 година пуснаха японския си  сингъл Bad Girl For You

След като Hani и Jeonghwa напуснаха миналата година в началото на тази година приключиха договорите на другите, съответно:

Януари - Hyelin,  Февруари - Solji,  a март LE.

Беше съобщено, че през октовмри 2019 - Jeonghwa е подписала с J-Wide Company, за да преследва актьорската си кариера.

Solji пък през март 2020 подписва с C-JeS Entertainment за преследване на соло кариера. А днес излезе OCT към драмата Find Me In Your Memory

За Hyelin още нищо не се знае, но от миналата година има youtube канал с името  Jeul-Lin TV  , който има и английски суб.

Беше обявено, че Хани е подписала през октомври 2019  с Sublime Artist Agency.. Ще бъде представена с истинското си името : Ahn Hee-yeeon.

Вече има излязла уеб драма с нейно участие: ХХ (2020)

Искам да ви споделя този красив кавър на Хани на песента на Jessy & Joy - Esoc de amor от далечната 2017 година.

@HANI-Ecos de amor 170330

Хани ще участва в филма/драмата SF8 с много други актьори и актриси. Ще е sci-fi оригинална драма филм. Очаквайте го лятото.

Участва в специалния 400-тотен епизод на Law Of The Jungle с подзаглавие “The Hunger Games,

Излезе много яко интервю на Ели (има английски субчета).

Говори за много неща. Сподели за двете песни преди дебюта си в EXID, които били на първите места в класациите и което я радвало много.Това били на  Huh Gak “Whenever You Play That Song и на ‘Trouble Maker’ - Trouble Maker.

Сподели, че другите търсят начин да промотират заедно нищо, че сега не могат и са в различни агенции.

Мисли да се развие като солов изпълнител и да изкара солов албум. Харесвала секси песните, затова мисли и нейното соло да е такова.

От канала на LE един танц..

Jeonghwa е взела участие в нова песен на PINKMOON

Общо взето преди също Jeonghwa е имала сътрудничество с него>.< От тук можете да чуете още няколко общи песни