Jump to content

Recommended Posts

d3Mn, ще гледаме ли EXID Showtime от 9 юли? Аз със сигурност. Фен съм на момичетата и ще следя епизодите.

Е как! Те са си големи шматки и определено са забавни за гледане.

Сол Джи-то от къде го изкара този глас и аз не знам.

Има доста такива клипове с тях. Те и в официалния си канал си правят собствено шоу или по-скоро ги дават как живуркат. :)

А който не знае, LE преди е била Elly, ъндърграунд рапърка. :) Поствам едно клипче да се запознаете с нея преди да стане айдълка. Между другото освен да рапира, може и да пее и то много много добре! Ще я чуете още в началото.

Любимата ми рапърка и една от най-обичаните от мен айдълки. Leggo LE! :D

Дам, LE я зная от години покрай Джун Хьонг. Той се има с нея, приятели са от доста време.

Много са ми симпатични и петте, като група, а Хани ме спечели с непринуденото си поведение. Уникална скица, няма втора като нея.

Ето рекламата й за шоу-то им, хаха. Невероятен шемет, ще има много смях точно с нея в епизодите.

И един откъс от зимата, от участието й в Running Man. Много е забавно това момиче, Дже Сок и той не успя да се удържи.

Тя е постоянно с тази ролка за коса, хаха. И в откъса от предаването им се вижда, че отново ще е с нея, запазената й марка, хаха.

https://www.youtube.com/watch?v=yVSGEoKH97s

О, аз на LE съм й фенка също. Доста е готина, рапира добре и има много готино излъчване. От Ексайди (Ексид си им викам ;)) ми харесва най-много. Хани също ме радва в Crime Scene, наистина е естествена и е умна, което не мога да кажа за всички айдълки, които са се радвали на засилен интерес. Солджи пък е наистина много талантлива певица, на нея се крепи основно вокалът. Хани има интересен, макар и слаб глас. Та те трите ми харесват. Другите - много ми лази по нервите тази с детското гласче, другата нямам отношение към нея. Абе, да действат и да стават все по-добри.

Новото парче на Печиги е с участието на Солджи.

Страхотна е, а и парчето ми харесва. Гледам я и в предаването им - много е приятна, удоволствие е да я гледаш. Двете с ЛЕ се представят страхотно, не съм и очаквала друго. Хани пък си е Хани. Забавна и естествена, като фурия е, не се спира и все ги върши едни, особено докато готви, хах.

Първи епизод не тръгна много добре - вече след срещите със семействата им, си влязаха в релси и стана интересно. Според мен се и притесняваха, като за първо предаване....

Извинявам се на всички фенове на BaeChiGi (включвам и себе си), че няма да пиша в тяхната тема за новата им песен, но понеже ще споменавам Сол Джи-то, мисля че тук е по-добре да поствам.

Иначе песента им много ми харесва, както и изобщо последните им работи.

А Сол Джи има отново поле за изяви и показва, че е топ вокалистка. В някои сцени в предаванията участва и тя. А заместничката й е Ким Бо Хьонг от SPICA.

Държа да постна и специалната им сцена от Music Core.

media]

[/media]

А ето и песента на BaeChiGi със Сол Джи. Чак настръхвам от гласа й.

media]

[/media]

Хани в шоуто "Masked Singer" като малката кибритопродавачка - стига успешно чак до финала. Накрая благодари за възможността да пее любимият джаз, защото като част от групата е трябвало да смени стила си. Споделя, че чак е започнала да се страхува от сцената заради това.

https://www.youtube.com/watch?v=dVynQBjGsHk

https://www.youtube.com/watch?v=ERcVATr3FdA

LEGO! :D Идвааат!

Ci3jhroVEAASogT.jpg%20large_zpsqh8facuj.

На 1-ви юни ще излезе първият им цялостен албум "Street". Тайтъла ще се казва "L.I.E".

И две снимки, като за бонусче. Мъжете със слаби сърца да бъдат подготвени!

exid_vita_prinkle_all_2_zpsvah1lbui.jpg

exid_vita_prinkle_all_5_zpsdoyipm5r.jpg

Има и още снимки с петте и по отделно, които са мноооооого горещи, така че ако някой иска да гледка, влиза в чичо гугъл и пише: "exid vita prinkle".

И медли-то е вече налице. LE е взела пълно участие в албума, както и се надявах. Защото тя е уникален композитор и текстописец наред с тва, че е и страхотен рапър. L.I.E ще ми вземе живота, отсега съм сигурен  :28558:

Други песни, които ми харесват са "데려다줄래, Cream, 당연해 и GOOD. Нямам никакво търпение  :D

Много се радвам, че главната песен ще бъде доста различна в сравнение с миналогодишните им завръщания. Танца също изглежда як. Tук и снийкпийк от хореографията на L.I.E

Много интересен видеоклип. С визия се отличават Ханито, Елито и Сол Джи с червеникавата си коса. Да си призная песента не ме грабна така, както примерно ме грабна "Нагоре надолу" когато я чух за първи път. Тази им песен я чух само два пъти и бързах да напиша нещо в темата им. Със сигурност ми харесва, но колко точно не мога да кажа. Не мога да коментирам и албума им, защото ще го слушам сега. :)

За жалост в чартовете не са много добре, но поне удариха милион гледания за по-малко от 24 часа.

А иначе кой ще познае коя е любимата ми част от песента? Може би е по-добра и от часта на ........ в "Уи Аре".

Еее, dAMn, да беше дал жокер за вокалите ли имаш предвид, или за танца? Моите любими части са на Hani и LE. За танца не издавам  :D

Надявях се днес да им видя танца в MCD, но пък то се оказа, че беше шоу в Китай. Което пък си струваше да се гледа, защото имаше готини изпълнения - GFRIEND, FTI и разбира се кралиците T-ara!

Да да, знам че са имали сцена вече на друго предаване, но ще изчакам утрешния Music Bank. Или по-скоро е днешния :D

theL0new0LLF, личи си кой не си е написал домашното! :D Луд фен съм на ето това девойче.

13267428_495570903961890_1881864324_n_zp

Най-добрата!

И забелязахте ли как в албума са групата са се промъкнали соло песни, но LE няма соло? Дано това да означава, че най-накрая може да видим и нея соло. Само това искам! :D

А преди, когато чух за първи път песента им "Уи Аре", която започва с рапа на Елито, тя направо ме накара да стана от стола и да извикам "ААААААААААА"! Наистина не се шегувам, точно това направих. Направо ме уби тогава.

Колко яко би било само да дадат на LE соло. Ще бъда първият на опашката :Д 

Завръщането на Show!MusicCore: