Jump to content

GOT7

Recommended Posts

Не е никак лошо парчето, допада ми, макар да не е върха, но го слушам. Малки са, тепърва ще правят нови и нови неща, ще се доказват, но това парче напълно съответства и на възрастта им, както и факта, че се налагат. Като се сетя за завръщането на 2PM-хьонговете им направо изтръпвам, мъниците са къде-къде по-добре. Наблягам най-много на кадрите между 2:48 - 3:08 мин., хаха, има защо.

Джаксън публикува няколко пъти вчера и днес в Инстаграм, а се беше покрил напоследък. Това завръщане трябва да се рекламира, така е.

В трепетно очакване съм през декември и на завръщането на "великите" Big Byung. Любимата ми група, която дебютира тази година, хаха, номер 1, с уникалното парче Stress Come On. Това е парче, което остави трайна следа у мен през тази една година, хаха.

Чакам си забавното китайче, а до тогава го гледам всяка седмица в Roommate. С Хо Йонг Джи са страхотни като двойка. Малката се оказа голяма сладурана, същата луда и забавна глава като Джаксън и не е случайно, че си допаднаха. Много оправно девойче, прави ми силно впечатление, слага останалите кифли в малкия си джоб.

Танцова версия на клипа

Танцова тренировка...

Много танци, много нещо и в първите им лайв изпълнения хехеххехе

GOT7 “Gimme” & “하지하지마(Stop stop it)” Comeback Stage @ KBS Music Bank 2014.11.21

Друга версия на тренировката им. Този път са луди луди глави хаха.

Да се насладите и вие на участието им в Аfter School Club от 26 ноември. Отново забавно шоу от тяхна страна.

Да сложа сесията им към NYLON

tumblr_nfnf0esFgf1rcoad1o1_1280.jpg

tumblr_nfney8U0ga1rcoad1o1_1280.jpgtumblr_nff6z8juPL1rcoad1o1_1280.jpgtumblr_nff6xsnYhk1rcoad1o1_1280.jpg

tumblr_nfnezgnu591rcoad1o1_1280.jpg

Шоукейсът им преди започването на промоциите по албума е качен. :D

Участват в рекламна кампания заедно с B1A4 и Cube girls. Така и не ми стана ясно обаче какво рекламират хахахха Но са сладки :)

Фотосесията им за Grazia и някои от снимките за Nylon със много високо качество....

tumblr_nfy5fimLTq1r3hs1eo10_1280.jpg

tumblr_nfy5fimLTq1r3hs1eo9_1280.jpgtumblr_nfy5fimLTq1r3hs1eo8_1280.jpgtumblr_nfy5fimLTq1r3hs1eo5_1280.jpgtumblr_nfy5fimLTq1r3hs1eo6_1280.jpgtumblr_nfy5fimLTq1r3hs1eo7_1280.jpgtumblr_nfy5fimLTq1r3hs1eo4_1280.jpgtumblr_nfy5fimLTq1r3hs1eo1_1280.jpg

tumblr_nfy5iwSkCI1r3hs1eo3_1280.jpg

tumblr_nfy5iwSkCI1r3hs1eo2_1280.jpg

tumblr_nfy5fimLTq1r3hs1eo3_1280.jpg

tumblr_nfy5iwSkCI1r3hs1eo1_1280.jpg

tumblr_nfy5fimLTq1r3hs1eo2_1280.jpg

Честито на Jackson за наградата Male Rookie Award (Variety Shows) на тазгодишните SBS Entertainment Awards! :)

Първите им Гайо изпълнения :D :

SBS -

MBC -

;
са след изпълнението на продуцентите си ; и макнето малко денси със Sunmi

Скоро трябва да започне и уеб драмата на JYP и Youku - Dream knight. Всички участват и не знам как ще делят едно момиче хахахаха

tumblr_nhjhw2nJBs1r3hs1eo5_r1_1280.jpg

https://www.youtube.com/watch?v=nLsqyoToH8A

Днес трябва да излезе и новата песен на любимите ни Big Byung!

tumblr_nhirmrJVEE1tvnlrvo1_500.gif

Ауууу голяма зарибявка са :D Това да прекараш денонощие в нон-стоп гледане на група си е направо страшно! За първи път ми се случва и ни мога да повярвам.. Попринцип изобщо не съм човек, който ще седне да гледа шоута, предавания и концерти - слушам си песните, гледам клиповете и толква. Ама тия момчета са daebakk! :D Много са свежи, големи диваци, супер голяма забава е с тях (Особено с Джаксън хахах). Песните им също ме кефят, поне тези, които съм преслушала. Личи им, че са новаци, но пък са страшни :D Много харизматични, лъчезарни и АИГУУУУ нямам думи :D ^^

I GOT7 беше страшно... Ще е яко ако спретнат и втори сезон! Май ще fangirl-вам и аз :D

Първо, добре дошла.
Много се зарадвах, когато прочетох мнението ти. В музикалният отдел, тук при нас, е рядкост да видиш/ прочетеш смислено и ясно мнение за дадена група или момчета.
Ще се радвам, ако продължиш да се включваш.
Аз още не мога да ги харесам музикално GOT7, но момчетата наистина си имат своите плюсове и са големи симпатяги (не се учудвам, че си се зарибила, хехе). Тепърва имат да се доказват, а и е нормално, дебютираха едва преди година. На мен интересът ми към тях е основно към китайската линия - Джаксън и Марк. По принцип имам голяма слабост към китайците в корейския музикален шоубизнес, изобщо във всички агенции. Така и Джаксън и Марк си дойдоха по реда. Много готини момчета и момичета (като поведение и характери), които са ми страшно симпатични.

Да отбележа, че Джаксън има и рожден ден днес. Да е жив и здрав, останалото той го дава на 100 % от себе си. Голяма е душа.  
С Йонг Джи са ми много симпатични като двойка. Джаксън знае как да я "управлява", хаха, много са сладки двамата.

d778fa29093a98f9.jpg

Благодаря ти! ^^
Първо - Честит Рожден Ден на нашето слънце и от мен! Пожелавам му да бъде все така загубен и лъчезорен хаха, много усмихнат, все по-успешен и да може да се вижда с родителите си по-често занапред! Знаем, че това му е мъка. Дано майка му се оправи.

0149e8d8e872aff3e5745fb181af503c.jpg

И на мен Марк и Джаксън са ми слабостта в групата! Но Марк не беше ли принципно от Тайван по произход, но е израстнал в ЛА? Или аз се бъркам? Не знам хаха...
Ето едно от участията им в Weekly Idol, последното им де хаха... Гледайки него и първото им явяване в шоуто - доста са израстнали и са се отракали ^^ Това за една година според мен е много, за което съм горда! Чувствам се горда като Майка им (Jr) :D

https://www.youtube.com/watch?v=KGSHexihXxU

Марки, да, роден е в Ел Ей (завършил е там), но е от тайвански произход. От това, което е споделял, зная, че е израснал между САЩ и Тайван.
А Тайван и Хонг Конг (откъдето е Джаксън) - все китайци, аз затова ги карам общо на китайска линия, хаха.

Джаксън е и един малък полиглот - освен мандарин, говори кантон (все пак е от Хонг Конг), перфектен инглиш, корейски и френски.

Сигурно знаеш за групата, която Кони и Дони, водещите на Weekly Idol, сформираха миналата година - говоря за "великите" Big Byung, хаха. Поздрав с култовото им дебютно парче. Джаксън е без думи, хаха.

Джаксън е много неща в много сфери - да не говорим какъв страшен модел на бельо ще бъде :D

tumblr_inline_nlvuyeshg31s7zz1z.gif

005T6QiBtw1eq93jqswadg309g05k4qq.gif

Невероятен е :D Много е спонтанен, искрен и не се притеснява от нищо

освен от Сонг Га Йон хаха bdb86243acb92d5c60e588214407edb6.jpg

Цялата харизма и привлекателност си му идват отвътре - както казах, той си е едно слънчице ^^ Няма как да не го хареса човек, просто защото не се преструва .. :)

Хубаво си поговорихме и раздвижихме темата им. Браво. Беше ми приятно.

Аз се вълнувам най-много от BEAST и ЕХО (те са ми тясната специалност, хах). От GOT7 се интересувам малко и то както споделих, най-вече заради Марки и господин Уанг. Джаксън е невероятен шемет. Еasy-going person, имам чувството, че с него може да се общува само с поглед, уникален е.

little_angel е JYP-човек, тя може да ти сподели и каже много повече. Това е любимата й компания, а и познава по-добре нещата. Ако те интересува още нещо за групата и момчетата - тя ще помага.

Aууууууу как може! Всички корейци са за мен щом вие само за Марк и Джаксън говорите хахахахаха (Бам Бам е прекалено луд, дори и за моя вкус хахаха)

Първо и от мен ЧРД на г-н УангКонг!

tumblr_nlw4q0EE4o1tjwtyto5_400.giftumblr_nlw4q0EE4o1tjwtyto3_400.giftumblr_nlw4q0EE4o1tjwtyto1_400.gif

От GOT7 се интересуваш, Rie, защото те бомбандирах със снимки и клипове докато не се предаде хахаххаха

Не знам дали съм съвсем навътре в нещата, но може да се каже че JYPE и FNC са ми тесните специалности в к-поп света. :28558: :28558:  Като гледам тя всичко си знае, но винаги помагам ако има въпроси....

Аз само ще оставя това тук, вие си гледайте китайците, а аз ще се правя че макнето е легално... :lol2: :lol2:

Честно да си призная Бам Бам и Йогъм са ми най-долу в списъка :D JJ Project сметнах, че няма какво да се изказвам за тях, защото са си С-Л-А-Д-У-Р-И!! :D

А Йонгдже има мнооого готин глас - неслучайно е powerful vocal ;dd Ето кавър на Honey на JYP:

А за клипчето на Уанг.... Уффф :D Но какво друго може да се очаква от него :D БамБам трябва малко да качи някое килце, че имам чувството, че ще се счупи ;d

Иначе може и да знам някакви неща за тях, но никога няма да ми е излишна още информация (deo, deo, DEOO !!! :D ) Но имам един въпрос - забелязах, че често по предавания и тренировки и изобщо клипчета, когато си вдигнат подмишниците - или те по някакъв начин си прикриват космите, или се едитва с някоя картинка/размазано... След като е срамно/нелицеприятно или както те го приемат - защо не ги махат? По концерти и участия струва ми се - нямат... Не мога да разбера какво се случва тука хахаха :D

Ооо този въпрос няма общо с момчетата, а с корейската култура по принцип. Смята се за невъзпитано да си показваш подмишниците по телевизията и обръснати да бяха пак щяха да ги прикриват. И жените го правят това, но те рядко си вдигат така ръцете хахаха

Общо взето, да си прикриеш подмишницата, когато си с потник се счита за добър/правилен маниер.

Или поне аз така знам, някой ако е по-навътре с корейската култура от мен, да си каже...

Картофче, да знаеш пропуск голям е отношението ти към Йогъми, макнетата са скрити лимонки хахахаха

Хехехе има много време - може да ми промени мнението натам, кой да знае? Тепърва се оформят и израстват, хаха а и моят акъл не е много зрял все още, така че всичко може да се промени! Въпреки това Джаксън и Марк са си черешката на тортата :D

Намерих един интересен quiz - Кой от GOT7 е твоето момче: http://www.quotev.com/quiz/4368848/Who-Is-Your-GOT7-Boyfriend/

Готин е, може да попискате от кеф като мен накрая хаха :D

tumblr_ndibnmhXJL1tm8kwdo1_500.gif

Макнето още ли иска да си отмъсти заради скритата камера хахахаха Разбирам го, те тогава направо го разбиха милия, чак се разплака....

Марк добре че не падна от вторият етаж, голям смях...

За съжаление другата седмица Roommate свършва и няма да има повече JackJi.

tumblr_nmf4bdc6ce1tolspdo1_1280.jpg