Jump to content

Най-добра женска група

56 members have voted

1. 1. Най-добра женска група

Recommended Posts

This is this is ...you know this is

2-2-2-2-2-2NE1~~~~ :)

Бих гласувала и за миските....и за т-арките..големи хитове направиха през тази година,но за жалост има право само на един глас :(

За БЕГ гласувам, но няма да страдам и ако 2не1 вземат приза, тъй като го заслужават. Мис А и те имаха добри попадения.

2NE1. Можеше да се замисля само ако SNSD или Davichi бяха тук, но пък никой явно не ги е номинирал.

Фаворити ми са 2NE1 и Brown Eyed Girls! Гласувах за 2NE1.. няма смисъл да се замислям. WG също бяха добри тази година. :rolleyes:

Немаше каде па ќе напишам овде:

-Добро бе до толку ли не ги сакате СНСД или другите се толку подобри од нив, што не се номинирани во ниедна категорија? Мислам стварно не е фер, една од најпопуларните групи се таму, постојано учествуваат во шоуа, The Boys им беше екстремно заразна песна и на никој оттука не му се допаѓаат?!?!? Навистина чудно.... :blink:

Предполагам, че SNSD не е събрала достатъчно гласове. То направо щеше да е подигравка, ако и тук ги имаше. Както беше с наградата им на МАМА.. хайде бе, артист на година при положение, че има няма месец преди наградите започнаха промоциите по новия си албум. Радвам се, че поне тук има някаква справедливост.

Немаше каде па ќе напишам овде:

-Добро бе до толку ли не ги сакате СНСД или другите се толку подобри од нив, што не се номинирани во ниедна категорија? Мислам стварно не е фер, една од најпопуларните групи се таму, постојано учествуваат во шоуа, The Boys им беше екстремно заразна песна и на никој оттука не му се допаѓаат?!?!? Навистина чудно.... :blink:

Тука не е Корея и една песен вот не прави ;). The Boys беше значително по-слаба от повечето хитове, така че нищо чудно, че не фигурира.

Тука не е Корея и една песен вот не прави ;). The Boys беше значително по-слаба от повечето хитове, така че нищо чудно, че не фигурира.

Па баш поради повеќето хитови веќе требаше да имаат одредена база на фанови тука...ех бе јас ли од Македонија се најдов единствен да се залагам за СНСД :lol: ?

Само аз ли не гласувам в тази категория, в зависимост от това колко добри песни е изкарала групата, какъв хит са имали през годината и т.н. :D. Според мен за това колко добри песни има дадена група през годината, си има класация "Албум на годината" и съответно за хитова песен - "Песен на годината". Аз лично гласувам тук спрямо това какъв % от изпълнителите в групата са ми харесали, като представяне в предавания, изпълнения, певчески данни, характер и т.н. през дадената година. Много субективно е всичко, но ако бяха тук SNSD можеше и за тях да гласувам :D.

Аз лично гласувам за групата, която най-много ме е надъхала през годината - било то с хит, с цял албум и т.н. Въобще не ме интересува как са се изявили в някакви предавания, тъй като все пак идеята е да се прави музикална класация. Да не говорим, че нямам и идея от тея клипчета в ютуб, които гледам, кое е баш актуално от годината и кое - не.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...