Jump to content

Recommended Posts

Mr. Goodbye (2006)

Mister Goodbye (2006)
Страна: Южна Корея
Също така известен като: Wild Beast and the Witch / The Beast and the Witch
Период на излъчване: 22 май 2006 - 18 юли 2006
Време на излъчване: Понеделник и Вторник 21:55
Жанр: Романтична комедия
Канал: KBS2
Епизоди: 16
Режисьор: Hwang Eui Kyung

Субтитри: Английски

Участват:
Ahn Jae Wook - Yoon Hyun Suh
Lee Bo Young - Choi Young In
Oh Yoon Ah - Kang Soo Jin
Jo Dong Hyuk - Kyle
Kim Ki Hyun - Park Yang Soo
Jung Sung Mo - Kang Chul Goo
Kim Kwang Kyu - Kwon Bok Haeng
Ahn Sun Young - Hwang Chan Sung
Jo Dal Hwan - Choi Jae Dong
Lee Hee Do - Choi Young Kyu
Lee Hye Sook - Mi Hee

Резюме: Юн Хьон Со (Ahn Jae Wook) е осиновен и израснал в Съединените щати. Той става успешен главен мениджър на хотелска верига и решава да прави бизнес в Корея. Там се влюбва в дръзката портиерка Че Йонг Ин (Lee Bo Young). Но нещата се усложняват, когато бившата жена на най-добрия му приятел Канг Су Джин също пристига в Корея с единствената цел да спечели сърцето му. Скоро тримата се оплитат в сложен любовен триъгълник.....
 

Свали с английски субтитри :click:

Онлайн с английски субтитри :click:

Руски субтитри :click:

Свали с руски субтитри :click:

Онлайн с руски субтитри :click:

 

Доста добро сериалче laugh.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абсурдно ми се вижда, да няма нито един коментар.

Абсолютна класика -за романтиката съм съгласна, но за комедията... по-скоро- трагикомедия..Нищо извънземно, но много мило направена драма.През цялото време има едно умиротворение и светлина.Няма истерии, няма кофти ъгли в триъгълниците и края е много добре пипнат.Който е любител на жанра -да гледа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо, това е точно от стария тип драми, които следват един и същи модел, познат сюжет, нищо ново. Още с прочитнето на заглавието, знаех какво вероятно предстои, но все пак ми се стори интересна и реших да ѝ дам шанс. Въпреки че историята взема тъжен превес, тъгата, не се усеща толкова болезнена, заради забавната страна на героите. Макар че Йонг Ин ми идваше в повече, твърде много се лигавеше и само вървеше като кученце подир Хюн Су. Имаше и още неща, които не ми допаднаха, най-вече финалът. Бих предпочела да е малко по-добър и да приключи драмата с 12 епизода. Според мен е трябвало екипа на драмата още малко да поработят, иначе не е лоша. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...