Jump to content

Recommended Posts

Нормално, Мери. На Джиро силата не му е в пеенете, затова наблягат на други неща. :P

Изглежда тайванците наистина ще пускат тяхна версия на You're Beautiful, а Джиро ще е в ролята на Те Гьонг wink.gif
Малко инфо тук.
Междувременно започна излъчването и на KO One Returns, но за момента няма никакви субтитри.

И няколко хубави снимчици smile.gif
686079.jpg686077.jpg
686078.jpg686076.jpg

686084.jpg

686085.jpg
686086.jpg
686087.jpg
686099.jpg
686082.jpg

И да допълня, че вече пуснаха трейлър на You're Beautiful

Дойде време и аз да призная (тайната си) любов към Джиро. Кога и как се случи? След Хана  Кими, през Тогедър и отново в зенита на рошавите прически с Целувката. И как пее ми харесва, и как се снима ми харесва, и как играе. Отношенията ни стигнаха ниво на което се гледаме от десктопа  :i love this: 
Решила съм на своя отговорност и в пълно съзнание да гледам тайванските "Красавци". Ще рискувам и ако съм в кондиция след последния епизод ще споделя мнение.

За да не съм толкова суха, споделям малко музика от Джиро. Не мисля, че пее лошо, както някъде четох. А и присъствие не му липсва, направо заслепява, или по-правилно засребява,  на моменти  :D   .

• Like 1

Честит 32-ри рожден ден, Jiro !

Пожелавам му да продължава да изкачва стълбата на славата със същата скорост ,както досега.

Намерихме Джиро! Следете страницата на Friday chopstics, за да разберете повече. Има изненади - утре, в предаването.

• Like 1

Тези дни му хвърлям по едно око на инстаграма на Джиро, и току го виждам как се е щраквал на по 200-300 метра от работата ми. Явно добре си изкарва човекът, чак и на мен ми се иска да зарежа компа и да изляза на разходка из София.

Направи ми впечатление в Целувката и потърсих тема тук. А то се оказа, че вече съм го гледала в Ракшаса стрийт. Изглежда толкова различен там:D, много по-обигран, макар и все така склонен да се забавлява на снимачната площадка. Както е видно от последните кадри към всяка серия. И ако и да е на 36 все още изглежда като тинейджър. 

Брейййй, не знаех, че този убавец е бил и в България. Интересно клипче ми попадна в нета, където се е снимал с едно кученце и на фона те ти нашенска кола с бг регистрация. ИзпусналА съм го егати:ilovethis:

За тези, на които им е интересно да гледат след 1.27 - там е нашенската кола :)

• Like 3

Имаше, даже интервю с него от пребиваването му, тук някъде по темите, мисля, че @ukio, може да помогне?!...Или пък да си прегледам тубата:D Aaaa, ето го: За съжаление видеото вече не е налично....

Edited by cucyta
  • Like 1
  • Thanks 1
  • Upvote 1

Jiro Wang в предаването Super Brothers еп. 6. На девети януари е било излъчването.

SFIVc.jpg

И за ХТЕР 2021...

SFNGs.jpg

SF7AM.jpg

• Like 2

В последния засега епизод на Shine! Super Brothers EP 8, провел се на 23 януари, Джиро е бил в екип Деним заедно с Ming Dao, Allen Su, Fu LongFei, Tan Jianci и Yin Xiaotian. 

Es-Zzhi-QVc-AYAUZK.jpg

Ето и изпълнението им...

• Like 2

Следя Shine! Super Brothers, но честно да си призная - повече заради другите участници - Jason Fu (Fu LongFei) и "по - старичките" (макар че и Джиро минава към тях май :lol2:)- Много им се кефя как и почти 40-годишните подскачат  с по- младите   :D 

Off Topic

Тук може да се види кои са другите участници :)

А това видео е поздрав от всички участници за дъщеричката на Jason Fu,която направи 1 годинка тези дни - сигурно  всички бебета и завиждат заради тези "батковци" :lol2:

• Like 2
На 25.01.2021 г. at 23:07, skofiild написа:

В последния засега епизод на Shine! Super Brothers EP 8, провел се на 23 януари, Джиро е бил в екип Деним заедно с Ming Dao, Allen Su, Fu LongFei, Tan Jianci и Yin Xiaotian. 

Леле @skofiild как ми припомни Джиро и Минг Дао. Вторият още от Жабата си го харесвам, по едно време ровех да видя какво прави, как е, какво се случва с него. И Джиро... Радвам се, че са добре, здрави и не се дават на младежите. :)

Гледам аз 9 епизод на Братята... зяпам ,зяпам - няма го Джиро :unsure: Тия нямат елиминации... и после прочетох, че поради здравословни проблеми няма да вземе участие в епизода. Да оздравява бързо и да се връща :) Ето едно негово солово изпълнение от шоуто..,..чак менторките се засрамиха  :D и тренировките за него - отначало се чудех какво е това синьо клинче дет все носи, а то били наколенки.

Off Topic

В профила има още клипове от участието на Джиро в шоуто ;)

И нещо от миналата година - този танц е номер 1 :D

• Like 1