Jump to content

Recommended Posts

Super Rookie

yN564OkHm85GERePN7XsUmKYhYK.jpg

# Заглавие: 신입사원 / Shin-ip Sa-won
# Познат още като: New Employee / Recruit
# Жанр: комедия, драма, романс
# Държава: Южна Корея
# Епизоди : 20
# Излъчен по: MBC
# Период на излъчване: 23 март 2005 - 26 май 2005

В главните роли:
# Eric Moon
като Kang Ho
# Han Ga In като Lee Mi Ok
# Oh Ji Ho като Park Bong Sam
# Lee So Yeon като Suh Hyun Ah

Участват още:
# Jung Jin като Joo Sung Tae
# Park Chil Yong като Kang Chul
# Park Hye Sook като Gong Hye Ja
# Suh Dong Won като Kang Min (Братът, любим персонаж от сериала biggrin.gif, просто като го видя и ми ставаше смешно вече laugh.gif)
# Kim Se Joon като Chief Moon Young Ho
# Lee Ki Young като Chief Goo Bon Chul
# Kim Il Woo като Director Song

Резюме: Какво според вас ще стане, когато един "безделник" получи работа (в следствие на грешка, разбира се) в най-престижната компания в Южна Корея? От повече описание няма нужда, сами ще видите дали силният дух и искреността ще победят "студения свят" на компетентността, интригите и професионализма biggrin.gif

Много яка песен от сериала:

Кратък коментар: Сериалът си има от всичко... комедия, драма. Показват се много страни на реалния живот. Персонажите са изключително интересни и уникални biggrin.gif, а акъорите, според мен, играят на много високо ниво. Накратко - заслужава си да се гледа!

Свали с английски субтитри :click:

Онлайн с английски субтитри :click:

Свали с руски субтитри + OST :click:

Онлайн с руски субтитри :click:

Това сериалче му дръпнах първата серия, защото накуп събрани Ерик и Джи Хо - хич не се стърпях. И докато започнах с идеята да хвърля само поглед, така се оказах с пет серии изгледани подред. Интересно, интензивно, мнооого забавно... и в същото време изпълнено с драматични моменти начало. Ерик, играещ пълен олигофрен (вероятно от ония, които поумняват) и шматка, но с много интересно и тепърва осъзнаващо чувство на съжаление и вина, че е некадърник и разочарование за семейството си. А семейството му е уникално. Брилянтосан, малоумен брат. Бойната майка - типична аджума. И кроткият, "под чехъл", баща. :lol:

Докато Джи Хо - красив, богат, умен, с големи възможности за професионално израстване и естествено, типично за този тип мъже, зарязващ бедната си приятелка...Дамите са ми малко постни, но тук поне Га Ин не ме изнервя толкова с мрънкащото си говорене. Хубавото е, че образът и търпи интересно развитие, но...поради зацикляне и спадане на интереса ми след 7-8 серия, в момента съм в леко изчакване, за да изкарам драмата докрай. Наивитетът ми идва малко повечко...но пък си има многото комични моменти.