Jump to content

Recommended Posts

Once Upon a Time in Saengchori

tumblr_mba3afwEQr1qg6s99.jpg

Име: 원스 어폰 어 타임 인 생초리 / Once Upon a Time in Saengchori
Епизоди: 20
Дължина на епизод: 60 минути
Жанр: комедия, съспенс, романс
Телевизия: tvN
Период на излъчване: 5 ноември 2010г. - 11 февруари 2011г.
Излъчване: петък от 23:00 часа (корейско време)
Режисьори: Kim Young Gi, Jo Chan Joo
Сценарист: Lee Young Chul
Продуцентска компания: Chorokbaem Media

Сюжет:
В тази драма сюжетът се върти около група служители в брокерска компания, които са преместени в тихо градче,
където вълнуващи и ексцентрични събития предизвикват романс между служителите и местните жители.

В главните роли:
01.jpg Jo Min Sung (Ha Seok Jin)

Той е известен математически гений, работещ като мениджър на фондовата борса на Уолстрийт.
Но при инцидент е ударен от мълния и получава частична амнезия. Уменията му за бърза калкулация внезапно изчезват.
Влюбва се в мистериозно момиче (Oh Na Young), след като е преназначен в клона на компанията в Сенгчори.

01.jpg Yoon Eun Joo (Lee Young Eun)
Тя е служителка в компанията, която допуска ужасно много грешки. Неволно се замесва в брачни отношения с Хан Джи Мин,
старши служител в компанията.

kimdongyn.jpg Han Ji Min (Kim Dong Yun)
Той е служителят, който в момент на пиянство предлага брак на Ън Джу. След този случай всички мислят, че са официална двойка.

01.jpgPark Bok Soon (Bae Green)
Тя е единствената дъщеря на Пак Кю, който е собственик на брокерската компания.
От малка живее сигурен и спокоен живот; никога не се е сблъсквала с трудности или с отхвърляне.
Фирмените служители винаги благоговеят пред дъщерята на президента.
Нещото, което мрази най-много, е името на баща си, затова държи да я наричат Виктория.

01.jpg Park Gyu (Kim Hak Chul)
Той е президент на брокерска компания, която изгражда от нулата. Угажда и защитава дъщеря си Бок Сун
въпреки трудностите, които преживява. Всичко върви по мед и масло, докато не премества клон от компанията си в провинциалния район Сенгчори.

01.jpg Oh Na Young (Nam Bora)
Тя е невинно селско момиче, което живее заедно с болния си баща. Тя е в абсолютно неведение за външния свят,
но това се променя, след като се сблъсква с брокерската фирма, която е преместена в родния ѝ край.

01.jpg Lee Man Su (Kang Nam Gil)

01.jpg Choi Dal Guk (Jo Sang Gi)

01.jpg Park Min Young (Jung Ji A)

Трейлър:

С БЪЛГАРСКИ СУБТИТРИ

ГЛЕДАЙ ОНЛАЙН :subs:

С АНГЛИЙСКИ СУБТИТРИ

С РУСКИ СУБТИТРИ

От мен:
Още съм в самото начало на драмата, но героите са типичните трагикомични личности с тенденция към влошаване.
Всички са *оли*, но аз много им се радвам. Очертава се да бъде приятна и неангажираща, леко бозава комедия,
с невероятно красиви актьори и безумно смешни актриси. Насладете му се и вие.

Изгледах първата серия и сериалът веднагически ми стана любим. Страшно е сладък и много се смях.

Отдавна не се бях смяла така. Изключително забавен, лек и приятен сериал, който явно е останал назад в класациите поради липсата

на по-лъскавки звезди. Това обаче само подчертава хубавия сценарий и качествената игра, без продуктово позициониране и простотии.

Много се радвам че не го пропуснах :up:   Благодаря за превода.

Обожавам тази драма,не зная колко пъти съм го гледала и всеки път се смея като луда.Няма един лош герой,всички са много забавни,дори и

убиеца/шеф/

е представен така,че да го съжаляваш и заобичаш.

Надявам се сега вече преведен повече хора да го изгледат,защото наистина си заслужава!

Аз също благодаря за превода!:icon_sunny: