Jump to content

Recommended Posts

F9pxN0TbYAElcmD?format=jpg&name=large

Off Topic

F-QnAfqbMAAU3zL?format=jpg&name=4096x409

F-PVgylbAAAEA1i?format=jpg&name=mediumF-RYLzxaUAA2-_m?format=jpg&name=large

F-N7midXcAA0hcJ?format=jpg&name=largeF-N7mikWsAAH9mi?format=jpg&name=large

F-N7mifXkAAuDU_?format=jpg&name=largeF-N7miZXIAAGbNP?format=jpg&name=large

Wonderland of Love (乐游原)
Страна: Китай
Също така известен като: Le You Yuan
По новелата на: Fei Wo Si Cun - “Le You Yuan” (乐游原)
Година на излъчване: 2023– Ноември – 06 до 2023 – Декември – 07
Време на излъчване: Понеделник - Неделя :00
Жанр: Исторически, Романс, Драма, Политически
Канал: Tencent Video
Епизоди: 40
Режисьор: Zheng Wei Wen
Субтитри: Английски

Участват:
Xu Kai като Li Ni (Marshal, Zhenxi Army)
Jing Tian като Cui Lin (Lieutenant He, Cui Army)
Huang Qi Lin Er as Cui Lin (young)
Supporting Cast
Zheng He Hui Zi като Tao Zi
Gao Han като Liu Chengfeng
Zhao Jia Min като Gu Wanniang
Liu Dong Qin като Xie Chang'er
Zeng Li като Consort Xiao
Wu Hao като Huang Youyi
Yu Bo като Sun Jing
Gao Shu Guang като Prince Liang
He Zhong Hua като Gu Xiang
Zhu Hong Jia като Lao Bao
He Feng Tian като Pei Yuan
Jiang Kai като Cui Yi
Yuan Ran като Empress
Dai Yi като Steward Qiu
Liu Yu Ning като Mu Xianhe
Shi Shi като A Yue

Резюме: Когато императорският двор е в смут, генерал Li Ni, внукът на императора, който пази границата, е принуден да поеме важната задача да потуши бунта. Въпреки че Li Ni е внук на императора, той никога не е бил обичан от баща си. Той крие своята идентичност и се радва, че е безгрижен фронтов граничен генерал, който няма намерение да се бори за власт. По време на военни кампании срещу бунтовниците, той среща амбициозната Cui Lin, която е единствената дъщеря на генерал, командир на армията на семейство Cui. Тя крие истинската си самоличност и се дегизира като лейтенант He, биейки се заедно с армията. Те са се срещали много пъти по бойните полета, единият е хитър и остроумен, другият е коварен и откровен. В състезанието си помежду си, от време на време те пресмятат и предсказват взаимно плановете и движението, за да се бият като победители, което ги води по пътя на влюбването. Въпреки това имперската власт е в турбуленция и кралството пада, в една от неочакваните битки, Li Yi е принуден да бъде повишен като престолонаследник, което променя пътя на тяхната връзка, тъй като те са принудени да изберат, за да поемат отговорността за спасяване на кралството и готови да се откажат от своята упоритост заради любовта…

Свали с английски субтитри :click: :click:

Онлайн с английски субтитри :click: :click:

Онлайн с руски субтитри :click:

• Like 8
  • Thanks 1

Гледах няколко клипа, хареса ми. Отлична химия долових и историята ми харесва. Чакам го да свърши, искам първо края да видя :lol: и ще го почна. А и малко да отхвърля работа, че ме затрупа изведнъж. 

• Like 2
  • Thanks 2

Изгледани 20 епизода (от 30 излъчени до момента). До тук беше много добре, но аз все пак съм предубедена, защото страшно много харесвам Сю Кай и точно в такова нещо исках да го гледам. Ще пиша повече като го приключа.

• Like 3
  • Thanks 2

Изгледах го , накрая беше епик, но на моменти това сърдене ме побъркваше .. ту единия ту другия ... някак си след първите 20 епизода имаше застой ... в началото тръгна силно с битки едно друго , но няма как .. 

• Like 1

Изгледан.

Доволна съм. Кайчо и Ратанка супер добри и много химични. Приятно и уютно за гледане в  зимните вечери на топличко, защото е и красиво заснето. Пък и краят,  да издам- не е китайски. :D

• Like 2
  • Thanks 1