Jump to content

Recommended Posts

F821wK4b0AAxR1y?format=jpg&name=900x900

My Demon (마이데몬)
Страна: Южна Корея
Също така известен като: Maidemon
Период на излъчване: 2023 – Ноември – 24 до 2023 – ? – ?
Време на излъчване: Петък - Събота 22:00
Жанр: Екшън, Комедия, Романс, Фентъзи
Канал: Netflix, SBS
Епизоди: 16
Режисьор: Kim Jang Han (You Raise Me Up)
Сценарист: Choi A Il (Mr. Queen)
Субтитри: Английски

Участват:
Kim Yoo Jung като Do Do Hee
Song Kang като Jung Gu Won
Lee Sang Yi като Joo Hyun Hoon (CEO of Mirae Investment)
Lee Yoon Ji като Noh Soo An

Резюме: Сериалът разказва романтичната историята на чеболската наследница До До Хи, която има много врагове, и на демона Чонг Гу Уон. Той превъзхожда хората във всяко отношение, но когато губи силите си, е принуден да се обедини с До До Хи, за да ги възстанови, и в този процес двамата намират любовта…

Свали с български субтитри :subs: :click:

Онлайн с български субтитри :subs: :click:

Свали с английски субтитри :click: :click:

Онлайн с английски субтитри :click: :click:

Онлайн с руски субтитри :click:

• Like 11
  • Thanks 2
  • Sad 1

Много интересни първи 2 серии. Много красота, динамика, мистерия и хумор. Разкошни са главните актьори, ние това си го знаем, но толкова красота и чар на едно място + темпераментни и чепати герои са взривоопасна комбинация. Нямам търпение за следващите серии...:wub:

Edited by desini
  • Like 4

Първи еп го започнах маааалко предубедена. Вече съм на 4-ти и нямам търпение за следващите. Много добро и зарибяващо сериалче. Каста е супер, идеята и тя. Хумора е на над тоалетното ниво и химията започна да се усеща. Стискам палци и нататък да върви все така. Само на мен ли ми се струва отслабнал Song Kang?

• Like 3
  • Upvote 1

Любов от пръв поглед  - така най-добре мога да опиша впечатлението си от първите епизоди. Има динамика, страхотна игра от страна на актьорите, побиват ме тръпки на моменти или се хиля като луда на други, от всичко си има. Ама как мразя да гледам текущи сериали само :unsure:

• Like 2
  • Haha 3
  • Upvote 3

Доста фантасмаггорично, но сме свикнали. Много красива двойка, радост за очите.

Сюжетът, предвидим. С тези психопати, борба за власт и т. н.

Но гледам, а и руската озвучка е на мига, и то доста добро озвучаване.

Та си е направо наслада.

Edited by lukreciana
  • Like 1
  • Upvote 2

От както е станала пълнолетна за първи път виждам Ким Ю Джонг в подходяща за нея роля. Засега. Смея да се надявам, че няма пак да я прецакат накрая и вселят безумни елементи в персонажа и. Ще видим.

• Like 3
  • Upvote 1

Аз ли съм се променил, вкусовете на хората ли са се променили? Не знам, но напоследък нищо смешно не виждам в уж комедийни моменти. Засега само лейди Чу ми е супер симпатична. За останалите не съм много сигурен.

• Upvote 1

На малката и отиват такива роли, а не лигави Пепеляшки. Но самият сериал е наивен и леко глуповат, поне засега. В самата история няма много живот и са разчитали, предполагам, на главната двойка. Изглеждат добре, стоят добре един до друг, играят добре, ама няма много какво да играят.

• Like 3
  • Haha 1
  • Upvote 1

Тъкмо се радвах на нахиления, влюбен демон и сценаристите взеха, че ни омотаха едно хубаво в драмата :rolleyes:. Е, не че не съм го очаквала, но все се надявах да се объркат и пропусхат този път, ама не. Пак ще се леят кървави сълзи. 

Off Topic

Дано поне в този живот имат щастлив край, ама как ще стане не знам, като е бил причината за смърта на родителите й, че май и не само на тях... 

Off Topic

Изгледах сериала за два дни... Добре беше честно казано, малко обаче повтарят винаги едни и същи сюжети с това изчезване в последните епизоди. Сигурно в 4 от 5 сериала, които гледам сега, главният изчезва в 15ти епизод и се връща в 16ти ххахах. Честно казано не знам много какво да кажа за този сериал, не е нещо невиждано, всъщност точно обратното, имам чувството, че сериала беше малко брат близнак на Doom at your service( сделки, любов, изчезване, връщане). Краят честно казано не ми допадна много много. Може би предпочитах клишето, в което той се завръща като човек( поне долкото разбрах той си остана демон). Реално след години мацката ще умре и той пак ще си стои сам човека хахаха. Друго, което ми направи впечатление е как точно накрая сценаристите са си казали яяя тука 15 епизода само сладко си гукаха и много се обичаха, я дай сега 10 минути преди края да ги скараме, че да не си помислят хората, че връзките са прекрасни хахаха

Абе средна работа общо взето, като за един път гледане става, но не мисля, че ще си го пусна още веднъж...

• Upvote 2

Минавам само да поздравя всички, които търпеливо са изгледали поредната тъпотия. Приключих на 3еп. 

Edited by Urban
  • Haha 2
  • Upvote 1