Jump to content

Teen Top

allisan

Recommended Posts

Immortal Song 2 от 30/11/13

Не бяха в пълния си състав.Бяха 3-ти и загубиха кръга си.

Направиха кавър на Park Sang Min -  Blue Jeans Girl

Малко преди да излязат на сцената  L.Joe сподели,че мисли че ще победят днес.

На 7 декември и  14 декември също имат участие,като и през двата дни ще е общо Темата.Тяхното участие май ще е през втория ден тоест на 14 декемеври

http://vbox7.com/play:e900363bcb

Immortal Song 2 [07/12/13]

Първо вижте Niel в ролята на Hyuna ( около 6-тата минута)

Виждаме пак само трима.

Били са под номер 5-ти, но изправейки си се с/у Wheesung (който бил под 4-та позиция) загубили кръга си.

Кавъра им е на : Bang Mi - "Come See Me

http://www.youtube.com/watch?v=J-v29Ew2sVU

Участваха във вчерашния специален  MUSIC BANK.

Бяха в ТОП20 за цялата година и бяха под 17 позиция.

Специалните сцени:

Teen Top заедно с Aoa & M.i.b - Gentlemen (psy) 

Niel и компания Happy Together + last christmas 

Niel и компания Must Have Love   (закриване)

Само те май изпълняваха две песни

Бяха направили ремикс на Miss Right.. Изпълняваха и  Rocking 

http://vbox7.com/play:655d482a02

Бяха на първото голямо шоу по случай края на годината,което се проведе вчера на 27 декември.

Бяха направили ремикс.

@ Kbs Gayo Daejun 2013

Откриването

Имаха и специални сцени при изпълненията на стари кпоп песни:

Again K-Pop

Jiyoon (4minute) & Chunji, Ricky, L.joe (teen Top) 

C.a.p, Changjo (teen Top) & Hyeri, Sojin, Yura (girl's Day) 

Общо изпълнение на 4minute, B1a4, Secret, Teen Top, Miss A, Girl's Day

NIel имаше специална сцена със Ji eun (SECRET)

Jieun ( Secret ) & Niel ( Teen Top ) - A Whole New World 

http://vbox7.com/play:f043cd1b58

Immortal Songs 2 [01/02/14]
 Броя носеше името My Lovely Hometown Special ,като Ниел беше във втората част на този специален брой.

Затова когато го избират казват,че е 5-ти подред участник от втората част но всъщност е под номер 11.

Изпъли  песента  Тhe Face I Miss

Все другите му са виновни и затова бил сам хаха..Е пак не спечели нито един кръг :D

little_angel се дърпа и не иска да споделя новини за тях, за това аз ще се "жертвам", хаха, макар че интересът ми около момчетата е свързан предимно с Мин Су.
Завръщане (след повече от година) и то съвсем скоро. На 15 септември новият им мини албум EXITO трябва да е факт. Парчетата са общо шест: Missing, Alone?, Cry, Love Is, Remote Control и Love U.

Тийзър днес на заглавното парче Missing, което е продуцирано от Brave Brothers. Изглеждат ми пораснали, поне не са така характерно за тях - шарени, а и като че ли може и да ми хареса това, което чувам дори от откъса, знам ли. Ще чуя всичко на 15 септември и ще преценя.

59c0a79e688053bb.jpg

Момчетата днес (в Корея е вече 15-ти) официално пуснаха клипа и албума си. През изминалата седмица направиха и сцените по завръщането си в музикалните предавания като освен главната песен представяха и LOVE Is..

M countdown [11/09/14] 

[12/9/14]

Music Core  [13/09/14] :

&

Inkigayp [14/09/14]

&

Aлбума за теглене

tumblr_inline_naxyz8S0sH1qmee3l.jpg

Доволна от това мини албумче, даже не очаквах толкова мелоу, баладично, но идея по-зряло да звучи..Кеф ми е като ги гледам и слушам по-пораснали, тези деца. Дори възмъжали, на вид и звук, оставят сладка нотка у мен..с това завръщане. Но то е само в техен плюс.

Радвам се, че спряха да работят с Brave Brothers, "Missing" e продуциранa от Black Eyed Pilseung (Rado и Choi Kyu Sung) и много ме радва ар енд би-то, тук. За клипа също са се постарали. Cry е чудесна, слушайки я одеве отново ме развълнува. Палец нагоре за това мини.

Много се радвам, че имат нова победа, с тази песен и завръщане. Честито, пораснали са чисто музикално, не само визуално, и го заслужават. Но има и много да се учат..Да не се отплесвам, днес са победителите на Music Bank.

Byc_DJSCQAEBxrq.jpg

Teen Top - Missing

https://www.youtube.com/watch?v=k3Hi1rzObXc

Да допълня, че грабнаха и наградата на Show Champion от 24 септември.

Днес се завърнаха и с Repackaged албума  носещ името: Teen Top 20's Love Two Éxito за теглене

Има две нови песни No и I'm Sorry (заглавна песен)

Днес L.Joe празнува 22-рия си рожден ден! Пожелавам му много здраве и успех във всичко, с което се заеме. За всички, които обичат L.Joe и Teen Top поздрав с песента на L.Joe 

http://youtu.be/zS5AhT7aKig

Преди малко изгледах новия 4-ти епизод на Sweden Laundry, корейският сериал, в който участва тази есен Чангджо, та, ми се иска да споделя няколко думи за него и изпълнението му.

Няма голям опит на екран, но браво на Джонг Хьон, играе много добре, а и е му е дадена главната мъжка роля. Сериалчето, честно казано, е и на моменти дразнещо за мен, едва изтърпях първите три епизода, но вече с тазседмичния 4-ти епизод, като че ли нещата влизат в релси, а и стана забавно, особено с героят на Чангджо и главната героиня, както и развитието на връзката между двамата.

Нямах никакво намерение да гледам този сериал и проявих интерес, но само защото исках да го видя в роля, а сега дори продукцията вече ми допада и ме забавлява. Смешно е, по някакъв странен корейски начин. Епизодите не са дълги, непретенциозен сериал, но си струва и заради участието на макнето.

От превюто на предстоящия пети епизод, който ще се излъчи този петък, видях, че и Ниел ще се появи като гост-актьор. Съперник в любовта на Чангджо, хаха. Много бяха забавни в откъса, който видях, така че чакам петък и новия епизод. Ще бъде едно Тийн Топ-изпълнение. В някой от другите епизоди също могат да включат и други от момчетата.

Пораснал е Чангджо, прави ми силно впечатление. С това негово наивно-невинно изражение на лицето печели фенове.

Браво на момчето, искаше ми се да споделя в темата на групата. Поздравления от мен.

Сериалчето на Джонг Хьон върви много добре, а и има доста комични ситуации с неговия герой. Това с корейската айдъл група Танк Топ, хаха, във вчерашният 6-ти епизод, много ми допадна, хаха. Танк Топ, хаха, не е лошо като име, хаха. Горкият, как бягаше от лудите корейски фенки, хаха.
Нищо особено не е продукцията, но си има своя чар, леко и неангажиращо, продукция ориентирана към младата публика. Допада ми и ще го проследя до финал.

Искам да ги похваля и шестимата, като група, макар че имам огромна нетърпимост към Ел Джо, а и може би това бе една от причините да не ги харесвам като група до сега. Промениха си (или поне се променят) и това си пролича през тази година. Не са вече шарени и крещящи хлапета, а напротив, виждам голяма промяна у тях след излизането на Missing. Смятам, че развитието им ще продължи и занапред, но това ще покаже само времето и това, което ще направят през 2015 г. Следя вече по-изкъсо развитието им, интересни са ми и дано се окажа права за тях.

Вчера бяха на KBS Gayo Daejun и освен задължителна им сцена на Missing, ме изненадаха много приятно с изпълнение на трот-парчето на Нам Джин - You're Always On My Mind.
Бяха страхотни. Браво на момчетата.

https://www.youtube.com/watch?v=seKjpmfw2NQ

Днес бяха и на специалното издание на Music Core по случай края на годината.

Teen Top  с нов албум и видео

, иска ми се да чуя цялата 05. I Love It

Chunji казва в интервю, че изпълнението му в “King of Mask Singer” е изненадало и променило мнението на публиката към него като певец.

https://www.youtube.com/watch?v=m8ciO_zf9eA

В King of Mask Singer на първата песен сериозно си мислех, и аз като Сандъл, че пее Eunkwang от BtoB и изненадата беше пълна след 2-рата. Определено показа, че в Teen Top не е само Ниел...

Песента им не е лоша, но не ме грабна особено, обаче хореографията е супер. Както винаги те са най-добри с бързите стъпки хахахаха

Ето и забавният епизод на новото предаване на 1TheK с батко им Браян, който е опасен както винаги....