Jump to content

Форумно посещение на бунгала

Recommended Posts

Мене с ходене не можете да ме уплашите, доста съм издражлив. Особено ако виждам ентусиазирани хора за преход, които продължават да вървят, ще ме заредите с енергия. :) Повече съм за море обаче, но да видим има ли изобщо желаещи за нещо. :)

Guest noname123

Ако остане планината /за съжаление, вече без преходи/, бройте ме и мен за дати след 18-ти юли. Е, ако не ви притеснява възрастта ми, но.... споко, `ич не съм от консервативните, даже... напротив! :P

Глас за Родопите, особено за Пампорово! :)

П.П. Някой да знае, дали още си я има боулинг залата в Перелик, че от няколко години съм го изпуснала малко Пампоровото..... щото, ако я има, вие може да си правите походи, пък аз ще си играя боулинга и ще си пия пиенето. :es:

Някъде да съм споменал възрастова граница laugh.gif

Такаааа хайде и други да се престрашат, че да сформираме групички за планина и море. laugh.gif

Guest noname123

Някъде да съм споменал възрастова граница laugh.gif

Знам, не си! :) Мерси.

Аз само се презастраховам, май ме бие вече възрастовия комплекс :lol2:, прошка, моля!

Да си кажа и аз, като един от подстрекателите...

Аз съм за планина, но без преход...първо съм с дете, второ по здравословни причини самата аз не ставам за преход.

Говорейки за дати след 10 число на август... тогава излизам в отпуска ...преди това ми е невъзможно.

За морето...ами винаги мога да отскоча да ви видя. Тук не е задължително да е август, но поне да е през почивните дни.

Хайде :beer: от мен...

Само да кажа, че след една две седмици......за морето ще е

трудно да се намери нещо евтино за резервация. Не че, не е късно вече, но...

Ако искате да сме заедно форумно..........за няколко дена и на море...........казвайте с време.

Ако ли не който идва към морето да се обажда ;)

За планината има още време, но и там трябва да се знае ще имали или не, хора.

Като планината със сигурност ще е август месец

Та да ви ръчна малко.......събирайте паричка и оправяйте отпуските :)cool.gif

Хаха, ти уреди моя.............а аз гледам да уредя и на другите ;)

А ти не ми се скатавай ами идвай.......амааа-хааа 474387.gif.........само теб не съм те виждал на живо.

Много ми допадна идеята за планина без преход. В момента съм безработна и единственото ,което може да ми попречи да не дойда е ако си намеря работа дотогава и няма да имам възможност. Ако все пак това не се случи...съм там.Нали няма проблем ,че съм "заек " във форума и не познавам лично никой от вас ?!! :)

Много ми допадна идеята за планина без преход. В момента съм безработна и единственото ,което може да ми попречи да не дойда е ако си намеря работа дотогава и няма да имам възможност. Ако все пак това не се случи...съм там.Нали няма проблем ,че съм "заек " във форума и не познавам лично никой от вас ?!! :)

Хахаха никакъв проблем...даже по-добре, че си заек...таман още не ни знаеш номерата :rofl:

Явно няма желаещи.............или по скоро кризата си оказва влиянието laugh.gif

Все още сме в средата на лятото, има време............. ;) Или вече май няма ? biggrin.gif