Jump to content

Общи новини за звездите

Recommended Posts

Днес стартира кино фестивала в Пусан.

2010100717281710011.jpg

За най-голямо мое удоволствие церемонията по откриването ще се излъчва на живо ;) .

Очакват се доста звезди и редица премиери на филми, но повече подробности, скоро...

На първи пас знаем със сигурност за присъствието на Juliette Binoche, Тangweyi, Aoi Yu, Hyun Bin, Son Ye-jin, Lee Byung Hun Jeon, Won Bin,

Lee Jeong Jae. Т.O.P, Im Seul Ong и доста момчета от музикални групи.

Видео от първия ден на Фестивала в Бусан..

Уон Бин с малката си партньорка, усмихнатият Джи Сонг((наслада за окото), T.O.P, както винаги стилен.. и кого съзират очите ми. по-младичкия сладур от City Hall (поне на него го направих).. много хубав също..Другите момчетата в края всеки да си ги разпознае, че аз сигурно ще ги объркам...

Изгледах доста снимков материал, че фестивалите ми са слабост.. Видях на снимките също и Аой Маязаки, Канг Донг Уон и много други корейски и не-корейски актьори и актриси. Много интересни тоалети, а за заглавията да не говорим..

Ето инфо..

Тук

Да допълня и още едно видео с много любимци на едно място.. От VIP премиерата на “Midnight’s FM”..

И моите номинации за Мистър и Мис "Airport fashion"..

Shin Hyun Joon

img18152520.jpg

и мойта любима директорка от Will It snow for Christmas? Sun Woo Sun

img18152512.jpg

От Блекито чакам класацията за тоалетите по време на фестивала..,

Днес нова момчешка група TOUCH (The Original Underniable Charismatic Homme) направи дебюта си.

20101021_touch_01.jpg

Групата се състои от 7 члена:

Sun Woong, Young Hun (мисля че, той ми е най-симпатичен, но не съм на 100% убедена, че това е името му), Jun Yong, Da Bin, Sung Yong, Han Jun -лидерът, Min Seok.

Звучат ми добре и песничката е сладка, ще видим как ще се справят по-нататък и дали ще им ставам фен. :P. Надявам се да имат много успех и много фенове.

Чудих се къде да постна новото превю за сериала с Гън Сок, та реших да е тук... Дерзайте до 8-ми :lol:

Нямам търпение вече. Не е истина с какъв интерес чакам този сериал. :rolleyes:

Днес Kim So Yun има рожден ден.Талантливата актриса става на 30г. icon_flower.pngicon_flower.pngicon_flower.png

Много готина мацка.С играта си в IRIS ми хареса много повече от Ким Те Хи.

Да й пожелаем здраве и успехи !!! :)

11266510.jpg

Една много красива фотосесия. С поздрав-закачка към mackova..;)

LBH, Kim Min Hee, Kim Byul, Hong Ah Reum, Sean Richard, Jung Kyung Ho и Jin Goo co - December 2010 issue of Vogue (Korea) magazine.

vogue-h9t.net-pic1.jpg

vogue-h9t.net-pic7.jpg

vogue-h9t.net-pic3.jpg

vogue-h9t.net-pic2.jpg

vogue-h9t.net-pic4.jpg

vogue-h9t.net-pic5.jpg

vogue-h9t.net-pic6.jpg

vogue-h9t.net-pic8.jpg

vogue-h9t.net-pic9.jpg

Размирици в Корея...

Редно или не, има си закони и някои медии, са решили да ги спазват.

KBS забрани никой от четиримката господа, всеки замесен в солиден скандал тези дни, да не се показва в предавания в телевизионната и радио мрежа,

нито да се плаща възнаграждение за тяхна изява.

20101210_kbsban-460x306.jpg

По ред на снимката : небезизвестният MC Mong, Shin Jung Hwan (известен повече като комик на мен от шоуто на KBS -Happy Sunday ), актьора Kim Sung Min

(игра доктора в лудницата на Бини - I'm Happy) и рапъра Crown J.

Та господата са серизоно замесени и обвинени - първият в неизпълнение и укриване за военната си служба, вторият имащ проблеми със закона, заради

проблеми с хазарта и последните двама за употреба на наркотици.

Нали ги обсъдихме снощи....та публично порицание от нас...

Не знам за нея, но той беше образ безподобен, ако и в живота е малко подобен, много весело ще им бъде!

Много се радвам!

Като говорим за двойки....се замислих как корейските двойки увеличават семейният бюжет! Сещам се веднага за няколко..

Tiger JK и сладурската му мацка MiRae, изкараха не по-малко сладурската реклама за Moneaul и техния Фемили компютър.

И добре са били възнаградени за "труда".

Семейство голям и малък Джи-соп, хаха, простете So Ji Sub и Yoo Seung Ho, "насилват" доброволно домакини да се сдобият с един

Kimchi Refrigerator Dimchae хладилник, да запазят питамините..Как да не иска човек да скокне до Корея и да се завърне, поне с един...хладилник :lol: .

Много хубава реклама, не е нужно да казвам..

bc1344ec5b5c877e279791e3.jpg

%C2%B5%C3%B5%C3%83%C2%A41.jpg

Октомври видях рекламата на Samsung Electronics и по-точно новата bubble eco пералня, чудесно рекламираната от актьорското семейство

Han Ga In/Yeon Jung Hoon. Идеална работа..усмивки, прегръдки и госпожите и аджумите, които се кефят на двойката, хоп..и пералничка в дома си взимат..

0922165417_0.jpg:

hangain.jpg

A съвсем скоро излиза реклама на LG Electronics, този път модели са лицата на звездното семейство Jang Dong-gun/ Ko So Young!!!

Стилна работа...ви казвам!

23973920.jpg

76557226.jpg

Да не забравям онази одумвана двойка Hyun Bin/Song Hye-kyo колко реклами направиха за скъпарският Aritaum?

Пък за пари..не знам, ама клюки и сплетни отнесоха...

hyunbinsonghyekyolaneige.jpg

Дилема :D

Това много се чудих къде да го постна,то филма ''А-ха'' да излезе,ама нещо не съвсем :28558:

Саундтракът към ''Норвежка гора'',вижда му се краят на чакането.

Jonny Greenwood - Norwegian Wood

.Трелърът излезе,ост-а също,време му е и на филма да се завърти ''на запад'',не само по филмови фестивали.

Понеже сладурът си няма тема ще го поздравя тук :)

Честито бебче на Ricky Kim и Ryu Seung Joo!!!!

Seung Joo е родила сладко момиченце днес в 3 следобед (корейско време). Честито на таткото, който се похвали в twitter, че вече си има малък ангел :D

За тези които не знаят кой е Ricky Цък.

Ще сложа и две много сладки снимки от преди месец :

rickyseungjoo.jpg

ricky2.jpg

Фотосесии на изгряващите имена в китайското кино.

Lang Lang като L

76a17a2b2d79773a.JPG

540a50f50af3b196.jpg

Звездите от Under the Hawthorn Tree, Shawn Dou (Джак Спароу) и Zhou Dongyu (The girl with the pearl)

c41658fb4fa725f3.JPG

b36ae0c292292115.jpg

Zheng Shuang и Zhang Han

6ec68c532a72070f.jpg

ea3bc45c2758ee04.JPG

Пълните фотосесии:

Линк

ccef2b796f2c5564.png

kohyunjung.jpg

Новината за следващия проект на великолепната актриса Ко Хьон Джунг излезе още преди месеци. След сериалите „Queen Seondeok“ и „Daemul“ тя ще изостави малкия екран и ще снима криминалната комедия „Miss Go“. Във филма актрисата ще се окаже замесена в игра на котка и мишка между престъпници и полиция.

Към продукцията ще се присъдинят още и Ю Хе Джин, Сонг Донг Ил, Ким Те У и Ко Чанг Сок. Специална поява във филма е отредена на Чой Мин Шик („Old Boy“)

Снимките ще започнат следващия месец.

Източник: 10asia

Срамота,нямаме си тема за X JAPAN

Което е оправдано донякъде,и те и Бък-Тик са с огромни дискографии и доста фенове,все си представям че ще отнеме бая работа и накрая все на някой няма да му хареса я оформлението,я нещо друго.Таа,отклонявам се от темата.

Наш'те хора организират редица благотвортелни концерти в помощ на засегнатите от земетресението хора.8 концерта,4 града.,започвайки от 9 април.Макар своеобразното турне да не минава през засегнатите източни райони на страната,по настояване на Тоши цялото изпълнение ще се изкара с акустичен съпровод,без електричество.

По време на концертите Тоши ще изпълни новата песен,написана от Yoshiki вдъхновена от японските усилия за възтановяване след бедствието-''Haru no Negai,”

Басистът HEATH ибарабанистът на LUNA SEA -Shinya също ще участват в турнето.

Освен предвидените концерти,за които Йошики вече беше споменал,членовете на Х и други звезди ще дарят лични вещи и средства на инициативата на Червения кръст.

Source:

Sankei Sports

478px-YOSHIKI.jpg

Guest KatouKeiko

20110331_namedramambc-600x335.jpg

Добра маркетингова стратегия е предприела МВС за новата драма на вокалиста на CNBlue Чонг Йонг Хуа. Работното заглавие на продукцията е “Festival“, но телевизията е обявила, че феновете сами ще могат да изберат истинското. За целта е обявен конкурс, в който всеки може да даде своето предложение, а всички регистрирани потребители на сайта iMBC имат право да гласуват.

За съжаление, международните феновете нямат шанс в случая.

Най-добрите предложения ще получат и награди – очилата на Пак Шин Хе и новият албум на CNBLUE с автографи.

Гарантирано е, че драмата ще спечели още една солидна доза внимание, освен големия интерес към участниците – двойката от “You’re Beautiful“, която в този сериал може и да получи по-голям шанс да се окаже накрая заедно.

Източник: iMBC