Jump to content

Моите кавъри на Kpop песни


Recommended Posts

много тихо и плахо пееш....но пък те песничките са си леснички и не изискват много и без това...

иначе keep up the good work...откъм езика е добре...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен първата ми хареса много. Защо не се пробваш с версията на Минам от "Красавците" - "Без думи"?

И както Инсомния каза, леко ти трепери гласчето, не знам какви точно упражнения правят певците, но се поинтересувай, за да го стабилизираш и тогава ще звучи още по-хубаво. От София ли си?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не разбирам много от музика, но определено ми хареса.............дори ми дойде една налудничева идея.

Да вземем да пишем.....до организаторите на предавнето, че искаме за следващия Мюзик айдал да има задача, в която да пеят на корейски, китайски и японски. Това вече ще е интересно за гледане.

Туко виж и поканили някой певец.........да помага .............все пак са предаване с по-голям бюджет.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаря за хубавите коментари.Ами аз попринцип си ходя на пеене но все още не мога да овладея добре вибратото и много често ми се полочава тоя треперещ глас.Ми аз съм от Търговище :P попринцип обмислям в момента коя друга песен да направя :lol: може на пробвам тази на Минам :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Продължавай с упражненията, ще са ти от полза. А може да се пробваш и с някоя песен на DBSK - например Midoyo ;).

Жалко, че те няма в София, щях да те замъкна на някое караоке да ни попееш на живо :))))).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаш приятен тембър. Това, което и на мен ми направи впечатление (особено при СНСД) е, че не си отпускаш гласа и в следствие изглежда все едно нямаш голям диапазон. Пей с цяло сърце е моят съвет дори и да имаш усещането, че ще пееш фалшиво. Само така ще си развиеш гласа.

 

Продължавай така! Много се кефя, като българи се осмеляват да пускат кавъри :).

 

А и за моето незапознато ухо корейският ти звучи много добре ;).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Впечатлен съм. :) То аз лесно се впечатлявам де, но определено кефиш. Ще се радвам на още изпълнения. (и от други хора също, ако някой се е надъхал от чутото)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами София малко далечко ми идва но който иска може да си дадете скайповете и си лафим :lol::lol::D

 

София ти е далече, но Варна ти е близо ;)

 

Много ми хареса първото ти изпълнение! Малко по-смело и ще е още по-добре!

 

Второто също не е лошо, но там гласът ти е още по-плах... Рън, рън, рън ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво, хареса ми как се справяш най - вече на първата на F.T. Island, за тази на SNSD малко по - тихо пееш и почти не се чува... Давай в същият дух, имаш хубав глас и добре се справяш с езика, просто се отпусни и пей по - силно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пееш добре за това нищо не мога да кажа (: продължавай да пееш.

Моята молба е само земи някой език по лесен като английски или български. Безобразно много грешки в думите имаш :blink:

Откъслячни срички образуват някакви други думи и става безобразие. Като чуя пък саранГ направо ми идва да се гръмна На приятната песничка такива неща (:

Песента на СНСД е лесничка тя повечетое английски (: смао чудноз ащо пропусна рапа накрая :D Отпусни се и дай сила. Намери някоя интересна песен и тренирай и аз може да пея рън рън рън (:

И важно !!! няма В в азиатските езици !! избягвай употребата му !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мила, справила си се прекрасно и вибратото ти хич не е толкова лошо. Вярно че трябва да си поотпуснеш малко повече гласа, но предполагам, че след като ходиш на уроци и се стремиш да спазваш разни постановки и т.н... и оттам става каша. Но пък при акапелното пеене това на което много ти се кефя е, че вземаш много точно тоновете. Щото аз пък имам хронична алергия към фалшивото пеене при певците. Колкото до езика, хич да не ти пука какво казват някои хора за корейския ти. Като не си го учила, ще правиш грешки. Важното е, че пеенето ти е добре, а произношението ще дойде с опита и изучаването. Да не давам пример с много корейски певци какъв английски вадят (щото нали е лесен!), ама като гледам не са спрели да пеят, нали?

И още нещо, опитах се да ти изнамеря инструментал на първата песен, но...ударих на камък. Защо не се пробваш да си запишеш песен с хубав инструментал? Втората ти песен доста губи от лошото качество. Уф, я да взема на лични да ти пиша останалото. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...