Jump to content

Recommended Posts

mOC5Ntb.jpeg

 

Off Topic

EzEG2b0UYAAKnO-?format=jpg&name=large

 

 

So I Married The Anti-Fan (그래서 나는 안티팬과 결혼했다)
Страна: Южна Корея
Също така известен като: Geuraeseo Naneun Antipaengwa Gyeolhonhaedda
Период на излъчване: 2021 – Април – 30 старт
Време на излъчване: Петък
Жанр: Музикален, Комедия, Романс
Канал: IQIYI
Епизоди: 16
Режисьор: Kang Cheol Woo (My Secret Romance, Something About 1%)
Сценаристи: Kim Eun Jung (novel), Nam Ji Yeon, Kim Eun Jung
Субтитри: Английски
           
Участват: 
Sooyoung (Girls' Generation) като Lee Geun Young
Choi Tae Joon като Hoo Joon
Chansung (2PM) като JJ
Han Ji An като Oh In Hyung
Kim Min Kyu като Goh Soo Hwan
Kim Sun Hyuk като Seo Ji Hyang
Kim Ha Kyung като Shin Mi Jung
Dong Hyun Bae като PD Han
Baek Seung Heon като Shin Hyeong
Im Do Yoon като Nu Doo Yoon

Sung Hoon като брата на Choi Jae Joon

Jeon So Min като Kim Da Hyeon (епизод 11)

 

Резюме: Римейк на китайския филм So I Married an Anti-fan (2016)

 

:subs: Свали с английски и български субтитри :click: :click:

:subs: Онлайн с български субтитри :click:

Онлайн с английски субтитри :click: :click:

Онлайн с руски субтитри :click:
 

Това е снимано през 2018-а, май ще види най-после премиера, ако не го отменят пак за една камара време...:lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Започна. Не че е нещо супер зарибяващо, но при тази корейска суша напоследък става.

Хубаво че Главната е на светлинни години от поведението на тази в оригинала. Главния май съм го гледала само в онази издънка с изгубения самолет, поносим е. Chansung и Kim Min Kyu красят пейзажа. Да не забравя и Баткото на Теянг, голям сладур. Малко разточени ми дойдоха двете серии,

Spoiler

но сега като и двамата приеха офертата за шоуто и се съберат в огромния апартамент, очаквам да се раздвижи откъм забавни моменти. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Харесвам филмът и  затова загледах и тук. Главните са ги докарали на визия - симпатични са. Засега ми е интересно... ама до 2 епизод и минахме половината филм - какво ще правим още 14 епизода :huh2: Но си чакам белезниците - това е култова сцена :lol2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Голяма забава в 3-и епизод. :D 

Sooyoung е перфектна в тази роля. Умори ги в караокето с нейните песни, :lol2:, после случката с колата беше един път. :lol2: Колкото и изчисления да прави Джун, съм сигурна, че е документирано. :lol2: Много добре се получи с воала, който падна върху тях. 

 

:icon_sunny: Pop Star - Youngjae 영재 (GOT7) | So I Married The Anti-Fan OST Part 1

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Става за губене на време. Скучно и пълно с клишета. Трябва да отбележа, че мацката не пищя, не ревеше постоянно, не се напи в несвяст, не я носиха на гръб, кротичка такава, чак да се чудиш корейка ли е :D

За мой срам хич не забелязах баткото на Taeyang... :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чуден! Липсваха ми точно такива розови и клиширани корейски романтики, че напоследък нищо от техните не става за гледане.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм почти сигурен, че тя се напи и я носиха на гръб. И не е кротичка. Аз съм на 10-ти епизод. Само не разбирам защо трябва да крият , че тя живее в пентахуза?  Нали е негов, той може да пусне там когото си иска. И той не спи там. И защо тя спи в пералното, след като фенката спа на легло в стаята му?  И защо той трябваше да спи в пералното в нейната къща? След като имаше такава кушетка в хола им? И как влизат в сграда с охрана ми е много чудно. Всеки който поиска стигна до пентхауза.  За какво имат охрана тогава? И от 25 етажа , как разбират кой е нейният апартамент? 

Редактирано от gig911
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, gig911 написа:

Аз съм почти сигурен, че тя се напи и я носиха на гръб. И не е кротичка. Аз съм на 10-ти епизод. Само не разбирам защо трябва да крият , че тя живее в пентахуза?  Нали е негов, той може да пусне там когото си иска. И той не спи там. И защо тя спи в пералното, след като фенката спа на легло в стаята му?  И защо той трябваше да спи в пералното в нейната къща? След като имаше такава кушетка в хола им? 

Ама ти сериозно ли питаш?:slap:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами явно само това ме глождеше докато го гледам сериала. Щото пентхауза беше толкова малък, че единственото място за спане беше в пералното. И тя се криеше да не я хванат, ами да беше отишла в стая на втория етаж. Само това ли можаха да измислят сценаристите? Догледах го, ама очаквах повече. Очаквах повече комедия, любовни дрязги, "семеен" живот.  А те почти веднага влязоха в едно такова ежедневие. 

Редактирано от gig911
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, не е силен сериала, но е приятен. Нормална корейска романтика. Харесва ми момичето, играе супер, няма истерии. Колкото и клиширано да звучи, верно е за отбиване на време. Перфектен за родители, чийто малки деца също се приспиват на него.

Редактирано от Urban
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много сладка драмичка :ilovethis: Много целувки от Те Джун, но същите като на 'гаждето му - Шинката'  :28558: сигурно тя му е наредила като снима целувки да е дърво като нея.... :lol2:
Май само Минчо успя да я прецака с целувка в "Наслениците".... :28558:

Тук не мога да не спомена перфектната игра на вицепрезидента ми - 2PM Чанг :inlove:
Чудя се как може да е лош и да не ме ядосва....? :rolleyes: Пък колко сълзи роних заради него... :cry: сигурно щото ми е най-голямата слабост като актьор от групата им... Обичам го и лош и добър.:wub:
 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2PM Чанг Такава отвратителна роля, аз го намразих,чак ми стана антипатичен,малко жалък.

То и бившата на главния беше виновна де...

Главните добре, но имам още няколко серии за да съм наясно с края... То не че не съм де...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Единствената актьорска игра, която видях, беше на Чан Сонг. Останалото беше заучено, зазубрено и изрецитирано. Никаква емоция. Главните - пълна апатия, нищо интригуващо. Можеха и по-добре. Най-хубавото в сериала беше светкавичния български превод и Чан Сонг в пълен блясък като актьор.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, lukreciana написа:

2PM Чанг Такава отвратителна роля, аз го намразих,чак ми стана антипатичен,малко жалък.

То и бившата на главния беше виновна де...

Главните добре, но имам още няколко серии за да съм наясно с края... То не че не съм де...

Той беше единствения който си изигра ролята истински и от сърце. На 100% най- добрия главен актьор в драмта беше той. :wub: Дори не мога да нарека ролята му второстепенна :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 41 минути, helyg написа:

Единствената актьорска игра, която видях, беше на Чан Сонг. Останалото беше заучено, зазубрено и изрецитирано. Никаква емоция. Главните - пълна апатия, нищо интригуващо. Можеха и по-добре. Най-хубавото в сериала беше светкавичния български превод и Чан Сонг в пълен блясък като актьор.

А тъй...кажи им :es: сладкият ми вицепрезидент, любимият ми Чани :wub: невероятна емоция. Изплаках си очите. Тоз път няма да ми свиди Оскара като за някои други :lol2: нъл знайш....? :28558:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...