Jump to content

Recommended Posts

Сатомито Русалка ли играе? Мисле, че тук няма приказни елементи.

1 hour ago, ukio said:

Сатомито Русалка ли играе? Мисле, че тук няма приказни елементи.

Е, как да няма приказни елементи! Говори си с морските създания. Стопроцентова русалка.

И понеже любовта им е дълбока, очаквам да го придърпа към дълбините на залива Хошигахама.

• Like 2
Преди 2 часа, Снежана написа:

Е, как да няма приказни елементи! Говори си с морските създания. Стопроцентова русалка.

И понеже любовта им е дълбока, очаквам да го придърпа към дълбините на залива Хошигахама.

Дано да е така! Да не решат сценаристите да ги срещат само през стъклата на аквариума и да си махат със сълзи на очи, че направо ще ме е яд, че съм го гледала.

• Upvote 1
1 hour ago, Indira said:

Дано да е така! Да не решат сценаристите да ги срещат само през стъклата на аквариума и да си махат със сълзи на очи, че направо ще ме е яд, че съм го гледала.

Не ми беше хрумвало! Аз, честно казано, не знам какво да очаквам. Все пак се надявам да не е сладникаво хепи като американски филм! Но и да не е нещастен край за младите. Искам да е оригинално. И обещаващо щастливо :)

• Like 1
  • Upvote 1

Казвайте, как върви. Май не му остава много. И субтитрите са редовни.

Дано наистина не свърши като любимата ми зимна дорама, която вървеше толкова прекрасно до последната серия.

28 minutes ago, ukio said:

Казвайте, как върви. Май не му остава много. И субтитрите са редовни.

Дано наистина не свърши като любимата ми зимна дорама, която вървеше толкова прекрасно до последната серия.

Коя дорама е това?

Аз се надявам да не заиграят танц накрая като в дорамата с д-р Тендо (Такеру Сато)!

• Haha 2

Ore no ie no hanashi.

Все пак, мисля, че няма да се стигне до същия финал.

Вчера са излъчили последна серия, но на 16 юни се очаква и още един специален епизод, озаглавен "Koi wa motto Deep ni - Unmei no saikai SP". Действието в него се развива 3 години, след финаала.

Off Topic

https://scontent-sof1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.6435-9/194366374_2953758558232561_7288399809190180107_n.jpg?_nc_cat=103&ccb=1-3&_nc_sid=0debeb&_nc_ohc=NAW9Zzt6TvcAX-uz9fW&tn=5qGQ23e43ZjlvFKC&_nc_ht=scontent-sof1-1.xx&oh=e9484df2dff679576067d23375f48bcc&oe=60E848A7

1 hour ago, ukio said:

Вчера са излъчили последна серия, но на 16 юни се очаква и още един специален епизод, озаглавен "Koi wa motto Deep ni - Unmei no saikai SP". Действието в него се развива 3 години, след финаала.

Аз дебна в авистаз за последната серия, но още не е качена. 

Хмм, какво ли ще стане 3 години по-късно...

@ukio, колкото до Ore no ie no hanashi, коментарите ти бяха зарибяващи и тъкмо мислех да го гледам. И какво сега се получи?!! 

И аз го препоръчвам, но предупреждавам, че точно преди края сюжетът взима пълен обрат, което може да не се хареса на всеки.

Ето тук сценаристите имат възможност да се поправят, ако нещо са сгафили с финала.

• Thanks 1

Току-що изгледах финала. Ще кажа само, че не дъха на финал, а на подготовка за SP-то :)

Най-много се радвам на химията между него и нея.

• Upvote 1

Значи тук преводачите наистина бяха най-бързи. Завършиха го навреме.

Ако може само мааааалко да подскажете. По-скоро хубав финал, или по-скоро не? Че много ги преживявам нещата :D

3 hours ago, Indira said:

Ако може само мааааалко да подскажете. По-скоро хубав финал, или по-скоро не? Че много ги преживявам нещата :D

Финалът гледа напред с надежда :) Но развоят не беше никак оригинален. И все пак, важното е двамата да се обичат. Пълна с обич беше серията. Гледай :)

• Like 1

Изгледах спешъла, макар и без превод. Става и така. 

Според мен Го и Сатоми са се събрали и са провели следния разговор:

- Тъй и тъй няма никакъв сюжет, дай поне да наситим филма с чувства. 

- Хай! Какво предлагаш?

- Ще се изпиваме с поглед и ще се прегръщаме много, много!

- Хай, съгласна!

Сладури.

• Like 1
  • Upvote 1