Jump to content

Recommended Posts

B5AlV_4f.jpg

Spoiler

xq8Y0_4f.jpg

The Player (2021-2022) รัก เป็น เล่น ตาย

Страна: Тайланд

Известен още като: Rak Pen Len Tai

Жанр: Драма, трилър, романтика, мистерия

Епизоди: 16

Период на излъчване:  20 декември, 2021 - 8 Февруари, 2022

Време на излъчване: понеделник и вторник

Продължителност: 45 минути

Канал: GMM 25

Компания: 

           Режисьор: Tidakorn Pookaothong (Friend Zone 2: Dangerous Area, 3 Will Be Free, Friend Zone)     
Субтитри: Български, Английски, Руски

 

 

В ролите:

                                 rrgqm_5s.jpg    Jane Ramida - Eve

                                       4YeDY_5s.jpg Namtan Tipnaree - Giwi

                            RyKog_5s.jpg Joss Way-ar - Tim

                           vxDje_5s.jpg Foei Patara - Pete

                                                             EZjRW_5s.jpg Kapook Phatchara - "Mim" / Miriam

 

 

Резюме:

 

Светът на богатите не е толкова съвършен, колкото изглежда. Може да стане наистина мистериозно за отрицателно време.

Какво се случва, когато един от тях започне игра на живот и смърт, която води до убийство и разкрива жестоки тайни?

 

 

Тийзър:

 

 

 

:essub:

 

 

Линкове за гледане:

Български субтитри  :subs: :click: и :click:

Онлайн с български субтитри:subs:  :click:  :click:

Онлайн с английски субтитри: тук

Онлайн с руски субтитри: тук

 

 

Намтан и Джосито имат два проекта заедно през тази година! :wub: Този е единият. Намтан в ролята на лошка, интересно. :)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам търпение! Режисьорът никога не ме е разочаровал с продукциите си, и кастът винаги е много много добър - този път също не е изключение!:wub:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Липсваше ми Намтан. Както винаги се справя отлично. 

Скоро започвам да пускам превод на този сериал.

 

vLNXp_3f.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм на клона след първия епизод! Очаквам динамичен сюжет. Намтан е страхотна, много различна от другите й проекти, но и Джосито не й отстъпва.

 

W4m6p_3f.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На инат го изгледах, защото тръгна толкова добре, но с напредване на сериите, дупките в сюжета и отношението на героите към Мим, която едва ли не светица я изкараха, не ми се понравиха изобщо, та попревъртах на доста места. Общо взето Намтан изнесе сериала, а от майка й ще сънувам кошмари. 

Spoiler

Полицаят беше абсолютна издънка, толкова заслепен от любов, че две не вижда по отношение на това колко черна е любимата му Мим. Тим го накараха едва ли не на колене да пада, а Ив се извиняваше до полуда на жената, която съсипа баща й, бранда й и почти кариерата й. 

 

За Мим важи нашата приказка - Да би мирно седяло, не би чудо видяло. Тя сама се натресе на пачи яйца, а после когато не стана така както си мислеше, не спря да обвинява другите за провалите си и продължи да прави мизерии и до крои планчета за отмъщение. Не пощади и най-добрата си приятелка и Полицая, който искрено я обичаше.

Иначе Джосито и Джейн много ми допаднаха като двойка, но от Мим остана ли време да видим нещо за тях? 

Spoiler

Изненадата за мен беше семейството на Pete и най-вече майка му! От супер антипатични в началото, на финала ми се промени мнението за тях, след като показаха, че са готови на всичко един за друг.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

5 hours ago, jira said:

На инат го изгледах, защото тръгна толкова добре, но с напредване на сериите, дупките в сюжета и отношението на героите към Мим, която едва ли не светица я изкараха, не ми се понравиха изобщо, та попревъртах на доста места. Общо взето Намтан изнесе сериала, а от майка й ще сънувам кошмари. 

  Reveal hidden contents

Полицаят беше абсолютна издънка, толкова заслепен от любов, че две не вижда по отношение на това колко черна е любимата му Мим. Тим го накараха едва ли не на колене да пада, а Ив се извиняваше до полуда на жената, която съсипа баща й, бранда й и почти кариерата й. 

 

За Мим важи нашата приказка - Да би мирно седяло, не би чудо видяло. Тя сама се натресе на пачи яйца, а после когато не стана така както си мислеше, не спря да обвинява другите за провалите си и продължи да прави мизерии и до крои планчета за отмъщение. Не пощади и най-добрата си приятелка и Полицая, който искрено я обичаше.

Иначе Джосито и Джейн много ми допаднаха като двойка, но от Мим остана ли време да видим нещо за тях? 

  Reveal hidden contents

Изненадата за мен беше семейството на Pete и най-вече майка му! От супер антипатични в началото, на финала ми се промени мнението за тях, след като показаха, че са готови на всичко един за друг.

 

Още не мога да коментирам. Движа се с превода. Бавя се, но когато стане.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като цяло ми хареса. Накрая извъртяха много нещата в полза на Мим. Иначе и тя имаше заслуга за това, което й се случи.  Както и да е, но бяха излишни толкова много викове.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...