Jump to content

Recommended Posts

The Long Night (2020)

98507b119a1a8ef2.jpg

Държава: Китай

Също известен като: Light on Series: The Long Night

Епизоди: 12 (45 мин. епизод)

Жанр:  мистерия, съспенс, трилър

:forumes:

Превод: Gia13,

Редакция: asha

Прогрес:

ЕПИЗОД 1 - превод: 100%, редакция: 100%
ЕПИЗОД 2 - превод: 100%, редакция: 100%
ЕПИЗОД 3 - превод: 100%, редакция: 100%
ЕПИЗОД 4 - превод: 100%, редакция: 100%

ЕПИЗОД 5 - превод: 100%, редакция: 100%
ЕПИЗОД 6 - превод: 100%, редакция: 100%
ЕПИЗОД 7 - превод: 100%, редакция: 100%

ЕПИЗОД 8 - превод: 100%, редакция: 100%

ЕПИЗОД 9 - превод: 100%, редакция: 100%

ЕПИЗОД 10 - превод: 100%, редакция: 100%

ЕПИЗОД 11 - превод: 100%, редакция: 100%

ЕПИЗОД 12 - превод: 100%, редакция: 90%

:essub:

ЗАБЕЛЕЖКА : Преводачката е нова и започна работа с много желание, затова моля да проявим разбиране и да не я пришпорваме.

Ще пуснем сериала, когато е готов изцяло.

• Like 4
  • Upvote 4
преди 5 минути, lukreciana написа:

:Pтива към друга форумна тема

Мерсаж, вече не! Отива си тъмън на мястото.

• Haha 1
Posted (edited)

Честита премиера на @Gia13:icon_sunny:

Преводачката сама избра днешната дата, да започнем качването на първия й превод за Истърн Спирит . Нека да й е на късмет!

Почти сме приключили работа  по сериите и за сега ще пускам по две на седмица. В момента, в който всичко е готово, ще сгъстя графика. 

Приятно гледане! 

Линкове за сваляне на Епизоди 01-02 :  тук  и тук

Онлайн - линк към плейлистата

Edited by asha
подменен е линка за плейлистата онлайн на бг
  • Like 6
  • Thanks 1
  • Upvote 1

Браво на @Gia13, с радост ще си направя дупка в графика, за да го гледам, радвам се, че устоя на мерака да превежда

• Like 4
  • Thanks 1
Posted (edited)

Линкове за сваляне на Епизоди 05-06 :  тук  и тук

Както и онлайн - Еп 5 и Еп 6

-----------------

Бележка: Поради заявените проблеми с възпроизвеждането на оригиналното видео, което е Н265, вече в торентите има избор в тегленето на сериите.
Може да изберете оригиналния вариант Н265, а вече към торента са прибавени и конвертираните видеа в по-малък размер и в Н264.
За първите серии, конвертирани в Н264, ще бъде добавен допълнителен линк за теглене. 

Линк директно теглене на видеото за серии Е01- Е04  в Н264

Edited by asha
допълване на информация
  • Upvote 5

Линкове за сваляне на Епизоди 11-12:  тук и тук

Както и онлайн - Еп 11 и Еп 12

Последните серии успяха да ме просълзат, а вече не се случва често. Има силни емоционални моменти. Задължителната доза пропаганда ще се наложи да бъде преглътната - без нея няма да мине. Като я оставим настрана, историята е за вярата в справедливостта и възмездието. За борбата до край, с цената на всичко. За силата да водиш тази битка, дори да изглежда, че е с вятърни мелници. За куража да се изправиш сам срещу всички и всичко. 

Джони Бай Ю го знам от Пазителите, както и още една -две роли, но тук, определено, изпълнението му ми направи страшно впечатление. На Ляо Фан тепърва ще му проучвам филмографията - и той се справи чудесно. Изобщо, актьорите бяха на ниво.

----------------------------

Голямо браво на преводачката @Gia13! За тези 12 серии постигна изключително много! 

Радва ме желанието й да се учи. Много скоро ще ни изненада с още нови преводи.  

Специални благодарности на тайния ни помощник. Още един чифт очи и допълнително, странично мнение са от голяма полза на моменти. Благодаря ти, @fractal!

• Like 5
  • Upvote 1

Браво, с нетърпение очаквам следващия превод, като тайничко се надявам отново да е на някой от любимите ми китайски сериали :wub:

• Like 3

Извинявам се за закъснелия отговор. Искам да благодаря на @asha за търпимостта и насоките, които ми даде и продъжаваше да дава за да започна и съответно доведа превода до край. Беше ми безкрайно приятно да работим заедно по него. Много големи благодарности и на @fractalза рамото, което ни удари.

Надявам се сериалът да се хареса на любителите на жанра. Един от най-добрите от поредицата на Lights on, заедно с "Лошите деца". Ще гледам с течение на времето и останалите да ги преведа, стига да има интерес.

Благодаря отново и за търпението, което показахте докато го завърша превода, както и на изказаната подрепата от модераторите.:bow::wub:

• Like 4
  • Upvote 1