Jump to content

Форумни срещи в Пловдив

Recommended Posts

Така някой от Пловдив ще ходи ли на "Корея и аз" - 25.05.2013 г., ако нещо да се разберем и заедно да се изсипем в София :282: , че ми се ходи но сама не ми се пътува...колкото повече толкова по добре... :28558:

Лазе, аз не съм от Пловдив, но и аз търся с кого да отида. Ако искаш ела до Пазарджик и от тук с моята кола.

ох, писах в другата тема.  Тръгваме от Пловдив в 8 ч.  в събота. Заповядай, има място. Ще се радвам!

Пиши на ЛС или в Скайп.

Йоробун, има ли свободно място и за мен при някой...или ако някой ще ходи с влак и си няма дружка...все ми е тая с какво ще пътуваме, но не ми се пътува сама :unsure:

Лазето е отпред, аз и столчето на детето/ не е бебе, споко/ сме отзад в колата. Има място, с теб ще сме 5-ма... Ако не намериш друг вариант, свирни на ЛС.

Аз още не съм резервирала билети...

Aз също ще пътувам с влака мисля че беше в 7.00 бърз влак и 9.30 е в София. Ако има пътуващи с влак можем да се разберем да пътуваме заедно.

А аз едно запитване имам ... Някой от Пловдивчани мислят ли да ходят към София за рождения ден на Анимес-а?

Като гледам мълчанието, явно не са останал много от манга клуба във форума ... Хваща ме яд за "Корея и аз" , така става като нередовно се вясвам във форума. Ходеше ми се на нещо такова. Уви, догодина, ако има. 

Из Пловдив някакво събиране няма ли да има скоро?

Ще идвам към Пловдив с един кореец на 9 юли, а има вероятност да останем и на 10 юли. Ако искате, организирайте нещо и ще се присъединим ;) Освен това ще сме благодарни, ако ни предложите някое сравнително евтино и хубаво място за нощувка ;)

Toва е във вторник! Може да се организираме. Утре ще прозвъня телефоните и за нощувки ще потърся! 

Задължително ще измислим нещо:-)) Ще свирна и на Лазето. :beer:

Времето предразполага за биропиене и сладкодумие:-))

Вече като официално живущ в Пловдив, ако нямате нищо против  и аз ще се вясна на някоя среща, ще се радвам да се запознам :)

Може ли някой да постне мястото и часа на срещата? Че и не познавам никого реално, да знам какво търся и къде го търся, ако се окаже, че съм свободен тогава :) 

Дам не е лошо да споделите с останалите подробности по деня и всичко останало за срещата.

Аз предлагам 5-6 часа утре на часовника на Централна поща, а оттам знаещите ще насочат към някое заведение.

Защо направо не кажете и заведението? Ще улесните хората, които не могат да стигнат навреме :) Ако изобщо стигнат.

Срещата е в 18.00 под часовника на Централна поща. Който има намерение да идва нека се логне тук, за да имаме някаква представа колко човека сме. Предложенията за заведения са "Джоаната" до х-л. Тримонциум, пицариите на "Капитан Райчо" - Кастело и другата не и знам името те са през 100м. една от друга и "Ракета" зад Профсъюзния дом.