Jump to content

Форумни срещи в Пловдив

Recommended Posts

Хора,хайде тази седмица, ако сте навити да се видим.Бяха писали и хора,които не са идвали до сега та може да се съберем повечко :)

Мен лично ме устройва.Аз винаги съм свободна щом става въпрос за форумна среща :P Ама нека и другите да кажат.

А кога можеш....смисъл ще трябва да е този уикенд,защото после направо за феста си остава...

Този уикенд ще съм кума на свадба в Гоце Делчев, така че няма да мога аз.Но вие излезте пък на феста всички заедно ще се видим и запознаем.

Здравейте, аз също съм от Пловдив и от доста време следя форума макар, че не съм давала мнение по никоя тема ( моля не ме съдете прекалено строго :)). Много ми се иска да се запознаем, защото усещам че ще намеря много сродни души в любовта ми към азиатското кино. За мое най -голямо съжаление едва ли ще мога да дойда на форумната среща, но с нетърпение очаквам феста за да се срещнем :Р. И все пак моля ви кажете ми малко повече подробности за това къде се събирате, от колко часа и т.н. защото ако ми се отвори възможност с удоволствие бих дошла :).

Да, остава.Само трябва да се разберем за някакъв час.Към колко ще ви е удобно?

Къде ще се срещнете? Ако ми е наблизо аз мога да отскоча да се запознаем та поне да знам кой да тарся на феста :), че аз никого не познавам от тук ;).

4 часа на пощата утре ....айде радвам се,че има престрашили се ...

бтввв някой каза ли на десо и дани? ...

Хора здравейте. :) Искам да попитам, знаете ли някакво заведение в близост до музея или до дискотеката (адреса й още не го знам), където да могат да се гледат мачове? На 22ри в деня на феста е финала на шампионската лига и ми се ще да позяпам малко.

За колко часа говорим....понеже след първия ден ще има афтър парти във резервирано заведение само за нас....след 10 часа

бтввв някой каза ли на десо и дани? ...

Еми те няма ли да видят, че сме се разбрали?