Jump to content

Recommended Posts

EHwWRTPWsAEFXBB.jpg

Off Topic

d83c778d3c4041aa9cfdbf5d39455b88.jpg

maxresdefault.jpg

Tian Bao Fuyao Lu (天宝伏妖录)
Страна: Китай
Също така известен като: Legend of Exorcism
По BL новелата на: Fei Tian Ye Xiang – „Tianbao Fuyao Lu“
Период на излъчване: 2020– Юли – 05 до 2020 – Септември – 20
Жанр: Екшън, Исторически, Фентъзи, Шонен ай
Епизоди: 13
Времетраене: 20 минути на епизод
Студио: Sparkly Key Animation Studio
Режисьор: bilibili
Субтитри: Английски

Ролите озвучават: ?

Резюме: Когато кланът Яо отново вилнее на Земята, хората очакват своите герои, за да бъдат спасени…
През дванадесетте години на Tianbao, Kong Hongjun, млад мъж който все още не познава света, напусна двореца Yaojin на планината Taihang с три важни задачи. Пристигайки в Chang'an, който е пълен с просперитет, Kong Hongjun за пръв път влиза в отдела за екзорсизъм на Datang, срещайки по този начин прочутия генерал Li Jinglong…

Свали :click: :click:

Онлайн с английски субтитри :click:

Онлайн с руски субтитри :click:

• Like 1

Студиото бая се е постарало. Анимацията е върховна, определено са им дали бюджет за нея. Доста се забавлявах с първите епизоди. Надявам се рейтингите да им стигнат и за втори сезон, тъй като не се нарежда особено на предни позиции в класациите.......но......стискам палци да има и втори сезон!

• Upvote 1
Posted (edited)

Аз..ъъъ.. не знам как се вързах на тоя клон, ама... това май ми е третото китайско аниме, дето гледам!

Анимацията, действително е много красива, все едно си е китайско ММО направо, хаха! Радвам се, че има и втори сезон, ще има с какво да се занимават сетивата ми. То какво друго му трябва на човек - привлекателни бишоунени и божествени локации, подплътени с приятна музика..само историята дано не е (прекалено) сълзлива xD

Edited by JoJolina

Първи сезон се очаква по Нетфликс съвсем скоро (в края на месеца). Ах, ще се нарадвам на тая приказна анимация в хубаво качество и без билибили логото да загрозява половината екран. Ако можеха да махнат и китайските вградени събтитри, направи ще е галактично xD