Jump to content

Форумски срещи в Бургас

Recommended Posts

здравей и от нас :) обикновено се събираме през събота и обикаляме морската, сядаме и на кръчма, последния път и на люлките се люляхме,ама тва е друга тема :) така и така почнах да пиша, какво ще кажете за тази събота 3.00 спирката срещу трета поликлиника? предвид че гъбката е на никакво място а часовника се оказа барикадиран. Кой за против ? тоз път рано писах и ще стане мазало .... ама ко да се прай :)

По принцип тази събота сме планирали свинска смърт :ph34r: , обаче ако евентуално ми се размине ходенето на 250 км от Бургас, с радост ще се включа. Колкото до кръчмите, тъй като гледам мястото на срещата май ми мирише на китайски :asian: , ама то пък няма лошо.

Относно присъствие ще дам окончателен отговор в петък :yes: .

Официално уведомявам, че в събота ще присъствам на събирането :tongue: .

Реших да не присъствам на свинската смърт, а да се съберем и да се позабавляваме, както само ние си знаем. :yes:

И АЗ СЪМ ТАМ,

С ДЕЧИЦАТА МИ ИЛИ БЕЗ ТЯХ........

САМО СИ МИСЛЯ, ЧЕ Е МАЛКО КЪСНО,

СЕГА МНОГО РАНО СЕ СТЪМНЯВА, НО КАКТО РЕШИТЕ.....

ДО СКОРО

Какво мислите за едно събиране - последно за тази година.

Говорихме със Здравчето и тя ми сподели, че са открили нов китайски в Меден Рудник.

Та, ако желаете, може да се видим на 29 /сряда/ или 30 /четвъртък/ на китайския в Меден Рудник към 18 часа /в зависимост от работното време на работещите/.

Време за приемане на предложения понеделник или вторник ;)

Какво става народе, никой не казва нищо :huh: - като изключим Катето (то е ясно че е на линия, че без нея накъде :lol2: ) и Янина (която за жалост няма да може да се присъедини).

Като няма кандидати с предложения тогава май пак ще трябва да решаваме нещата както ни харесва. :tongue:

Така давам варианти:

1. Сряда - 29.12. в 18:00 (пък може и по-рано да се отиде, тамън като седим до по-късно няма да прави впечатление, щото ще се точим като свински чревца) на първата спирка на 211 в Меден рудник като идвате от центъра.

2. Четвъртък - 30.12. в 18:00 пак там.

Краен срок за предложения утре 27.12. :yes:

Честита Коледа и от мен!

Аз също съм "за". Няма значение кой ден ще е. Тези дни закъснявам малко от работа заради празниците, но ще се чуя с някой от вас да се уговорим как и кога ще се предвижа до ресторанта. :)

аз предлагам четвъртък, като последен работен ден от седмицата и годината :) Само се притеснявам да не да няма места в заведението.

Хора, аз ще дойда със сигурност и честно казано няма значение в кой от двата дни ще е мероприятието, защото и в двата случая ще отложа друг ангажимент :) Тя Ванчето на свинска смърт не отиде, за да се види с нас, че аз ли няма да пропусна една аеробика :P

Хора, за утре предлагам да направим следната организация :D :

Среща в 18:00 на първата спирка на 211 като идвате от центъра :es: .

Оттам вече ще се замъкнем към ресторанта.

По данни на Нели, спагетите им са вкусни, пък тя може да отиде по-рано да заварди някоя маса.

Ако още някой иска да отиде по-рано няма да му се сърдим, пък и аз очаквам да се обадят да си ходим към 14 така, че може и аз да цъфна раничко :yes: .

ХЕЙ, МОМИЧЕТА,

ТОЗИ ГОДИНА НЯМА ЛИ ДА СЕ ЗАПИШЕМ С ПЪРВА СРЕЩА?

ЧЕСТНО КАЗАНО, ВЕЧЕ МИ Е МЪЧНО ЗА ВАС.

КАЗВАЙТЕ КЪДЕ СТЕ?

СИЛНО СЕ НАДЯВАМ, НЯКОЙ ДА НЕ ГО Е ТРЪШНАЛА ГРИПНАТА ВЪЛНА

ХУБАВ ДЕН ОТ МЕН

Аз съм на линия, когато ви е удобно. Какво ще кажете за средата на другата седмица? Някъде след 17 часа? Може на кафе или да се разходим до китайския зад Пикадили...

Кате, защо си пас? Да не си нещо болничка :huh: ?

За другата седмица съм на линия само четвъртък и петък.

Ако решите да е в тези дни ще бъда активна.

Нека този път някой друг да определи датата и часа :D

За жалост финансовото ми положение в момента не ми позволява такива мероприятия... Но се радвам, че сте задружни и се събирате в града - продължавайте все така :) А аз някой ден ще цъфна :)

Wong Fei Hung, тъкмо като успееш да дойдеш (цъфнеш), ще разбереш, че се и познаваме. :D Едно време работих някъде, където беше клиент. Ама няма да издавам къде, че да те гризе любопитството. :282: