Jump to content

Форумски срещи в Бургас

Recommended Posts

Аз миналата седмица видях сервитьорката Ани и толкова странно ме гледаше :lol:

И аз съм за разходка и китайско ! Някой да знае къде изместиха японския ресторант,че ми се хапва суши ?

Защо никой не пише ... имам чувството,че сама си говоря :blink:

Утре ще си търся рокля за бала и няма да дойда,да хапнете и заради мен :P

Има ли бургазлиии тукаа :lol::) Жалко само, че май при нас в Бургас няма корейски ресторант или място, където пускат такава музика, или греша :(

Няма бургазлии тука, всички сме от курнубат и от време на време се срещаме в хайтос на вълнолома за попчета:) Корейски ресторант в Бс няма, или поне ние не сме го надушили:) корейска музика пускат по радио Мая или поне така казва Ваня, аз лично не съм чула. А ти кво си що си ,от дека си за кво се бориш :):P що не се представиш ? А и наче китайски ресторанти бол, почти всички сме ги инспектирали:) Човек ще си помисли, че сме от ХЕИ:) А на теб добре дошло на сайта, много здраве и късмет:) Абе банда ний таз седмица ще се срещаме ли или напротив?

Най-накрая някой да пише в темата :blink:

Браво на вас ! Само аз ходих в София на партито за рождения ден на сайта ! Засрамете се,как може ?!

Да се похваля запоснах се с азиатец ! :P Голям сладур е,много е готин ! :)

Добре дошла на новото попълнение в бургаската групичка ;)

Най-накрая някой да пише в темата :blink:

Браво на вас ! Само аз ходих в София на партито за рождения ден на сайта ! Засрамете се,как може ?!

Да се похваля запоснах се с азиатец ! :P Голям сладур е,много е готин ! :)

Добре дошла на новото попълнение в бургаската групичка ;)

Еми, че Убаво. Я качи малко снимки, та да го видим колко е арен тоз' азиатец :D

:blink: Той, верно хубав бе Крис!!! По какъв повод са били азиатците на партито, видях, че имаше и момичета? Какви бяха по народност?

Беше много приветлив.Вече втори ден си говорим с него,много е готин ! Отивам да уча в София ,пълно е с азиатци !

Ами партито беше послучай рождения ден на сайта.

Като цяло всички бяха виетнамци.Мен лично ми приличаха на корейци и на японци,ама накрая разбрах,че съм далеч от истината :lol:

Чувството да разговаряш с азиатец е невероятно ! Не мога да го опиша просто ! <3

Янина, ти къде се загуби? А ново попълнение има ли? :D

Привет и на ilis. Надяваме се да се присъединиш за една среща.

Чингу-та в неделя ми е най-удобно, :lol: за да успея да се прибера от мръсна и дъждовна София. B)

Естествено, че ще чакаме до неделя /все пак нали ще има подаръци :es: /. Само трябва да уточним точния час, ама то има време до тогава :bow:

Крис, нищо не казваш, купи ли рокля , снимки от партито не показваш... траеш си а? И на къф език си хортува с тоз момък? Той малко повечко на плаж май е ходил:)) Янина, ти къде се губиш като те няма:) Здравче, вий таз София на маала я обърнахте вече :) Искам и аз ПЪК!

Янина, ти къде се загуби? А ново попълнение има ли? :D

А, загубила... вий мЪ забравихте :) Още съм 2в1.

Хахаха Омма,имам вече рокля.Е малко остана до бала,оставаше да нямам вече.Само ми лисва някой секси дръпнат батко за кавалер :P

За това момче,той си говори перфектно български.

Неделя,среща 17.00 на часовника. Ако е хубаво времето разходка малко, ако не... ще видим ко праят в китайския ресторант. Кой ще идва?

Аз ще идвам - дори и да не искаш, ще довтасам :tongue: . Датата, часът и мястото ме устройват идеално :yes:

Момичета, ще можете ли да съдействате за подписката? За това става дума, тъй като за момента нямаме наличен човек от Бургас.