Jump to content

Последният филм, който сте гледали...

Recommended Posts

Последната драма която гледах без тема е Lovers in Bloom. Семейна драма от 60 серии за три семейства, развива се основно в един полицейски участък където работят двамата главни героя. Чудесната Im Soo Hyang (която заслужава своя тема), играе вдовица с дъщеря. За първи път я гледах във Five Enough.  Тук имаше доста от актьорите на Five Enough. Актьорският състав е много добър. Като цяло сериала е лек без много силни и измъчващи драми. Семейните сериали винаги ми вдъхват едно такова спокойствие. Характерите са човечни и открити до момента на евентуален брак. Може да се сетите какво става при идеята за сватба между скъпоценния внук и вдовица с дете. Настъпва пълна трансформация в характерите. Човечността се изпарява, честа на фамилията излиза на първо място със съпътстващите перипетии. Общуването между различните поколения. Герои които създават ситуации и скандали и други които се опитват да потушат огъня(тоест да решат проблемите), водейки дипломация между страните. Подкрепяйки една или друга идея. Няколко романтични връзки. Любовни триъгълници. Сериала ме държа заинтересован до края и ще ми е мъчно за героите. Препоръчвам на тези които харесват дълги драми.

Edited by gig911
  • Upvote 1