Jump to content

Tale of The Nine-Tailed Fox (2020)


Recommended Posts

Преди 1 час, bond написа:

 

  Скрий съдържанието

Като гледам накъде вървят нещата, страхувам се, че братчето ще бъде похарчено първо.

 

 

Трупове са нужни. Корейски сериал е все пак.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изгледах 2 еп. Не мога повече. Много антипатичен този главния. Даже не прилича на кореец, тотална заспа ми е. Копирали са "Дневниците на вампира"- добрият и лошия брат, заличаване на спомените на хората и пр. Сигурно лошия ще се влюби в главната. Ако беше с актьори, които харесвам, може би би ми харесал, но с тия двамата дървари, само ми лазят по нервите. Успех! Отивам да ровя за друго. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То пък всички други корейски актьори хич не са дървари и са много убави.  Айде да не говоря за един филм ... Крашнатите дето главната двойка уж са големи актьори а по големи дървета не бях виждал... И главния там един убавец... Айде нема нужда.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Възмущавате се сякаш някой насила ви кара да гледате. За всеки влак си има пътници, както и за този сериал си има зрители. Аз например го намирам съвсем приличен и го гледам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дето се вика, аз само да попитам - братът нали още е на линия! Че ако ми го бастисат, никаква друга трагедия няма да ме покърти. Симпатична приказка си е, точно за лека нощ. А руската лисица е сладурче!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 8.11.2020 г. at 0:28, dido100 написа:

Трупове са нужни. Корейски сериал е все пак.

 

Off Topic

132 за серия, плюс мащеха.

Дидо, надминаха и най-смелите очаквания !:896767:

 

 

Колкото до сериала и мен ме устройва. Но да си призная и аз не мога да гледам нещо с актьори дето ги не трая, ако ще да е шедьовърт на света.Пък и ако всички харесваха едно и също, нямаше да е интересно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За историята с починалия син на Баба... 

Spoiler

Лекичко ни пробутват историята за сина, който се бил самоубил. Да не вземе да се окаже, че той е Имуги и затова Баба го пази...

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Spoiler

Май ще гледама братчето като спяща красавица около три серии и половина още. 

Взе малко да ми става скучно, но се надявам последните четири серии до компенсират.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, сега последно

Off Topic

Колко са тези змии? 2 отделни или една разполовена?

Стискам палци за братчето и руската лисица - те са второстепенни, може и да устискат...

 

А и превюто за следващата серия изглежда раздвижено.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Без серия и тук днес.Някакъв специален едночасов  епизод от разказчета, пред и зад зад кадър на братото и синеоката. В добавка първият спин- оф  от трите за тяхната история,  които ще са  по 8-10 минути.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен ме радват такива неща, местят се насам натам със скоростта на светлината , но от време на време сядат в колата и първо внимателно си закопчават коланите.

И малко както винаги нереално такива възрастни хора да се опитват да разкажат за любов и страст с думи и прегръдки... Ама ако не беше така , нямаше да е корейски сериала. Дразни ме само , че в края винаги оплитат историята. Не могат ли да я напишат първо и да видят как е със смисъла и тогава да снимат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно по тая причина, защото не знаят като започнат, как ще свършат, освен ако не е заснето предварително всичко, днес също няма серия.Ще дооправят сюжета. А спин-офът вчера след специалния епизод, беше от явно от заснети, но невлезли в лентата кадри за житието на брата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма за къде да бързаме. Наистина не е от сериалите, за които чакаш с нетърпение. Дори от време на време забравям, че го гледам. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Грозника го били избрали за мъж на годината за ТРЕТА поредна година! Леле-леле-леле... Тея корейци никъф фкус нямат!

Мъже

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...