Jump to content

Tale of The Nine-Tailed Fox (2020)


Recommended Posts

преди 9 минути, Erutan написа:

 

Тъй, тъй... Точно по тази причина, чувам, че някои им пъхат разни неща из устите. :rolleyes: П.С. Добра реклама правиш на сериала. :lol:

Кажи какво е за да не е "нещо" и ще го поправя. Ако някой знае и е прочел какво е, да  пише. Може и да съ,м го проспала какво е туй "нещо"

Дъх, дух  или какво?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не винаги успявам да провидя какво са ни замислили корейските сценаристи, но ми се струва, че на лошия лисугер му предстои да се развива в посока катарзис и откриване на доброто в природата му. Към това ме насочва разговорът с брат му, от който разбираме, че е бил изоставен, огорчен и обиден, защото е бил пренебрегнат заради любимата на И Йон.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ми харесаха двата епизода! Много силно начало! А главния лисичкоо.... ! :inlove: Чакам с нетърпение другите епизоди! :wub: Интересно ще е и как и защо е умряла любимата му... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още в първа серия ме разсмяха.

Spoiler

Тя му забива сприцовка, вероятно с приспивателно, във врата, а той я държи на ръце. Ами ако падне? И без друго летяха сума време във въздуха, сега остава вече на земята момата да си натърти задните части. 

Иначе интересно. Аз харесвам актьорите, но момичето има много хубави очи. Та заради нейните очи ще гледам текущо. Имам сериозни очаквания от този сериал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре започна , интересно ми е...

Сцената в автобуса беше с предвидим завършек.

Няма излишни лиготии, което ми допада.

Ще видим следващите епизоди, просто не усетих кога започна епизода, и кога завърши.

Това със сладоледа ми напомни на анимето Devil may cry,там главния все ядеше сладолед.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако всички серии спират на най-интересното място, ще гледаме, че пушек ще се вдига. Добри актьори, отлична игра, засега няма от какво да се оплакваме. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като гледах как се пази от дъжда и капките, явно има проблем с водата... главният.

Иначе цветът на косата му е супер, много му отива...

С черната коса в Strangers from hell е с тая усмивка ми беше твърде зловещ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 9 часа, Manga_girl написа:

Като гледах как се пази от дъжда и капките, явно има проблем с водата... главният.

Иначе цветът на косата му е супер, много му отива...

С черната коса в Strangers from hell е с тая усмивка ми беше твърде зловещ...

 

 

Гумихото не обича водата, в Приятелката ми е гумихо също засегната тази тема. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Харесаха ми първите два епизода.

Изключително ме радва участието на Ким Бум.

Ще ми е интересно да го видя като лошия брат, макар че ми се струва - ще има обрат.

Сребърната лисичка май ще редува сериали с момчетата от Ф4 :D 

Нашият Донг Ук много го издава тоя риж перчем :D 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 9 часа, Sunny1 написа:

 

Гумихото не обича водата, в Приятелката ми е гумихо също засегната тази тема. 

 

Е, стига де. Няма ли да го къпят в този сериал...  :tongue:.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@desini И да не го окъпят, все ще се намери някоя добра душа да го забърше с мокра кърпа. :D

 

Как се справя Lee Dong Wook тук, по-анимиран ли е като цяло? Все ми е пред очите с онази дървена физиономия от Гоблина и черното гестаповско шлиферче.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само дъжда го плаши и ако е върху водна местност - в Приятелката ми е гумихо беше така-тя се къпеше. А и кой знае може да измислят нещо ново като фобия. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, Manga_girl написа:

Чакайте бе хора...

Спойлер

Той в 1 еп. началото не го ли даваха под душа или само дъжда му пречи.... нещо изпадам в размисли...

 

А, дано, дано. Щот трябва да плакнем очички, а и някак асоциацията с некъпан, смръдлив лисугер хич не ми хареса. :xaxa:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 5 часа, Sunny1 написа:

Само дъжда го плаши и ако е върху водна местност - в Приятелката ми е гумихо беше така-тя се къпеше. А и кой знае може да измислят нещо ново като фобия. 

Да, там на онва фериботче ли буше как изпадна тя в криза.... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До колкото си спомням, за съжаление компютъра ми в момента е извън строя и не мога да проверя, проблем възниква в близост до големи водни басейни или ако се озове в средата им т. е. Да е заобиколена изцяло с вода , както беше в Моята приятелка е гумихо. Отслабват силите или самоконтрола да поддържа човешки вид. По принцип на сценаристите не им пречи да измислят нещо друго. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това не е за гледане по нощите.Има да ме преследват главите на тия от острова, надвесени над кладенеца.:o

А за преживяващите, че ще гледаме некъпан лисугер,но

Off Topic

дъжд го валя и вече е чист, готов за изтезания на голо, според спойлера за следващия епизод.:D

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ким Бом! Възхитително сладък гадняр. Дано да му измислят някаква сериозна драма, та да го разиграят по-разнообразно. Свикнала съм да го възприемам като ангелоподобен и сега малко ми липсва божествената тъга в погледа му. :)

Към Донг Ук нямам възражения. Супер си е. Девойката е красива.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...