Jump to content

Tale of The Nine-Tailed Fox (2020)


Recommended Posts

преди 17 минути, mariela82 написа:

Ако не се лъжа този сериал ще започват да го излъчват по БТВ лейди от 07.10 от 22:30ч.

Със същия успех могат да го излъчват и в 2,30 ч.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, bond написа:

Защото на възрастните дами не им се спи ли?

Защото възрастните дами по същото време си гледат 2-4 турски и индийски сериала.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Откога исках да го гледам! :wub: Първият епизод беше толкова фантастичен и с толкова много любими актьори, толкова съм благодарна за излъчването му, макар и толкова късно.:inlove::P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Ko_Erin Както ти обещах мнението ми от първите 2 епизода изгленати по тв-то:)

Да Донг Ук си е голям образ,много е сладък,ама тук нещо не ми допада ролята му според мен.Гледала съм го другаде по ми харесва.А за двата епизода,долу-горе бяха добре.Главната на моменти ме дразнеше,може и от дубльорката и да е.Ким Бум,не ми е по вкуса като цяло,не е мой тип актьор.Историята на самата драма е добра,ама не съм много по фантастиките.Схирам се на тези 2 епизода само.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм чела нищо от темата, за да не се оспойля, но от 4 серии до сега, впечатлението ми е добро.

Джи А е яка мацка, волева такава, харесва ми образът и.

Грозникът е толкова грозен тук, че :wub::wub::wub: иначе малко ми е труден за възприемане в тази свръхестествена роля. Може би защото преди това го гледах в "Непознати от ада", където е пълен психопат и много добре беше паснал там, та тук като романтичен образ ми е малко блед. Но да видим :)

А тоз Ким Бум за първи път го гледам, къде съм го проспала това момче нямам идея, но директно краде шоуто :tongue:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като за приказка – доста добро :), макар че последните няколко епизода бяха твърде разтеглени наистина. Но в първата си част сериалът държи интереса, а и актьорите си струват. И Донг Ук ми е любимец, тук също ми хареса, а цветът на косата му беше един път! :wub: Ким Бом също е ниво, обичам го, ама можеше ли да не ходи постоянно с тия разкопчани ризки като някой сводник :D Главната е красива, но въпреки това не ми допада, и тук не можа да ме спечели. Да не говоря, че и героинята ѝ също ме изнерви на няколко пъти.

Off Topic

Уж не ѝ пукаше, че главният я смята за преродената си първа любов (съдя по това, че при целувката, когато тя беше с ханбок, веднага взе да пита кого целува – нея или първата си любов), а два епизода по-късно, когато сложи онези ми ти очила, които показват миналото, изведнъж почна да ѝ пука и направо го прие като грях това, че той в миналото бил отнел живота ѝ. Ни за миг не се запита защо, аджеба, ще е стигнало до това.

Да не говоря за момента, в който накрая тя предложи да се жертва, за да може главният да се прероди (въпреки че знаеше, че той 600 години я носи тази болка, че я е убил), но когато и братът предложи да се жертва, тя бързо-бързо прие това решение, нали отърва собствената си кожа. И след прераждането и за миг не показаха да ѝ пука, че друг се е жертвал, за да може тя да си получи хепи ендинга.

 

Изненадва ме идеята за втори сезон, в който главната отсъства. Но ако акцентът ще е върху лисичите братя, непременно ще гледам :) Особено пък, ако към тях се присъедини точно Ким Со Йон – харесвам я!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 27.10.2021 г. at 13:31, gig911 написа:

Kim So Yeon може би ще бъде главната актриса в вторият сезон на сериала. 

Клик

Аз нещо не я виждам в тази роля.  

 

Ще кажа само, че съм я гледала в сериали и никак не ми допада, дори ме дразни самото ѝ изражение. Дано не я дават много, че ще ми омръзне.

Иначе 1-ви сезон беше СТРАХОТЕН. :yes: Много ми хареса, историята, актьорите. Буми беше уникално сладък, а за Донг Ук да не говорим, същинска лисица! :wub::inlove: Актрисата също я харесвам, нищо че на моменти и мен ме дразнеше, особено във финалния епизод, иначе беше готина. Надявам се 2-рия сезон да е толкова интересен колкото 1-вия. :up:

Редактирано от melis95
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много сладурска приказка! Донг Ук е великолепен в тази роля - визия, герой, облекло, държане, усмивки и прекрасни очи. Напомни ми времето, когато го открих за първи път и не можех да се спра да го гледам...:wub:

БоА също ми хареса. Не ми беше досадна, но сякаш като принцеса повече й повярвах. В наше време ми беше малко странно

Off Topic

неистовото й желание да намери родителите си и да ги търси двадесет и кусур години под дърво и камък. Още повече след като я връхлетя любовта. Но може би е нормално за някой с такива травми от детството...

Много ми харесаха моментите й с Йон на плажа :inlove: Много естествено им идваха реакциите, погледите, топлината на ръцете..

А касетата с хипнозата й като малка беше доста зловеща... Може би по-рано трябваше да си зададе въпроса кой е този, който живее заедно с нея в тялото й.

Ким Бом съм го гледала в една - две продукции. Тук добре се справи като объркана полулисица, която не знаеше къде да се дяне и какво да направи.

А Шин Джу беше много готин образ, особено ме изкефи това, че

Off Topic

много държеше на Йон и с преданост правеше всичко за него..

Добре играе Hwang Hee, който изпълнява ролята на Шин Джу. И този образ му пасва, особено с тези сладки тръпчинки, които му се появават, като се усмихне, а също и добре стои и като брутален войник от армията на ТаГон в Хрониките на Артдал.

Съгласна съм, че драмата към края я разводниха с многото плач, приказки за жертви и обяснения в любов, но като изключим това, всичко останало е голям КЕФ!

Много благодаря на преводача или преводачите за това душевно удоволствие, което ми дадоха възможност да изпитам. Надявам се да подхванат и 2-ри и 3-ти сезон, ще ги чакам с голямо нетърпение :ilovethis:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

гкавния е най дибрия кореиски акьор според мое скролмно менение ,прави сериала той ама сценаристете не са спостарали много ... но трябва да се гледа ,втората част опредлено оправя вкуса от края  на първата ,,,

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...