Jump to content

Бих желал/желала да има превод на...

Recommended Posts

Съвсем не съм забелязала, че няма отделни. Щом и Lazeto не е намерила като е пускала темата, може и да няма.

• Sad 1

Всички чакаме нещо да се появи като субтитри, че да има превод.  

Може би малко като отшуми, ще се появят и софт субките. Руски, английски,...

Дебнем го, няма да го оставим така.:kiss2:

• Like 2
  • Upvote 1

Още едно изключително японско заглавие, което без съмнение заслужи Сребърния  лъв за режисура от Венеция 2020. Мисля, че идеите, заложени в лентата са много актуални, а препратките към съвремието - повече от осезаеми. Определено трябва да се гледа от хората. Такива филми рядко се правят.

Wife of a Spy

• Like 5

Бързам да дам заявка за 6 серийна дорама, която за мен е едно от най-добрите заглавия за годината - Nishi ogikubi Mitsubishi Youshudou - Бар три звезди в Ничи Огикубо. Кратко и докосващо, с участието на трима великолепни артисти. Знам, че Кейта Мачида спечели симпатиите на всички в Cherry magic, но тук е още по-удивителен. Останалите му колеги също.

Гледайте!

• Like 3

Ми за тази драма има само вградени субтитри ако някой иска да я превежда ще трябва да пише на преводачите за софт субс...:D

• Like 2

Като бях малък бях изгледал този филм на DVD и като го видях във YIFI торрента се сетих отново за филмът 2002 в самия торрент има и английски субтитри. Явно съм останал впечетлен защото включва 3 те любими мои жанрове: Екшън, Комедия и Фантастика

• Like 1

Здравейте, бих искала ако може този филм за превод да предложа.Много бих искала да видя развитието на Конгбоп и Артит.

Не можах да го намеря във форума.Ако го има извинявайте за безпокойството.

MV5BNDA1OWVhOGEtZjc2NS00YTBlLWExODUtODgyYzJkYTk4ZTQ2XkEyXkFqcGdeQXVyOTgzNDI4MDI@._V1_UY268_CR38,0,182,268_AL_.jpg

На 28.04.2021 г. at 17:54, Gabriela1234 написа:

Бих желала да преведете игралният филм на Chanyeol The Box.:)

Сигурно става дума за Deo Bakseu (2021), бих го погледнал ако има откъде да се изтегли, дано успее някой да напише поне тема за него в Корейски филми.

Да, за него става на въпрос.:rolleyes:

Преди 9 часа, fractal написа:

Сигурно става дума за Deo Bakseu (2021), бих го погледнал ако има откъде да се изтегли, дано успее някой да напише поне тема за него в Корейски филми.

Да, за него става на въпрос :rolleyes:

Не видях някой да го е обявил за превод, но пък аз съм си заблеяна.... та отправям си предложение за сериала Taxi Driver (2021) - IMDB, My Drama List . Все още се излъчва и следя за коментари и отзиви и за сега има доста положителни мнения. Надявам се и като цялостен проект да е такъв. Историята ще разкрива доста житейски драми, носещи дълбоки емоции в зрителя и мисля, че ще си заслужава да се гледа с бг букви. Каста ми е много на сърце и не крия пристрастия към главната мъжка роля - Lee Je Hoon, както и много харесвам главната актриса. :) 

• Like 4
  • Upvote 1

@mariela82, хубаво е, че сте ентусиазирана и пишете в тази тема, но е добре внимателно да прочетете първия пост и особено тази част:

На 26.07.2020 г. at 22:41, helyg написа:
  •          Предложението и начинът, по който е обосновано, може да провокира интерес на някой от преводачите (и филмът/сериалът да получи превод от екипа ни), но може и да не породи интерес в никого (...) Напишете вашето предложение и защо считате, че този филм/сериал е добре да бъде преведен. Не искаме да правите преразкази и описания на филмите/сериалите (все пак вероятно чакате превода им, за да ги гледате, макар че може да предлагате и вече изгледани продукции, които са ви впечатлили, но нямат превод). Просто напишете вашата причина да го предложите за превод.   

Като само посочвате името на дадения филм или сериал и линк към него, едва ли мотивирате който и да е от преводачите да обърне внимание на предложенията ви.

• Thanks 2
  • Upvote 3

Ок, благодаря,ще знам за другия път.Вие сте страхотни, благодаря за всичко,което правите.

• Like 1