Jump to content

The King: Eternal Monarch (2020)


Recommended Posts

PP6CGLE.jpg

The King: Eternal Monarch (2020)

 더킹: 영원 의 군주 / Deoking: Yeongwonui Gunju

Държава: Koрея

Излъчване: 17 април 2020 до 06 юни 2020

Дни: Петък и Събота 22:00

Епизоди 16

Жанр: фентъзиисторическиромантикаSci-fi;

Оригинална мрежа: SBS Netflix

Продължителност: 60 мин.

Сценарист-режисьор: Kim Eun Sook

Режисьор: Baek Sang Hoon

 

Участват:

Lee Min Ho - Lee Gon

Kim Go Eun - Jung Tae Eul / Luna

Woo Do Hwan - Jo Eun Seob / Jo Young

Kim Kyung Nam - Kang Shin Jae

Jung Eun Chae - Koo Seo Ryeong

Lee Hong Nae - Heo Seok Pil

Jang Hae Min

Kim Yong Ji

Kang Hong Suk - епизод 13

 

Описание
Фентъзи романтична драма за две паралелни вселени. Едната прилича на съвременна Корея, 

докато другата е алтернативна вселена, в която Корея е империя, управлявана от един-единствен монарх.

 За да се бори със злото и да затвори вратата между двата свята, владетелят на Корейската империя

обединява сили с детектив, който пребивава в съвременна Корея.

 

И Гон е третият корейски император от своето поколение. Гражданите му го смятат за идеалния лидер. Но зад този безупречен външен вид се крие дълбока рана. Когато е на осем години, баща му е убит пред очите му след преврат. 

Днес, вместо да спазва синовия си дълг, той предпочита да избяга от двореца, за да присъства на университетски състезания. По време на едно от своите бягства се озовава в паралелен свят,

където среща Чонг Те Ъл, инспектор, с когото се обединява,  не само за да победи престъпниците,

но и да затвори вратата между двата свята.

 

 

Български субтитри :subs: :click:

Свали с български субтитри :subs: :click: :click:

Онлайн с български субтитри :subs: :click: :click:

Свали с български и английски субтитри :click:

Онлайн с английски субтитри :click:

Свали с руски субтитри и озвучаване :click:

Онлайн с руски субтитри :click:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 15 часа, seal_reinforce написа:

@excape, Минчо, ама най-обсъжданата тема (4546 страници) у k-drama раздела на Сумпи е на негов сериал :D

:slap::blink::o. Даже вече ме е страх да попитам кой е сериалът?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, seal_reinforce написа:

@dido100, 'Faith'.

Аха, същият, за който много от екипа така и не си получиха парите, защото продуцентската къща фалира, а режисьорът-продуцент се самоуби. На бас, че 4545 от страниците с коментарите са били пълни с въздишки по дръвчо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, seal_reinforce написа:

Зер ще ходя да ги чета. В китайския води 'Хероин' с 1827 страници. Те с кво ли са пълни :lol2:

Бизнес-обяви.

преди 6 минути, Lawandula написа:

Как с кво пак с въздишки, но на квадрат, щот са двама дръвчовци.:28558:

Минчо ми е от гледаемите дървета, само ако има биваща фуста до него.

 

Е, тук поне го уреждат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Определено, тая ми е от биващите,  но те рядко слагат коя да е, като махнем оня най-тъпия му  сериал с Кристалина и Пешка, щото все някой трябва да може да играе. Другите мадами, нищо не ми говорят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано У До Хуан има повече екранно време. Има много потенциал и излъчване, макар да съм го гледала само в един сериал, но пък там така компенсираше недомислиците, че не личаха.  Плюс мацката и сюжета, има изгледи да е интересно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се кахърете, Минчо е любимец на повече от половината фенове на азиатско по света.

каквото и да пишете,ще е гледано.:rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Минчо ми действа като неонов знак STOP. И аз като excape  нищо не съм догледала с него. Причини бол, иззредени много пъти, за капак съм от онази част от човечеството дето смята, че "висок" и "красив" нямат знак за ревнство.

Обаче Kim Go Eun е друго нещо ама и пусти плот със задължителния напоследък исекай набутан вътре... Тва значи ли, че ще гледам Минчо на квадрат!? Тоест версиите му в двата свята, щот това вече ще ми е непосилно. Абе ще почакам, ще попрочета коментарите и тогава ще реша дали да да се пробвам. Надеждата да ме изненадат приятно не е умряла:D

 

А, въпрос към знаещите,

Off Topic

сериала предварително ли е заснет или..Щот с тази истерия около вируси с корони и без(при тях според статистиката си е сериозно:huh:) ако корейците направят същото като Китай...

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, debil4e написа:

 

 

А, въпрос към знаещите,

  Скрий съдържанието

сериала предварително ли е заснет или..Щот с тази истерия около вируси с корони и без(при тях според статистиката си е сериозно:huh:) ако корейците направят същото като Китай...

 

50 на 50. Частично заснет с опция да снимат края според очакванията 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз го харесвам и мисля, че отдавна не е дървото, което беше. За сериалите, които поглъщаме в несвяст, изобщо не е нужно всички да са артисти. Важното е да не им пука от камерите. На Минчо отдавна не му мига окото от тях. А и краката му са прекрасни. На това заглавие му стигат двама добри - Ким Го Ън и У До Хуан.

П.П. Между другото, във "Вяра" Минчо се оправи съвсем прилично, което значи, че когато попадне на голям режисьор (какъвто беше покойният) и най-голямото дърво може да се впише успешно в цялото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, lukreciana написа:

Не се кахърете, Минчо е любимец на повече от половината фенове на азиатско по света.

каквото и да пишете,ще е гледано.:rolleyes:

И като е гледано, какво? Знак за равенство с хубаво и качество ли има? То и това , беше гледано, но си беше тъпота.Пък и не забелязвам, някой да се е закъхарил.:28558::P 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, Lawandula написа:

И като е гледано, какво? Знак за равенство с хубаво и качество ли има? То и това , беше гледано, но си беше тъпота.Пък и не забелязвам, някой да се е закъхарил.:28558::P 

 

 

Щом сте тука, имате очаквания, не всички, но повечето. Едни  очакват повече от Минчо,

други от други артисти,трети очакват ,сериалът да е боза.

Дали ще е хубав или не ,дали става или не става?

Не може да определиш,ако не гледаш. Таака, че всеки гледа според очакванията си,т. е.има  и за какво да се кахъри...

Голяма логика му дръпнах :rolleyes::o

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...