Jump to content

Recommended Posts

преди 50 минути, dido100 написа:

... а всички жени-курви...

Глейте си работата, аз съм задръстен тьолен :D

Айде сега си признайте, кой би простил да му кръшкат? Или не ви брига особено, стига лавър(ката) да не се набърква у семейния бюджет?

• Like 2
  • Haha 2
  • Upvote 1
Off Topic

Благоуханна , ако си по-разголена на улицата, ще видиш и приготвени пищови, или не ти се е случвало...

Моля,червена точка! Може и да изтриете.

О,такъв е за изритване. Главната мисли да го накаже и зачеркне от живота си, но  заради детето се двоумеше... Все пак ще гледаме, как ще се развият нещата.

преди 5 минути, seal_reinforce написа:

Глейте си работата, аз съм задръстен тьолен :D

Айде сега си признайте, кой би простил да му кръшкат? Или не ви брига особено, стига лавър(ката) да не се набърква у семейния бюджет?

Хм, Лу, интересно. Цинизмът ми принципно е съгласен с тебе, но все се надявам живота да ме опровергае. Обаче точно хората, на които им е ясно, че всички изневеряват - не би ли трябвало да са над нещата и да махнат с ръка?

Изместихте темата.Тук в сериала, не иде реч за мимолетна свалка и  мимолетен секс на женен мъж.Човекът просто иска да е двуженец- твърди, че си обича и двете. За това не съм съгласна с Лукреция, че е първосигнално, мъжката природа и бла,бла. Това, едва ли има нормална съпруга, дето би се съгласила да го приеме, особено, като е успешна, уважава себе си, изпълнява съпружеските си задължения, старае се и сексуално и професионално,   носи  го като раница, че и го обича(всичко това го видяхме).На всичко отгоре я лъже най-безочливо, че няма друга.Лъже и двете.

преди 1 минута, Lawandula написа:

Човекът просто иска да е двуженец- твърди, че си обича и двете.

Айде сега, изместихме. Сефте :D

Баш те такъв познавам. Най-противното същество, което съм виждала. То се ослушва, назландисва се, но не се отказва от ни едната.

преди 22 минути, seal_reinforce написа:

Айде сега, изместихме. Сефте :D

Баш те такъв познавам. Най-противното същество, което съм виждала. То се ослушва, назландисва се, но не се отказва от ни едната.

Е, дойдохме си на думата- за това и му сложих въпросните квалификации и  това, че си гледа егоистично собствения кеф- иска си  и овцата и агнето.

Не мога да разбера туй обобщение.., няма ли и женски свИни.., както и мъжки курви..:unsure:?, пак домакинската работа се раздели на мъжка и женска... :lol:

Аз пък не съм съгласна! :lol:

Честно казано мисля, че като жена по-добре разбирам женското мислене.., като чуя, че една жена разбира първосигналната система на мъжете и ми става ясно, че едва ли е вярно, просто само *първосигнално* човек може да направи подобно заключение.. Всеки, който разсъждава и от едната, и от другата страна, може да допусне, че и у отсрещния може да има наличие и на едното и на другото, но да го квалицифираш едностранно не ми се струва вярно(най-малкото не се отнася до голям процент от обществото).

• Like 2
  • Haha 2

Добре разсъждавате вие философски, а аз дося мислих ква е разликата между мъжка свиня и шопар :D

Лу, като каза, че е за изритване - шапка им свалям на тия, дето имат куража да гледат деца сами.

• Haha 1
Преди 2 часа, bond написа:

Запомнил съм цитат от Тартюф. "Злото става зло, когато нашуми. Осъжда ни светът за туй що стане знайно и ний не вършим грях, кога грешиме тайно."

Да, Дидо, доста грубо казано от теб, но също така и вярно по същество. Но лично аз за изневяра смятам предателството. Съгласен съм с Лавандула.

Абсолютно.Тук иде реч за  предателството.То е нещото, заради което героинята тръгна да отмъщава. Предадени бяха всички  нейни ценности и половината ѝ живот. Изневярата(тя беше склонна да  прости временна сексуална!), беше първата плочка, която отключи ефектът на доминото и всяка следваща паднала,  разкриваше ново предателство и я унижаваше. Най-нормалното е да поиска развод, да го ритне и да се спасява. Но понеже е Корея и героинята е достаъчно умна и знае какво я очаква, ако поиска развод(пък и адвокатът и даде да разбере, а и съпругът е профукал всичко), реши да раздава сама правосъдие. Права или крива, ще видим.

• Like 1

Отгледах 3 сама...нищо работа. Много лесно става, когато липсва мъжката свиня, която осира всичко наоколо...Заклах шопара и нещата тръгнаха. Хвърляш раницата и нещата потеглят със скорост. Изритваш комплексара и нещата си вървят.:P

• Haha 1
  • Upvote 4

Всеки знае,

Off Topic

че нормалните мъже всяка сутрин са с вдигнати пищови,за жените не мисля,че всички всяка сутрин са готови.

Даже се римува.

Да приключвам,че стана банално.Но си е истина, че масово мъжете изневряват...   

Имам нужда да коментирам след току-що изгледания 5-ти епизод. Както един приятел описваше едни без да коментирам какви змии: Ако равнището на водата е ТУК ГОРЕ, а дъното е ТАМ ДОЛУ, тогава ТОЗИ БОКЛУК Е ОЩЕ ПО-НАДЪЛБОКО ОТ САМОТО ДЪНО. Та, мисълта ми е, че искам буквално да мина през екрана и да му извия врата. Няма какво да се коментира за него. На всички ни е ясно какъв НЕЩАСТЕН БОКЛУК е този персонаж. Актьорът доста добре си върши работата, щом ме кара да го псувам през 3 секунди и не знам дали е от героя или самият актьор издава супер негативна енергия чак радиира през екрана. Да мина нататък, не помня как бяха нещата точно в оригинала, ноооооо. ТОЗИ НОВОДОШЪЛ ТОПЪЛ, ТОПЪЛ психиатър ГО ОДОБРЯВАМ!!!!!!! От първата секунда ги събрах вече ;д Тази негова ОЗАРЯВАЩА цялата драма ЕНЕРГИЯ, ако само него показват, аз няма да се оплача ;ддддд Сега очаквам да видя как ще се развият нещата със сина. В английския сериал много ме издразни с цялата тая обсебеност едва ли не от баща си и пренебрежението си към майката. Тъй като корейската култура ми е доста по-високо в очите от западната ОЧАКВАМ ДА ИМА ДРУГ РАЗВОЙ по отношение на сина, че и на целия сюжет!!! ;дддд СПОЙЛЕР за 5-ти епизод ако не сте гледали и не обичате да знаете какво става спрете тук. ;дд

Off Topic

Много ме изкефи малкият като "вечеряше" с баща си и влезе любовницата (да не използвам епитети ;д) и вика, че такива най-ги мрази ;ддддддд направо го зарови ахахаха и тоя идиот пак тръгна след нея заряза сина си там.. БАХТИ ООЛИГОФРЕНЪТ... аз ако бях на мястото на сина, щях да си тръгна и направо да събера нещата на майка си в един куфар и да потегляме....

Щом ми влияе така тази драма, значи всички си вършат работата на високо ниво! 

• Like 2

Мазалото е пълно. Много добра игра и музиката е страхотна.:up:

Психиатърът я гледа със заинтригувани очи. Може би я познава или я харесва отпреди.

Хора, отдавна не бях се вълнувала така. Невероятни са актьорите, а и историята ми харесва, може би защото не съм гледала оригинала и ми е интересно. Който казва, че не струва мое си гризне шапката. Емоциите са на макс. В къщи ми забраниха вече да коментирам, щото им омръзна вече да им надувам главите, то аз само за това говоря и главно се възмущавам :P Така често, често си цовах, докато гледах и превеждах. Първа серия беше най-шокираща за мен обаче. Още не мога да проумея как толкова много народ успяват да скрият изневярата на съпруга и в същото време да са първи "приятели" със съпругата. То па бива, може, ама па това...откачена работа, всичките са трепане. Обаче мадамата е стабилна, засега. Ади и аз спойлер да дам от 4 серия.

Off Topic

Виках й аз нИдей мааа, така не се прави, обаче тя катурна комшията-приятел, за моя изненада не за отмъщение, малко го поизползва само, съвсем обмислено.

Отмъщението още не е започнало :swoon:

• Like 2

На шеста така ми стана мъчно, дори се разплаках, в какво се превръщат двойките в брака?

Какво трябва да видят и понесат децата? А като се има предвид,че тия хора някога са се обичали...

Затова в повечето моменти съм против брака,както искат и живеят сега повечето млади,,въпреки,че самотата, а тя се предполага,не е добро нещо...

Но някои са свикнали или се свиква. Страхотна игра. Много ми харесва.

• Like 2
преди 12 минути, lukreciana написа:

...както искат и живеят сега повечето млади,,въпреки,че самотата, а тя се предполага,не е добро нещо...

Тез двамата хич не са млади даже. Демек, излиза: "Млади, стари - не си туряйте главата у торбата". Женени, неженени, все ще са самотни. То това е от повсеместния егоизъм вече, нежели от семейното положение.

• Like 2
  • Thanks 1

seal_reinforce, добре си обобщила. Говорих за конкретния сериал.
То може да си самотен в брака и извън брака,вярно е,че все си самотен,но има разлика.
В брака освен самота има и напрежение,
ако живееш на семейни начала има разрешение, отваряш вратата и се вземаш главата,
а ако не е нито едното, нито другото, за всяко нещо трябва сам да вземаш решение...
Има една приказка "Човек се ражда сам и умира сам, 
а през останалото време се опитва непрекъснато да доказва, че това не е вярно." (РВ).
И все пак, мисля, че не трябва винаги да е сам.
Защото не би бил щастлив. А щастието е в основата на човешкия живот.
Те затова и хората се обвързват, мислейки или надявайки се, че това щастие при тях ще е вечно.
Малко поизтъркано звучи, но водейки се от моя извървян житейски път и наблюдения
съм съгласна с всичко това.

• Like 2
преди 7 минути, lukreciana написа:

И все пак, мисля, че не трябва винаги да е сам.
Защото не би бил щастлив. А щастието е в основата на човешкия живот.
Те затова и хората се обвързват, мислейки или надявайки се, че това щастие при тях ще е вечно.

Така е. Обаче още се колебая кои го правят - непоправимите оптимисти, наивниците, глупаците или нямалите (неопарили се достатъчно) връзки.

После ще попиша още, че ся требе да си нахлузя официалния анцуг и да бегам до банката :rolleyes: