Jump to content

Именни и рождени дни

Recommended Posts

@Urban Честит рожден ден! :beer:С пожелания за много здраве, успехи, много мигове на щастие и постигане на всички цели в живота. Весел празник! :beer:

Честито на всички именици! Бъдете здрави! :)  

• Thanks 1

@Kaya, леле годинка ли честваш, пък тъй хубаво да превеждаш. Дай боже на всеки родител такива работливи деца... хахаха:D

Честит рожден ден! Много здраве и късмет, и много, много, много красиви моменти. :)

• Like 1
  • Haha 2

@Kayaда си жива и здрава! От здраве, късмет и верни приятели да не се отървеш!  Нека Музата да ти е постоянен спътник за всичко в живота. Включително и за чудесните преводи, с които ни радваш!

rojdenden.jpg

• Like 2

@asha @bealonenomore @snowmoon Благодаря на всички за пожеланията, с които превърнахте деня ми в истински празник. Един поздрав и от мен за добро настроение

• Like 5
  • Upvote 1

Изтървах влака с пожеланията...  @Kaya Честит рожден ден и от мен! :beer: С пожелания за здраве, много положителни емоции, щастливи мигове, много създадени красиви спомени с приятна компания и само поводи за радост и усмивки. :) 

• Like 1
  • Thanks 1
  • Upvote 1

@debil4e, Честит рожден ден! Пожелавам ти да си щастлива и да имаш всичко останало, което прави щастието пълно! Наздраве за моята най-добра приятелка във форума!

• Like 5

@debil4e , честит рожден ден!!! Нека здравето да ти бъде спътник всеки ден, любовта най-верния ти приятел, а усмивката твоето оръжие!!!

ada3731855d6d892cb9139c64b9d1a74.jpg

• Like 4

@debil4e Честит рожден ден!Да си жива и здрава .:wub:

Бъди като небето- усмихвай се след всяка буря. Бъди като тревата- изправяй се, когато те прегазят. Бъди като звездите - близка и далечна, даряваща любов и светлина.С пожелания за упоритост- за да следваш мечтите си, смелост - за да ги осъществяваш, търпение- за да ги постигнеш и любов, която да дава смисъл на всичко това! Наздраве:beer:

• Like 5

Много благодаря на всички за пожеланията! 

Започвам да изпълнявам, като първо ще започна с наздравицата :beer: Живот и здраве, все ще успея некой ден да ви почерпя реално:kissx:

• Like 3

Аз все последна се вясвам, обаче надявам се да се поправя някой ден.

Здраве ти желая и повече поводи за черпавки! :kissx:

• Like 3