Jump to content

Recommended Posts

jjpost11.jpg

Off Topic

korean10.jpg

Jeni, Juno

Държава – Южна Корея

Година – 2005

Жанр – Романтична комедия

Режисьор - Kim Ho Joon

Участват - Park Min Ji, Kim Hye Sung, Im Dong Jin, Kim Ja Ok, Seo Min Jung,

Kang Nam Gil, Lee Eung Kyung, Choi Min Joo

Сюжет: Джени и Джуно са на по 15 години. Официално те са двойка и всички ученици в тяхното училище знаят това. Двамата са толкова близки, че очевидно имат сексуални отношения помежду си. Един ден Джени си прави тест за бременност и той се оказва положителен. Паникьосана, тя казва на Джуно за бебето. Двамата не униват и продължават напред. За да предпазят живота на своето бебе, решават да скрият истината от родителите си и всички други. Но докога ще могат да запазят тайната си?

С АНГЛИЙСКИ СУБТИТРИ

С РУСКИ СУБТИТРИ

РУСКИ СУБТИТРИ

Коментар: Макар филмът да третира остър социален проблем в корейското общество, а и не само там, струва ми се, че ефектът е обратен. Весело филмче, а двамата герои са много сладки. 

Супер сладурско филмче..Много им се кефих на тея главните.. Особено това с маникюра и възглавничките беше невероятноо!! :D

Напълно съгласна съм, че случващото се във филма макар да си е доста голям проблем не само в Корея, но вече почти и по цял свят, тука е представено по начин по който да си кажеш абе щом се обичат и са щастливи защо не?!... Въпреки че аз надали бих си казала това, зависи де ако и моят е кореец няма да се откажа :huh:

Като оценка давам 9/10 щото имаше един момент който не ми хареса особено, беше ми мудничък..

:asian:

Страхотно филмче... :) ..може да ти донесе само хубаво настроение и усмивки...макар,че трябва да се покаже точно обратното! :Д

За жалост такива отговорни бащи на невръстна възраст като Джуно се срещат само във филмите... <_<

..малко към края протакаха нещата и на "съученичката ми" въобще не и дадоха една сцена с голям корем.... :д

Препоръчвам го горещо на тези,които искат да гледат училищна,интересна комедия ...^^