Jump to content

Интересни YouTube-канали от Изтока

Recommended Posts

Още един влог на две българки, майка и дъщеря, които от 14 години са в Корея. Много приятно е да ги гледаш и слушаш.

Nelly & Elly

• Like 3

Здравейте :)

Понеже някъде в предните коментари имаше предишният канал с мои познати, пускам тук новия, лично мой YouTube. Общо взето след като се върнах от Корея и Япония имам много заснето. Трябва да започна и да го оформя в истински видеа за различните места, но това е началото. Слагам тук, малко са ми абонатите, но с общи сили, могат да станат повече (надявам се, че причината е все още в това, че каналът е нов :D ). Ако има нещо, за което сте любопитни, може да оставите коментар и ще проверя какви видеа мога да направя по темата :).

Благодаря :bow:

ПП: И субтитри смятам да сложа някой ден :)

• Like 7
  • Upvote 1

Как пък не съм писала за едно много симпатично местенце в Тубата - канала за корейско кино EonTalk?
Доста добри препоръки съм намирала там. 
Може и вие нещо да си намерите.

Знам, че мнозина от нас са фенове на канала Asian Boss.
За съжаление медията изпитва сериозни трудности вследствие на Ковид и тежката 2020 г.
Ако не сте запознати, изгледайте видеото им и ако имате възможност и желание може да се включите в кампанията.

На  12.2.2021 г. канала качи видео в което споделиха, че необходимата за продължаване на функциониране сума е събрана и изказаха благодарност на всички, участвали в кампанията. :)

• Upvote 2

Я какво малко бижу ми изскочи:) Колаборация между Корейската агенция по туризма и алтернативната поп-банда LEENALCHI, в която с песни и танци ни се представят различни кътчета от Корея;)

• Like 2
  • Upvote 1

Освен Нели и Ели, аз следя и гледам и тези канали от Корея:

Gerry&Sonny

Българка и кореец, живеещи в ЮК. Канала им е нов, сравнително отскоро, но има интересни неща.

Tania, Jay & Damin's adventures

Българка, женена за кореец и живееща заедно с детенцето им в ЮК.

KoreaMamaVlog

И тук едва ли ще изненадам някой, отново българска женена за кореец с две момчета близначета, и тя живееща в ЮК.

И трите канала са интересни, стават за убиване на време, пък и човек научава доста от битието-житието на братята корейци.

Edited by bealonenomore
Покрити линкове.
  • Like 1

Да добавя и аз... Каналът на 1MILLION Dance Studio в Сеул :click:

Страхотни са и с удоволствие си ги пускам от време на време, като се чувствам прекалено мързелив да дишам... -_-