Jump to content

Recommended Posts

Предимството на поредното гледане на  толкова силен сериал е различната перспектива. Сега оцених подобаващо военния убиец - преследвач. Разкошен актьор, пресъздаде пластично и даже трогателно злодей с душа. Оцених много по-силно и линията с робите - тези бедни души, които си имат всички човешки недостатъци, само са родени с много лош късмет. Но пък сътвориха един от най-върховните корейски финали! Снайперистът е номер едно!

• Like 3
  • Thanks 1
  • Upvote 1

Този актьор в момента го гледам в A Gentleman’s Dignity и много му се кефя колко различен образ прави от хладнокръвния и безмилостен убиец, който е скатал всички чувства дълбоко в някое тайно чекмедже в сърцето си.

• Like 1
  • Upvote 1

И аз първият път като гледах Чуно този актьор въобще, ама въобще не го харесах, докато не повторих, потретих и вече не им зная колко са на брой гледанията ми и разбрах какъв готин екземпляр е!

Великолепен в тази си роля, не мога да си представя, че някой друг би могъл да е по-добър от него!

• Upvote 2

Това е първият ми южнокорейски сериал,не си спомням как точно се реших да го започна,но от тогава любовта ми към тези сериали не е спирала!Нямах търпение да излезе всяка нова серия.Очаквах превода на  @Ragnos с огромно нетърпение.Щастлива съм,че съм улучила нещо от висока класа от първия си опит! Би ми било интересно ,ако повече членове на форума споделят с кой точно сериал са започнали да гледат корейско........може да съм пропуснала някой интересен!:rolleyes:

• Like 5
  • Thanks 1

Е ти наистина си уцелила 10ка за първи сериал. После лека полека се запознаваш с бозиците, с надеждата да попаднеш на "нещото" подобно на Чуно. Да, ама почти не:D Гледаш си бозиците, докато чакаш, даже свикваш с тях, та дори почват и да те кефят:lol2:. Аз бих ти препоръчала Ирис, Сигнал, Тайната на Ачиара, Невинният човек, Алис, Хрониките на Асдал. Категорично. 

• Like 2
  • Upvote 1

Благодаря ти за препоръките @Urban има някой от изброените които все още не съм гледала.:) Личи си че си фен на "катеричката" не че аз не съм!:wub:

преди 36 минути, Urban написа:

Е ти наистина си уцелила 10ка за първи сериал. После лека полека се запознаваш с бозиците, с надеждата да попаднеш на "нещото" подобно на Чуно. Да, ама почти не:D Гледаш си бозиците, докато чакаш, даже свикваш с тях, та дори почват и да те кефят:lol2:. Аз бих ти препоръчала Ирис, Сигнал, Тайната на Ачиара, Невинният човек, Алис, Хрониките на Асдал. Категорично. 

"Тайната градина"-двата сезона.

• Like 1
  • Haha 1
Преди 3 часа, eligocheva написа:

@dido100  "Тайната гора" ли имаш на предвид?

Да, моя грешка.

• Like 1