Jump to content

Gong Myung (Гонг Мьонг)

Recommended Posts

Тъкмо има време до 23-ти да стане рус. Не се научи, значи. И къде в тия исторически сериали се забива, там съвсем няма шанс да е блонди. Не му ходят, да си седи в съвременните :rolleyes:

• Haha 2

Излязъл е първи трейлър към Red Sky (Английско заглавие на „Hong Chun Gi“), с участието на Kim Yoo Jung, Ahn Hyo Seop, Gong Myung и Kwak Si Yang . Премиерата ще е чак есента на 2021 г. Не е чак толкова далече, така пише в поста. Да бе.

Клик...

• Like 1
  • Thanks 1
На 27.12.2020 г. at 6:53, bubble написа:

Зад кадър по време на снимките на клипа...

А аз гледам видеото (не мейкинга), гледам, и на 3:13 рипнах и му викам "ставай, че тавата свинско със зеле загоря и опуши кухнята!" :D

• Haha 1

::Д Горкото дете викаш :D

Ще го видим в ново музикално видео:panda-145:

Ще си партнира с актрисата Chae Soo Bin .

Видеото ще е към новият сингъл на Kyuhyun (SUPER JUNIOR) - “Moving On” , част oт проекта му “2021 PROJECT : 季” (“2021 PROJECT : Season”)/..

Очакваме я на 26-ти януари.

b9e05c5c64be04e9.jpg Image

• Upvote 2

Първи кадри и промо снимки за песента, в която участва ~:panda-145:

Пак не е рус :D

Image Image

• Haha 2
  • Upvote 1

Блонди, който вече хич не е блонди, заедно с малкия му брат, не по-малко прекрасния Дойонг, с фотосесия за списание W KOREA...

Прекрасни са и двамата. / А аз понякога просто забравям, че двамата са братя и като видя нещо за тях, все едно сега го научавам/. ;):wub:

ObOFb.jpg ObUDx.jpg

• Like 1

Оф, сънувах ги тия двамата и че @bealonenomore ми се оплаква, че не ги различава. Насън обаче брат му беше рус и аз й викам "русия бе, русия и с различния нос е брата"... Изкукуригах от толко яйца :D

• Haha 2

По-ниският, по-слабият и с по-издълженото лице е брат му, ама с корейците и аз обичайно имам проблем. Ся гледах и носа, дали правилно съм го преценила насън :28558:

Абе не знам кухненски или армейски, щото разговора го водихме, докато се качвахме по изтребителите да трепем извънземните. Сигур щото вчера четох за ония 20 тона от китайската ракета, дето фърчат безконтролно към Земята като прилеп (и носят новия космически щам) :D

• Haha 1

Лице на "KOREAN ACTORS 200" :panda-145:

Чрез кампанията се представени 200 актьори, които са настоящето и бъдещето на корейските филми пред световната филмова индустрия.

Фотосесия и зад кадър:

Gong Myoung | The Actor is Present | 공명

Image

• Like 1