Jump to content

Clean With Passion For Now (2018-2019)

Recommended Posts

Не е лош сериала никак. Главния в началото ми приличаше на превтасал козунак, но му свикнах, а и добре се справи с ролята. Главната си я харесвам отдавна, защото е много естествена. В началото за да направят констраста между характерите на няколко пъти счупи гнусометъра после успокоиха нещата. Таткото и дядото са ми фаворити по принцип. Както винаги бедното момиче не облече повече от веднъж едно палто (след номер 30 спрях да ги броя) явно в Корея са на специална промоция "купи две получи шейсе" :-)  Имаше и забавни моменти и като цяло препоръчвам. Благодаря за превода.

• Haha 11

Почвала съм го този сериал, но ми е от зарязаните. Последното мнение обаче ще ме накара да го погледна отново, за което благодаря. :D

Шефке, @cucyta, превтасалия козунак вкарваме ли го в речника? :lol2: 

• Haha 8

Значи не е лош сериала, освен ако се преглътне доста пълния главен артист, после се свиква и на бързи обороти става.

Заговори се, че ще има китайски римейк. При тях сега е модно да се направят римейкове на всички корейски сериали с леко бягане от сюжета и винаги се намира някаква книга, по която уж ще се прави, неква слОчаеЕнос начи :lol2:

• Haha 6

Уф, три пъти го зарязвах, ама нали съм инат ;)

Какъв козунак, кви пет лева :P Обичам козунак, ма тоз ви го подарявам, че ще мухляса...

• Haha 3

Що така с лошо към момчето, то и нестандартните обичат и са обичани, де. То манията му за чистота беше по-дразнеща.

• Haha 1
  • Upvote 2

преди 5 минути, cucyta написа:

Що така с лошо към момчето, то и нестандартните обичат и са обичани, де. То манията му за чистота беше по-дразнеща.

Не бях аз, @diant е виновна :lol2:

• Haha 4

Преди 5 часа, jira написа:

Шефке, @cucyta, превтасалия козунак вкарваме ли го в речника? :lol2: 

Ак остав авъпрос за главния, той си има прякор, от един друг сериал;

"Мечо"

Трябва да се ровна, за да видя точно кой.

• Upvote 1

абе много свикнахте на кльощавите корейци :D, та един нормален мъж го изкарахте дебел, то по тази логика всички, дето наизлязоха от казарма са с едни бузки, дето на екран ако ги видиш и айде дебели..

Момчето си е много високо 187, и си е на нормални килограми., категорично не ми прилича на *превтасал* :lol:

• Haha 4

Нямам против килограмите му, но мен от физиономията му ме потриса, не знам защо. Поради тази причина и не съм гледала сериала, макар че главната я харесвам.

• Upvote 2

15 hours ago, jira said:

Почвала съм го този сериал, но ми е от зарязаните. Последното мнение обаче ще ме накара да го погледна отново, за което благодаря. 

Не се подвеждай по мнения. Сама решавай. Аз обожавам девойчето, но честно да си призная дори с превъртане не можах да изтърпя абсолютното физическо несъответсвие между двамата. Не става въпрос само за ръст, излъчването им е на светлинни години един от друг. Захаросано, но всъщност нямаше достатъчно химия.

• Like 1
  • Upvote 1

On 4/25/2020 at 3:36 PM, cucyta said:

Що така с лошо към момчето, то и нестандартните обичат и са обичани, де. 

Много точно казано, Шефке! :icon_sunny: И не играе лошо човекът, аз поне му имам изгледан цял сериал - Doubtful Victory, за разлика от някои други хубавци, на които не мога да им ги избутам нещата колкото и да красят екрана.

А превтасалия козунак изобщо не го свързах с килограмите на актьора, а по-скоро с поведението му в сериала, че беше един такъв префърцунен и само пуфтеше и се гнусеше наляво и надясно. :28558: 

@bond съгласна съм, че са много странна двойка. Не съм гледала достатъчно, за да коментирам химията, ако стигна по-напред, ще се изкажа. От доста време много ми го препоръчват този сериал и извън форума, ама все не се наканвам да го пробвам отново. 

• Like 2

аз го гледам в момента.., честно казано пък мен само тяхната връзка/завръзка ме държи в сериала, някак са ми сладки с тази инфантилна на моменти срамежливост, но ми е съвсем ок държанието на героя с тази негова фобия..

имат сладки сцени помежду си

иначе в сериала не се случава нещо особено друго :)

• Upvote 1

Мания за чистене ли има главният? Да взема да го изгледам да се науча как да унищожавам вируси и бактерии, че то в тия времена човек трябва да се образова... Ръцете вече се научих да мия.

• Haha 4
  • Upvote 1